فهرست
واکنش فکری به دوپینگ در نفت: با لگد بیرون می‌کنم
واکنش فکری به دوپینگ در نفت: با لگد بیرون می‌کنم

واکنش فکری به دوپینگ در نفت: با لگد بیرون می‌کنم

آی‌اسپورت- محمود فكری سرمربی نفت مسجدسلیمان از اتفاقات كم‌سابقه در پايان ديدار تيمش با آلومينيوم اراک به‌شدت عصبانی و متعجب بود. بحث‌هایی که تیم او را به دوپینگ متهم کرد. واکنش فکری به این اتهامات را می‌خوانید:

*تا چه حد اتهامات وارد شده به تيم‌‌تان بابت دوپينگ را می‌پذيريد؟

به هيچ‌وجه اين اتهامات را قبول ندارم. مديران باشگاه نفت مسجدسليمان بابت اين اتهامات بی‌پايه‌‌واساس و علنی كردن اين مسائل در رسانه ملی علاوه بر فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ به مراجع قضايی هم شكايت می‌كنند. متأسفانه در اين‌باره نه تنها با اعتبار و حيثيت تيم بلكه با حيثيت مردم شهر مسجدسليمان بازی شده است.

*مطمئن هستيد آن سرنگ‌ها متعلق به تيم شما نبوده است؟

صددرصد! تداركات‌چی تيم ما موظف است بعد از هر بازی در خانه يا بيرون از خانه رختكن را مثل روز اول تميز كرده و سپس از آن خارج شود. در پايان بازی رختكن پر میشود از چسب‌های تِيپ مخصوص فيزيوتراپی كه به مچ پاي بازيكنان يا كشاله ران‌شان ميزنند. پُر است از پوست موز، جعبه شيرينی، شيشه خالی آب‌معدنی، دستمال كاغذی و كلی ليوان يكبار مصرف كه فضای زشتی را پديد می‌آورند. در اين بازی هم تداركات‌چی ما بعد از نظافت كامل از آنجا خارج شده و به اتوبوس آمد و اصلاً حرفی از غافلگيری و اين مسائل نبود... !

*...  اما مديرعامل آلومينيوم اراک مدعی است حراست ورزشگاه تداركات‌چی تيم‌‌تان را در حال خروج با يک كيسه سرنگ استفاده شده ديده است؟

واقعاً برای ايشان متأسفم. البته مردم اراک و كاركنان كارخانه آلومينيوم از سوابق ايشان مطلع هستند و دل خوشی از او ندارند. ولی سؤالم اينجاست كدام آدم تبهكاری پس از ارتكاب جرم از خودش اثر بر جای ميگذارد. اين حرف مثل اين است كه دزد بانک پای گاو صندوق عكس سلفی بگيرد و آن را در ايسنتاگرامش منتشر كند (خنده). اين آقا دروغ میگويد و به زودی تاوان اين دروغش را خواهد داد.

*به هيچ بازيكنی در تيم‌‌تان شک نداريد؟

من كه به خودم و تيمم ايمان دارم ولی در تمرين بعد از بازی هم به بازيكنانم گفتم اگر يک درصد بفهمم كسی با آبروی تيم و مردم مسجدسليمان بازی كرده با لگد از تيم اخراجش ميکنم.

*الان آمادگی داريد از بازيكنان‌‌تان تست بگيرند؟

حاضرم همين امروز همه اعضای تيمم را به فدراسيون پزشكی ورزشی يا هر جايی كه لازم است بفرستم تا از آنها تست بگيرند. فقط از برنامه‌سازان شبكه ورزش تعجب ميكنم كه چرا آن تصاوير غير مستند را پخش میكردند.

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-09-25 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
saman207
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
محمود خان فکری، جناب داشعلی و فرهاد شاهتون خدای دوپینگ بودید در اون زمان! به یاد بیارید بازی فینال حذفی در اصفهان و ماجرای آزمایش دوپینگ از داشعلی و فرهاد مجیدی و اون دعواها و جاروجنجالها رو
۱ ۵
Salar
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
اختیار دارین حامد کاویانپور شما که ....
saman207
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
یکی دو تا نیستن که! چه پرسپولیس و چه استقلال ..... اما چهره های اصلی استقلال متهم هستند ولی اسطوره های پرسپولیس تقریبا بی حرف و حدیث موندن!
۲
محسن
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۰
دم به دقیقه و چندتا بازی پشت سر هم از یک نفر خاص تست بگیرند نباید شاکی بشود؟! انموقع فرهاد مجیدی بدخواه زیاد داشت:فغانی لاشی و قهرمانی و کمیته ضد دوپینگ. یه سری به نشریات و سایتهای انزمان بزنید،کمتر وراجی میکنید.
Milad
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۳۵
اخه عزیز دل برادر، وقتی یه فوتبال کامل ندیدی چرا میای اظهار نظر میکنی!!!
اقلا یکم تحقیق کن.
فرهاد
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۸
نه اقا محسن چرا ناراحت شود 100 بار هم ازمایش بگیرند نباید ناراحت شوند طلا که پاک است چه منتش به خاک است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر