فهرست
رکورد رونالدو؛ گلزنی در دوازده بازی پیاپی
رکورد رونالدو؛ گلزنی در دوازده بازی پیاپی

رکورد رونالدو؛ گلزنی در دوازده بازی پیاپی

آی اسپورت - بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در خانه اتلتیک بیلبائو اگرچه نتیجه شیرینی برای مردان زین‌الدین زیدان نداشت و آنها در آخرین لحظات از شکست گریختند اما حداقل برای رونالدو با ثبت رکوردی همراه شد که خودش قبلاً آن را به ثبت رسانده بود.

رونالدو با گل پشت پایش که گل اینیاکی ویلیامز برای بیلبائو را خنثی کرد، در دوازدهمین بازی متوالی‌اش برای کهکشانی‌ها دروازه رقبا را باز کرد و تعداد گل‌هایش در این 12 بازی را به 22 گل افزایش داد. این گل بیست و چهارمین گل رونالدو در این فصل از رقابت‌های لالیگا بود که او را به لیونل مسی، صدرنشین جدول رده‌بندی گلزنان این فصل لیگ دسته اول اسپانیا نزدیک‌تر کرد. مسی در این فصل 29 گل زده است. 12 بازی متوالی که رونالدو در آنها گلزنی کرده به شرح زیر است:

رئال سوسیه‌داد (3گل)، پاری‌سن‌ژرمن، بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (2 گل)، رئال بتیس (یک گل)، دپورتیوو آلاوس(2 گل)، ختافه (دو گل)، پاری‌سن‌ژرمن، بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (یک گل)، ایبار (دو گل)، خیرونا (4 گل)، یوونتوس، بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (دو گل)، اتلتیکو مادرید (یک گل)، یوونتوس، بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (یک گل) و اتلتیک بیلبائو (یک گل).

     
آی اسپورت
2018-04-19 11:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر