فهرست
نه وریا نه باقری؛ فرشید موتور محرک آبی
نه وریا نه باقری؛ فرشید موتور محرک آبی

نه وریا نه باقری؛ فرشید موتور محرک آبی

آی‌اسپورت- در مسابقه‌ای که همه منتظر هنرنمایی دژآگه و شجاعی بودند، این فرشید اسماعیلی بود که هم گل زد و هم پاس‌گل داد. نه وریا غفوری و نه روح‌الله‌باقری، موتور محرک استقلال در بازی با تراکتورسازی ستاره شماره هشت این تیم بود. فرشید اسماعیلی روی دو تا از سه گل استقلال تاثیر مستقیم داشت. فرشید ابتدا از دفع ناقص اهل شاخه نهایت بهره را برد و با یک پشت پا، اولین گل تبریزی با پیراهن استقلال را ساخت. سپس خودش دست به کار شد و با شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه، توپ را به جایی فرستاد که فروزان هر چه به بدنش کش داد، به توپ نرسید.

یک گل و یک پاس‌گل، تاثیر ویژه فرشید در بازی مقابل تراکتورسازی بود. گل و پاس‌ گلی که منجر شد خیلی زود کنار رفتن جپاروف از تیم شفر فراموش شود. فصل قبل در هفته سوم، جپاروف با شوتی تماشایی دروازه تراکتورسازی را باز کرده بود و اولین سه امتیاز فصل استقلال را به این تیم هدیه کرده بود. حالا در هفته سوم فصل جدید، فرشید جای جپاروف را پر کرد و علاوه بر شوتی تماشایی، یک پاس گل هم داد تا اولین برد فصل استقلال باز هم در هفته سوم، باز هم در آزادی و باز هم مقابل تراکتورسازی به دست بیاید. فقط نقش اول داستان عوض شد و به جای جپاروف، این فرشید اسماعیلی باشد که نقش اول را ایفا می‌کند.

گل و پاس‌گل‌های فرشید برای استقلال اتفاق تازه‌ای نیست. اسماعیلی فصل گذشته بعد از علی قربانی، بیشترین گل را در لیگ برتر برای استقلال زده بود. فرشید علاوه بر ۵ گلی که زد، به همین اندازه هم پاس‌گل‌ داده بود تا آقای پاس‌گل لیگ هفدهم آبی‌ها هم باشد. آمارهایی که در حضور ستاره‌های فصل قبل به دست آمد و حالا فرشید با رفتن تیام، جپاروف و امید ابراهیمی آزادی عمل بیشتری دارد و در استقلال بیشتر مانور می‌دهد. حتی ارسال ضربات ایستگاهی و کرنرهای این تیم هم روی دوش اسماعیلی افتاده و فرشید می‌تواند در لیگ هجدهم، تعداد گل‌ها و پاس‌گل‌هایش را بیشتر هم کند. 

 

نود

۲۳ ۱  
آی اسپورت
2018-08-11 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خشایار
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶
با احترام به اسماعیلی، به نظرم فرشید باقری فوق العاده عالی و بی نقص بود و رهبر واقعی. بارها توپگیری کرد و درصد موفقیت پاس هاش عالی بود. چون مظلومه همش توی سایس. اگه اهل مصاحبه و جنجال بود الان تیتر اول بود. بازیکن محجوبی که برانکو هم میخواستش. از خرید های موفق منصوریان که الان با شفر اوج بازیهاشو نشون میده. هافبک دفاعی ای که قد بلندی داره‌ . زیر توپ نمیزنه‌ . تکضرب پاس میده و همه ی حرکاتش رو به جلوئه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر