فهرست
تنش در رختکن اینتر؛ درگیری لوکاکو و بروزوویچ
تنش در رختکن اینتر؛ درگیری لوکاکو و بروزوویچ

تنش در رختکن اینتر؛ درگیری لوکاکو و بروزوویچ

آی اسپورت - در پایان دیدار اینتر-اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا که اینتر، در دقایق پایانی از شکست خانگی گریخت، تنش در رختکن اینتر به اوج خود رسید. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت و به نقل از سایت گل، در پایان بازی یک لحظه تنش و استرس در رختکن اینتر به وجود آمد و عامل آن عملکرد بد بازیکنان بود. روملو لوکاکو که یکی از بدترین بازیکنان نراتزوری مقابل چک ها بود، قصد داشت با هم تیمی هایش صحبت کند و به آن ها توصیه‌ای دهد. لوکاکو در ادامه صحبت هایش به انتقاد از نمایش کاملا دفاعی سایر بازیکنان پرداخت و همه را تشویق کرد تاکتیک ها و برنامه های آنتونیو کونته را دنبال کنند.

مارسلو بروزوویچ این حرف ها را کاملا شخصی برداشت کرد و برخورد خوبی از خود نشان نداد. آن ها وارد جدال لفظی شدند و کلماتی که میان آن ها رد و بدل شد، ابدا دوستانه و محترمانه نبود. در ادامه تماسی میان آن ها برقرار شد و بروزوویچ قصد داشت با روملو لوکاکو وارد درگیری فیزیکی شود که هم تیمی های آن ها وارد موضوع شدند و برای مدتی همه چیز آرام شد. آن ها تاکنون از یکدیگر معذرت نخواسته‌اند و این تنش باعث تعجب آنتونیو کونته هم شده است.

آنتونیو کونته که شب پس از بازی را در کمپ تمرینی آپیانو جنتیله سپری کرد، سعی در درک شرایط و بهبود اوضاع داشت. یک چیز کاملا واضح است: تا قبل از دربی دلامادونینا شنبه شب، همه چیز باید حل شود. یک برد برای شاگردان آنتونیو کونته، اعتماد به نفس و امید تازه‌ای خواهد داد و یک باخت، می تواند می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی‌تری شود. مخصوصا که نتیجه بازی نراتزوری مقابل اسلاویا پراگ، به هیچ وجه جالب نبود.

۲    
آی اسپورت
2019-09-19 14:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر