فهرست
درآمد پرسپولیس از بلیت‌فروشی/ منفی دو میلیارد!
درآمد پرسپولیس از بلیت‌فروشی/ منفی دو میلیارد!

درآمد پرسپولیس از بلیت‌فروشی/ منفی دو میلیارد!

آی‌اسپورت- سازمان لیگ برتر فوتبال ایران درآمد حاصله از بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر را اعلام کرده که بر طبق آن پرسپولیس 1.2 میلیارد تومان به این سازمان بدهکار شده! سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در پی مصاحبه علی اکبر طاهری مبنی بردرآمد 9 میلیون تومانی پرسپولس از یک فصل بلیت فروشی ، درآمد یک فصل بلیت فروشی این تیم که پرتماشاگرترین تیم لیگ ایران است رابه شرح زیر منتشر کرد.


* پرسپولیس در فصل گذشته در 15 مسابقه لیگ برتر میزبان بود (بازی پرسپولیس و سیاه جامگان بدون تماشاگر برگزار شد).

*آمار دقیقی که ناظران سازمان لیگ از تعداد تماشاگران پرسپولیس در 14 بازی گزارش داده‌اند 658 هزار و 500 نفر بوده است.

*فصل گذشته 512 هزار و 648 قطعه بلیت برای مسابقات پرسپولیس فروخته شده که درآمد حاصل از فروش این تعداد بلیت 4 میلیارد و 400 میلیون تومان است که پس از کسر 35درصد شرکت برهان مبین، هزینه های نیروی انتظامی، شرکت واحد اتوبوسرانی، 10 درصد فدراسیون فوتبال، 5 درصد سازمان لیگ و 5 درصد هیات فوتبال استان تهران  درآمد حاصله پرسپولیس از این رقم 2 میلیارد و 200 میلیون تومان بوده.

*سازمان لیگ این درآمد پرسپولیس را از بدهی های باشگاه نزد سازمان لیگ کسر کرده و باشگاه پرسپولیس 2 میلیارد و 100 میلیون تومان دیگر به سازمان لیگ بدهکار است.


آنچه که در گزارش سازمان لیگ نیامده

*شرکت برهان مبین مجری بلیت فروشی اینترنتی بازی های پرسپولیس به تنهایی 1میلیارد و 540 میلیون از این تیم درآمد کسب کرده.

*قیمت هر عدد بلیت فروخته شده در بازی های خانگی پرسپولیس به طور میانگین 8500 تومان بوده.

*سهم فدراسیون فوتبال از بلیت فروشی پرسپولیس 440 میلیون تومان است.

*سازمان لیگ 220 میلیون تومان از بلیت فروشی بازی های پرسپولیس درآمد داشته است و همین رقم نصیب هیئت فوتبال تهران شده.

*میانگین هواداران پرسپولیس(که بلیت در دست دارند) در فصل گذشته در هربازی 36 هزارنفر است.

۷ ۸  
آی اسپورت
2017-08-12 18:18:00
نظر دهید

۸ نظر
امید از تفت
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
همه خوردند و تهش یه چیزی هم به پرسپولیس دادند. خجالت آوره. تازه تماشاگران بازیهایی که سایپا، پیکان و نفت تهران میزبان بودند را هم هوادار پرسپولیس حساب نکردند. جلل الخالق. کجای دنیا درآمد بلیط فروشی یک باشگاه را می خورند و تهش یه چیزی هم به باشگاه میدند!!؟
پدرام
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
میانگین هواداران پرسپولیس تو تهران 50هزار نفر بوده بنا بر آمار قبلی سازمان لیگ و اعلام برنامه نود

چرا یه شرکت مفنگی باید 1میلیارد از پرسپولیس در بیاره ؟؟؟

چرا کفاشیان با این درصد و لحظه آخر قرارداد امضا کرد ؟؟

چرا ؟؟چرا ؟؟چرا
ناشناس
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
تقصیره طاهری هست البته بدهی هم مثل قبلی ها ماسمالی میشه
۲
حمید
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳

1-خدایا دیگه مطمئن شدم مردی! یا شایدم از اول وجود نداشتی! یا وجود داشتی و اصلا اینجوری که میگن عادل نیستی! آخه مگه میشه همه بلاها برای من طرفدار پرسپولیس باشه؟
2-آقایون مسئولین دقیقا بگین مشکلتون با پرسپولیس چیه؟ ته ته ش اینه که بگین می خواین پرسپولیس رو منقرض کنین دیگه؟ خب خیلی راحت اینو بگین! تا هم ما تکلیف خودمون رو بدونیم هم شما! اون از وضع حق پخش که سازمان غارغارک نمیده! اون از اسپانسر که داورزنی و دوستان همه پولامونو برا خودشون بالا کشیدن! اون از سازمان مالیات که یه چیزی اختراع کرده به اسم "مالیات بر زیان" و می خواد اونو از پرسپولیس بگیره. اینا همش کم بود که دیگه سازمان لیگ هم می خواد جیب خودشو از پول ما پر کنه. بخدا صد رحمت به همون عربستان که مثل مرد میان دشمنیشون رو نشون میدن! بخدا قسم خبر محروم شدنمون توسط لابی عربستان هزاران بار از این بلاهایی که مسئولین مملکت به سرمون میارن بهتره.
3-خدایا زنده ای تو؟
محسن
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
نمیدونم نظرت را خواندند و این همه لایک خورد یا همه مثل پامنبری ها،هر چه اقاهه و مداح،میبافند فقط بر این ذکر مصیبت شما گریه کردند.من فقط اوایل مجلس بودم و در مورد اوایل روضه نظر میدهم و ان اینکه:اتفاقا کسی دنبال انحلال یا انقراض تیم مورد علاقه شما نیست چرا که با وجود این تیم هم لفت و لیس میکنند(به شکلی که در متن مطلب اشاره شده و البته به حق مورد اعتراض شماست)هم مدیران دلخواه را برای کنترل بخش عظیمی از جوانان کشور منصوب میکنند.حالا ممکنه این مدیر یکی مثل رویانیان بدشانس باشه یکی مثل طاهری خوش شانس!!!!
۲
پرسپولیس چی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۵
پرسپولیس پارسال حداقل در 5 بازی جلوی استقلال و تراکتور و سپاهان و پدیده و صنعت نفت ورزشگاه رو پرکرده که میشه 5 ضرب در 73000 بلیت حدودا 365000 بلیت. در 9 بازی دیگه که ورزشگاه کال پر نبوده هم میانگین حداقل 55000 نفر اومده که میشه 500000 نفر. اگر اینها رو جمع کنیم میشه 860000 بلیت. اگر بازی با نفت و سایپا و پیکان هم که توی تختی بوده حساب کنن میشه کلا 900 هزار بلیت با میانگین 8500 تومان حدودا 7.5 میلیارد تومان......قضیه جایی جالب میشه که از این 7.5 میلیارد فقط 40 درصدش باید به باشگاه برسه (رانتی که شرکت برهان مبین داشته و تونسته 35 درصد بگیره که تو دنیا رکورده ...دست اقای بی کفایت کفاشیان و تاج درد نکنه ) ...یک نکته ای که هست هم بحث اغزیه هایی هست که تو ورزشگاه به فروش میره (یه ساندویچ 2000 تومانی رو میفروشن 7000 تومان) اینها سودش تو جیب کی میره ؟؟؟؟مگر نباید حدقل نصف سود به باشگاه برسه ؟ من از رسانه ها میخوام بیشتر شفاف سازی کنن ه این شرکت رانت خوار از کجا اومده و اینهمه پول به جیب زده ؟ از رسانه ها میخوام که درباره این فساد شفاف سازی کنن...خیلی واضحه با دو دو تا کردن که 3 میلیارد از حق پرسپولیس رو دارن میخورن میکشن بالا..چرا این شرکت مبین نمیاد صورت حساب دقیق هر بازی رو نشون بده؟ اگر نشون بده کی ضرر میکنه ؟تاج ؟یا یه کله گنده ای که پشت این شرکت هست؟اصلا وقتی همه اینترنتی بلیت خریدن و پول مستقیم رفته تو حساب و معلومه چقدر رفته تو حساب چرا باید میانگین گرفته بشه ؟چرا دقیق نمیان بگن ؟ کی داره پولا رو میخوره ؟ درامد 1 بازی اسیایی پارسال با الریان معادل 2 میلیارد بود. الان اینا برای 1 فصل میگن 2 میلیارد میدیم. حق خوری تا کی؟
صنعت و سنت
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
داداش زیر پیک نیک رو خاموش کنم یا میخوای ببری رو یه میلیون؟؟؟ :)))))
میلاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
نیرو انتظامی هم این وسط پول میگیره داعش حمله نکنه لابد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر