فهرست
وریا در راه پرسپولیس؟
وریا در راه پرسپولیس؟

وریا در راه پرسپولیس؟

آی اسپورت – وریا در حالی فصل گذشته یکی از ستاره‌های تیمش بود که در سال اول حضورش در تیم استقلال نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین دلیل هم فصل قبل قبول کرد که دستمزدش را پایین بیاورد تا خودش را ثابت کند. او دو هفته قبل طی مذاکراتی که با رضا افتخاری مدیرعامل وقت استقلال داشت با وجود اینکه برخی از شرط‌هایش از جمله تمدید قرار داد 3ساله رعایت نشد اما بازهم حاضر شد قرارداداش را با استقلال تمدید کند.

 با این حال گفته می‌شود بندی در قرار داد وریا گنجانده شده که بر اساس آن اگر تا 23تیر، طلب فصل گذشته و دو فصل پیش را دریافت نکند، حق دارد که قراردادش را یک طرفه فسخ کند. یک هفته از زمان تعیین شده هم گذشته است و وریا غفوری به‌دلیل آنچه که مصدومیت عنوان شد اردوی استقلال در ترکیه را ترک و به تهران بازگشته است. او هفته قبل با فتحی سرپرست جدید استقلال صحبت کرده و قرار است طی امروز و فردا وضعیت پیش پرداختش نهایی شود، در غیر این صورت بر اساس شنیده‌ها قراردادش را فسخ خواهد کرد.

 اما مقصد او در صورت جدایی از استقلال کجا خواهد بود؟ گفته می‌شود وریا یک پیشنهاد خارجی دارد اما خبر نگران‌کننده برای استقلالی‌ها، احتمال حضور این بازیکن در پرسپولیس است. یکی از نزدیکان وریا با تایید این احتمال می‌گوید: «قبل از حضور در استقلال، وریا از پرسپولیس هم پیشنهاد داشت. ما می‌دانیم آقای برانکو به سبک بازی وریا علاقه دارد. وقتی او بازیکن آزاد باشد، هر احتمالی وجود دارد.»با جدایی صادق محرمی، پرسپولیس در دفاع راست مجتبی شیری را جذب کرد، اما بعید است این تیم یا هر تیم دیگری در لیگ‌برتر به بازیکنی با کیفیت وریا غفوری نه بگوید.

 

خبرآنلاین

 

۱۴ ۱۱  
آی اسپورت
2018-07-22 09:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
هر کی برانکو رو کمی بشناسه میدونه این خبر کذب محضه و برانکو پس از جذب شیری هرگز این کارو نمیکنه!
amir
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۷
از بیخ و بن کذبه
بهروز
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
خخخخخخخ باز ميخوان بازيكن ي ميلياردي رو سه برابر قيمت ب كيسه قالب كنن دارن از اسم سرورشون استفاده ميكنن
هميشه هم اين فرمول جواب ميده
امید
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
خخخخخخ این حقه ها برای تیغ زدن قدیمی شده. پرسپولیس هیچ نیازی به غفوری نداره. برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنند. مدیران چلمنگ استقلال هم گول نخورند که به سرنوشت افشارزاده و افتخاری دچار می شوند.
mohamad ho3in
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۵
نویسنده میخاد بیکار نباشه گفته بزا یه چیزی بنویسیم تازه بدرد ما نمخوره
۷
خربین
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۰
بازم سایت های کثیف لنگی...
۹ ۱
.....
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
خبر دارن کیسه کشا شل مغزن اینطور دارن شماها رو کوک میکنن
.
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸
حقه های نخ نما شده برای تَلکه کردن کیسه
فرهاد
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
چقدر تابلو که خبر ساختگی است . انگار داره نویسنده بچه گول میزند می گوید رفیقش گفته احتمالش هست پرسپولیسی بشه خخخخخخ
حسین اهواز ی
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
نویسنده شما بابت این مطالب پول میگیره یا میپردازه
۶
معین
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
وای وای ترسیدیم حالا ...به سلامت میخواد بره پرسپولیس تشریف ببره ما طرفدار استقلالیم نه طرفدار افراد میخواد بمونه بسم الله میخواد بره علی یارش میره پرسپولیس خدا پشت و پناهش!فقط کاش این یارو اسدی یه حسابی بکنه ببینیم اگر قراره بره پرسپولیس و طبیعتا با قراردادی چربتر قراره دقیقه ای چقدر بهش پرداخت بشه!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر