فهرست
منصوریان: ترکیب اصلی و ثابت ندارم
منصوریان: ترکیب اصلی و ثابت ندارم

منصوریان: ترکیب اصلی و ثابت ندارم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان یک بار دیگر با درخشش جوان هایش از ته دره رها شد و نجات پیدا کرد. سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از پیروزی برابر صنعت نفت مدعی شد تیمش ترکیب ثابت ندارد چون او، اعتقادی به این موضوع ندارد.

 روند بازی/ از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. خوشحالم که در این بازی فرصت این به وجود آمد که از جوانانی مثل عظیم گوک و میعاد یزدانی استفاده کنیم. بازی امروز را پلی به سمت افقی روشن می ‌دانستم. نتیجه این بازی خیلی برای ما مهم بود تا بتوانیم جایگاه‌ مان در جدول رده ‌بندی را بهبود ببخشیم. ان ‌شاء الله مسیرمان را بهتر و محکم‌ تر طی می ‌کنیم و با دو بازیکن باتجربه ‌ای که به تیم‌ مان اضافه می ‌شود، شرایط تیم‌ مان را بهبود می ‌بخشیم.

 نتیجه/ خوب بازی کردیم. با وجود ترکیب جوان حتی در نیمه اول سردرگم نبودیم و می دانستیم از بازی چه می خواهیم. بی توجه به مشکلات در مسیر خودمان حرکت می کردیم.

 تغییر ترکیب/ در فوتبال ایران اگر قرار باشد با ترکیب 11 نفره بازی کنیم ضرر می کنیم. فوتبال ایران لیگی فرسایشی دارد و بعضی وقتها باید با فاصله 5 روز بازی کنیم. 5 روز پیش بازی سنگینی داشتیم در ورزشگاه بدون هوادار. اعتقاد من این است که با توجه به تجربه صنعت نفت باید از بازیکنان جوان استفاده کرد. ترکیب اصلی این نیست که با یازده نفر بازی کنیم. چیزی به اسم ترکیب اصلی وجود ندارد. من الگویی از فوتبال اروپایی برداشتم و به همین دلیل این ترکیبی از 22 بازیکن را انتخاب می کنم. هرکدام از جوان هایی که به زمین می روند تلاش می کنند. من به ترکیب اصلی اعتقاد ندارم. در فوتبال روز دنیا اگر قرار است با یک ترکیب بازی کنید پس چرا بیش از 11 نفر یار می‌ گیرید؟ این تجربه من از نفت است. سال اول با 19 نفر و سال دوم با 18 نفر شروع کردیم و فقط یک تعداد از بازیکنان من بودند که تعداد بازی ‌شان به بالای 26 رسید. من همیشه چند بازیکن را به عنوان یار اصلی مدنظر دارم و اعتقادم به ستون ترکیب اصلی تیم است نه ترکیب اصلی.

 زمین/ زمین بسیار خوبی برای مسابقه  داشتیم و بعد از نشست خبری بازهم برای تماشای وضعیت زمین به ورزشگاه خواهیم رفت. ما باید بگوییم خوب است یا بد که ما راضی هستیم. اینجا مانند اهواز یک زمین مناسب دارد. دیروز بعد از کنفرانس اجازه گرفتم که زمین بازی را ببینم و خوشبختانه دیدم که زمین کیفیت مناسبی داشت و اصلا فکر نمی‌ کردم ورزشگاه تختی از چنین زمین با کیفیتی برخوردار باشد.

 تیم حریف/ ما باید حکیم نصاری را مدیریت و این بازیکن را از جریان بازی خارج می کردیم و بعد از آن توانستیم به گلهای بعدی برسیم. کاوه رضایی و بهنام برزای و علی قربانی و به ویژه کاوه تیم را به خوبی بالا نگه داشتند. استارت دقیقه 90 کاوه مانند استارت دقیقه 15 بود. امیدوارم ساختار امروز را حفظ کنیم و بازیکنان جوان و با تجربه در ادامه خوب باشند.

 مهدی رحمتی/ از رحمتی راضی هستیم. تصمیم به بازی گرفتن او از دو روز پیش اتفاق افتاد و ما می خواستیم بازی کند. رحمتی و حیدری و ابراهیمی نقاط مثبت تیم هستند. هدف ما از این تصمیم این نبود که بخواهیم تصمیمی چکشی داشته باشیم. او در سه هفته اخیر فوق العاده کار کرده و امروز هم کلین شیت داشت. ما دقیقه 90 ترکیب را تغییر نمی دهیم.

 آینده استقلال/ من نمی ‌توانم چیزی بگویم و فقط امیدوارانه جلو می ‌رویم تا اینکه شرایط‌ مان در جدول خوب شود.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-01-22 19:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
hamid
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
بیخیال علی لندنی.... جالبیش اینه بعد یه برد خودش رو میبره نوک قله بعد باخت هم تقصیرات واسه بازیکناس....یعنی مورینیو این ادعا رو نداره.....صنعت نفت دفاعش در حد بنگلادش بود همشون جمع میشدن تو یه نقطه ...حسن هوری هم اضافه وزن زیادی داره که از زدن یه شیرجه معمولی عاجزه...خداییش چطوری اینو میزارن دروازه
۶ ۱
رضا
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
آدم اینقدر جوگیر ندیده بودم خخخخخخ
۲
امید
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
ترکیب اصلی و ثابت نداره بخاطر اینکه هنوز شناخت درستی از بازیکناش نداره.نمیتونه از بازیکنا بازی بگیره.اگه نتیجه ای هم بدست اومده بخاطر بازیکناست نه بهترین مربی لیگ انگلیس علی کچلوف لندنیان جکوزی.هفته دیگه نتونه جلوی پیکان نتیجه بگیره یکی از بازیکنا میشه مقصر.یه هفته رحمتی بود یه هفته بختیار یه هفته پادوانی
۳
ali
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
جز ضرر هم چیزی نداره تا بازیکن میاد به نقش خودش و بقیه عادت کنه زرت همه چی عوض میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر