فهرست
بس کنید... شرم کنید...
بس کنید... شرم کنید...

بس کنید... شرم کنید...

آی اسپورت - بازهم فوتبال، بازهم حرف‌های صدمن یک غاز، بازهم کری‌های سخیف و تهوع آور. آن هم در میانه روزگاری که در هر روزش ده‌ها جان عزیز از دست می‌روند. خجالت نمی‌کشید؟ از روی مردم کوچه و بازار خجالت نمی‌کشید که همچنان بر طبل شادانه دعواهای چرک رسانه‌ای‌تان می‌کوبید؟ خانواده‌های داغداری را که حتی امکان برگزاری یک مراسم ساده برای عزیز از دست رفته‌شان را ندارند تا اندکی از بار اندوهشان سبک شود را نمی‌بینید؟

چشم‌ها و گوش‌های منتظری را که پشت در بیمارستان‌ها، در انتظار اندکی خبر خوش، از بیمار ملاقات ممنوع‌شان هستند، نمی‌بینید؟ مردان و زنان فرسوده شده اما استواری را که ۲۴ساعته درکار تیمار مردمان دردمند هستند، نمی‌بینید؟ مردمان گرفتاری را که سفره کوچک خانواده‌شان در نتیجه رخدادهای منتظره و غیرمنتظره، هر روز آب می‌رود نمی‌بینید؟ از روی ایشان شرم نمی‌کنید؟

شما که قراردادهای‌تان میلیاردی است و تنها هزینه رضایت و جریمه فسخ قرارداد هر کدام‌تان اندازه درآمد کل زندگی ده‌ها نفر از همین آدم‌هاست و تازه از نگرفتن حق!!!!! و حقوق‌تان!!!!! مدام درحال نالیدن هستید، چرا دست از سر این مردم برنمی‌دارید؟

مگر چقدر اعصاب برای‌شان مانده که آن را هم در واکنش به جنگ‌های زرگری شما دن کیشوت‌های زمانه هدر بدهند؟ دوستاره آن‌یکی و پوکر این یکی، جابجایی خط زمین توسط فلانی و آب گرفتن زمین توسط بهمانی و و و... شده اسباب رونق بازار نامشروع‌تان که تبلیغات تهوع‌آورش هم همین دهن به دهن شدن‌ها و کری خواندن‌های مبتذل است.

چرا گوشه‌ای نمی‌نشینید و پول‌تان را نمی‌گیرید و ساکت نمی‌شوید؟ نمایش‌های بسیار سطح پایین‌تان در میدان عمل، در مقابل دستمزدهای کلان‌تان غیرقابل وصف است. انگار که اینجا هم ملت باید به ریال ایران پول دربیاورند و به ریال عمان هزینه شما را بپردازند. پس لااقل سکوت کنید.

آنها که باید بدانند، می‌دانند که فوتبال باشگاهی ایران، چه کلاه گشادی سر مخاطبانش می‌گذارد. خود شماها از همه بیشتر. درد این روزگار تلخ‌تر از زهر را بر جان مردمان گرفتار بیشتر نکنید. بازیگردان‌هایی مثل برنامه‌های کثیرالانتشار فوتبالی هم دست کمی از شما، مدعیان کسوت و مسوولیت در فوتبال ندارند. همه در کار رونق بیزنس خود هستید، در حالی که آگاهانه یا ناآگاهانه، درحال خراشیدن روان خسته مردمانی هستید که عمری با خرج کردن از عنوان‌شان، نان خورده‌اید. مدعیان نمک شناسی و مردم دوستی!

بس کنید... شرم کنید... اگر واقعا این توهم برشما حاکم است که بعد از کادر درمان، شما فوتبالی‌ها درحال خدمت به جامعه‌اید!!!!! دست از این بازی‌های کودکانه رسانه‌ای بکشید. هفته‌ای دو ساعت می‌خواهید وقت مردم را بگیرید؟ مرد باشید و به جای حرف زدن در این شبکه و آن پیج و کانال، دوساعت "فوتبال" درست بازی کنید. هرچند بازهم ارزش پولهای کلانی که می‌گیرید را ندارد. مبالغی که به جای زیرتوپ زدن‌های شما، می‌تواند جان "انسان‌های" بسیاری را نجات دهد. البته که شک دارم اصلا برای‌تان مهم باشد...

۳۱ ۲  
آی اسپورت
2021-02-02 12:59:00
نظر دهید

۲ نظر
Bidad
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۱۵:۳۹
امیدوارم نگارنده این مطلب حداقل خودش آدم درستی باشد و قلم فروشی نکرده باشد الله اعلم
۴
محسن
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۴۲
یا خدا.چقدر این نوشته از زبان و دل مردم عادی جامعه است.انگار نفر به نفر ما داریم این حرفها را میزنیم.بند بند و کلمه به کلمه این نوشته قابل لمس و قابل تصور است.آفرین به نویسنده این یادداشت.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر