فهرست
میکسدزون ذوب؛ حالا ادعای قهرمانی داریم
میکسدزون ذوب؛ حالا ادعای قهرمانی داریم

میکسدزون ذوب؛ حالا ادعای قهرمانی داریم

آی‌اسپورت- بازیکنان ذوب‌آهن درحالی که بعد از گل تساوی در دقیقه 120 با خوشحالی و سرخوشی منتظر سوت پایان بازی و ضربات پنالتی بودند، با یک غافلگیری گل سوم را هم خوردند و قبل از رسیدن بازی به پنالتی از جام حذفی کنار رفتند.

رشید مظاهری، دروازبان آماده اصفهانی‌ها بعد از بازی گفت: یکی از سخت‌ترین و پرفشارترین بازی‌های عمر من بود که نتوانستیم این بازی را ببریم و قسمت نبود، این برد مبارک همه طرفداران تراکتورسازی. 10 نفره شدن به هر تیمی فشار می‌آورد اما این اخراج و باخت فدای یک تار موی تبریزی. نمی‌خواهیم از این به بعد حرف‌های دیگران را گوش کنیم، از این به بعد ما ادعا داریم و می‌خواهیم به قهرمانی لیگ فکر کنیم، همه بچه‌ها باید برای قهرمانی لیگ تلاش کنند و بدانند که می‌توانیم.

مهدی رجب‌زاده، کاپیتان ذوب هم گفت: وقتی یک بر صفر جلو بودیم 10 نفره شدیم. ولی باز در همین زمان یک موقعیت تک به تک را از دست دادیم و متاسفانه در لحظه آخر گل خوردیم. موقع 10 نفره شدن خیلی به تیم ما فشار آمد و با این حال وقتی 2 بر 1 عقب بودیم موفق شدیم گل دوم را به ثمر برسانیم. در خوشحالی گل دوم بودیم که 30 ثانیه بعد گل خوردیم. خیلی حیف شد، چون بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردیم.

محمدرضا حسینی هم بعد از باخت برابر تراکتورسازی گفت: در 90 دقیقه خوب بودیم،‌اما شرایط آن‌طور پیش نرفت که می‌خواستیم. از این پس تلاشمان را در لیگ بیشتر می‌کنیم تا ناکامی در جام حذفی را جبران کنیم. از تماشاگران ممنونم که به ورزشگاه آمدند و دست آن‌ها را می‌بوسم، با این حال امیدوارم برای رقابت‌های لیگ هم هواداران بیایند و ما را حمایت کنند. از این پس برای لیگ می‌جنگیم و امیدوارم بتوانیم در پایان قهرمان لیگ برتر شویم.

     
آی اسپورت
2016-12-31 23:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر