فهرست
مورینیو: برای بنیتس احترام زیادی قائلم
مورینیو: برای بنیتس احترام زیادی قائلم

مورینیو: برای بنیتس احترام زیادی قائلم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، در آستانه دیدار تیمش مقابل نیوکاسل، تاکید کرد که احترام زیادی برای رافا بنیتس، سرمربی حریف، قائل است.

دیدار فردای دو تیم منچستریونایتد و نیوکاسل در الدترافورد، اولین رویارویی مورینیو و بنتیس در سطح اول فوتبال انگلیس از سال 2007 است؛ زمانی که مورینیو هدایت چلسی را برعهده داشت و بنیتس هم سرمربی لیورپول بود.  

 از زمان حضور مورینیو روی نیمکت چلسی در سال 2004، او و بنتیس رابطه پرتنشی داشتند و بارها در مصاحبه ها به یکدیگر حمله کردند.

 اظهارات همسر بنیتس در سال 2015 که گفته بود همسرش در اینتر، چلسی و رئال، باید خرابکاری های مورینیو را درست می کرد، درگیری آنها را اوج رساند اما در آستانه دیدار فردا، مورینیو با لحن متفاوتی در مورد این مربی اسپانیایی صحبت کرد.  او به خبرنگاران گفت:" من به عنوان یک انسان و هم به عنوان یک حرفه ای، به او احترام می گذارم. او مانند من یکی از معدود مربیان اروپایی است که هم قهرمان چمپیونزلیگ شده و هم لیگ اروپا. بنابراین من در یک گروه کوچک از مربیان، در کنار هم قرار می گیریم.»

مورینیو گفت: «بنابراین بسیار خوشحالم که او را می بینم و با او احوالپرسی خواهم کرد. در نهایت، بازی فردا تنها یک بازی دیگر بین ماست. شیوه بازی نیوکاسل را می شناسم. می دانم بنیتس چگونه تیمش را آماده می کند. می دانم که بازی دشواری خواهد بود اما تلاش می کنیم تا به امتیازاتی که می خواهیم، برسیم.»

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2017-11-17 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر