فهرست
طعنه پرسپولیسی‌ها؛ برانکو آزادی را نو کرد
طعنه پرسپولیسی‌ها؛ برانکو آزادی را نو کرد

طعنه پرسپولیسی‌ها؛ برانکو آزادی را نو کرد

آی اسپورت - بدون شک ورزشگاه آزادی هنوز هم بهترین و اولین ورزشگاه ایران به شمار می‌رود. شاید خوشبین‌ترین هوادار پرسپولیس نیز در ابتدای این فصل لیگ قهرمانان آسیا تصور نمی‌کرد پرسپولیس محروم و تقویت نشده بتواند به فینال آسیا برسد. سرخ‌ها به رهبری برانکو به رؤیا‌های خود رنگ حقیقت پاشیدند و حالا که بیشتر از همیشه، همه به این تیم امیدوارند، باید برای قهرمانی در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا بجنگند.

برانکو ایوانکوویچ، پرسپولیس که حتی به آسیا نمی‌رسید و به قرار گرفتن در میانه‌های جدول خو گرفته بود را به برترین تیم غرب آسیا تبدیل کرد و حالا مرمت آزادی نیز به همت او انجام گرفته است! سال گذشته یکی از جایگاه‌ها به تصمیم مسئولان آزادی مورد بازسازی قرار گرفت و تا هفته‌ها قابل استفاده نبود و گمان کردیم مسئولان از این اقدام پشیمان شده‌اند! آزادی با فشار مسئولان AFC صندلی‌دار شد و حالا به همت برانکو، نه مسئولان (!) نو می‌شود.

به گفته سرپرست ورزشگاه آزادی ۶۲ نقص استادیوم شناسایی شده و در همین مدت کوتاه بازسازی خواهد شد. پس از فینالیست شدن پرسپولیس معلوم شد آزادی به جز دخترانی که با ریش و گریم روی سکو‌ها می‌نشینند، مشکلات دیگری نیز دارد و حالا به گفته خوشحال‌ترین هواداران این روز‌های فوتبال ایران، ورزشگاه آزادی را پروفسور و شاگردانش نو کردند!

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-11-03 18:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مارال
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
برانکو پرسپولیس هم نو کرد ❤
۴
نترس
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
ایول کارگر خوبیه
۲
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
دستشون درد نکنه که واسه دوستای ژاپنی مون ورزشکاه رو مهیا کردن ، اوف چه جشنی بشه .
جلو ۵۰ هزار لنگی جام آسیا رو بدن به کاشما.
۳
سیلوا هستم
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
وزیر و پسرش همه جوره از لنگ حمایت کردند و آخرش هم چوبش رو خوردند چون سیلوا و کاشیما در لنگیا گذاشتند!
۳
کسری
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۵
بعد یه سری ابله میگن این بازی مگه ملی هستش!!؟؟تو کدوم بازیهای تیم ملی اومدن ایراد به ورزشگاه گرفتن؟؟ولی این بازی براشون مهمتر بود حتی از مقدماتی جام جهانی.بعد بگین که این بازی ملی نیست!!از بازیهای تیم ملی خیلی مهمتره برایafc
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر