فهرست
ریسک شایان مصلح در پرسپولیس: خطرسقوط!
ریسک شایان مصلح در پرسپولیس: خطرسقوط!

ریسک شایان مصلح در پرسپولیس: خطرسقوط!

آی اسپورت- عملکرد نه چندان موفق ربیع‌خواه در نیم فصل اول، باعث شده برانکو برای نیم فصل دوم دنبال خرید یک مدافع چپ جدید باشد. راه دوم او، برگرداندن انصاری به این پست و استفاده از یک مدافع میانی جدید در کنار جلال حسینی است. یکی از گزینه‌های پرسپولیس، شایان مصلح مدافع چپ جوان سپیدرود است و برانکو قصد دارد او را جانشین آرام طبع کند.

سابقه برانکو، نشان می‌دهد او این فصل علاقه زیادی به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش ندارد و شاید مصلح هم قربانی بعدی نیمکت نشینی طولانی مدت در تیم او باشد. دو فصل پیش، طارمی و نوراللهی در پرسپولیس چهره شدند و فصل پیش انصاری و علیپور در این تیم اوج گرفتند اما این فصل برانکو روندی محافظه کارانه‌تر در پیش گرفته است.

صادق محرمی، این فصل خرید جوانی بود که زیاد در پرسپولیس زیاد فرصت بازی پیدا نکرد. رحمتی و زاهدی هم پس از ناامیدی در رسیدن به ترکیب برانکو، از تیم جدا شدند. مصلح و سپیدرود، در حال حاضر شرایط خوبی در لیگ یک دارند و شاید رفتن به پرسپولیس، هر دوی آن‌ها را به خطر بیندازد. مصلح به نیمکت میخکوب شود و سپیدرود بدون یکی از بازیکنان کلیدی، رویای حضور در لیگ برتر را از دست بدهد.

۵ ۶  
آی اسپورت
2016-12-27 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
P71
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
چرا نمیگید ممد انصاری و محسن مسلمان چجوری وارد تیم شدن؟؟ مشکل بازیکنای ایرانی طرز فکرشونه. ک هیچوخ دنبال مبارزه کردن نیستن! اینکه ساسان دوباره برگشت فولاد . این ینی پیشرفت؟ پیشرفت ینی مبارزه کردن و رقابت ن ترسیدن و فرارکردن
Hasan
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
با این کارا نمی تونید به پرسپولیس ضربه بزنید واقعا متاسفم برای روحیه ژورنالیستیتون
برزو اورجینال
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
خوشم میاد که از هر 10تا تحلیل 11 تاش علیع پرسپولیس و برانکو هست باریکلا مافیا رسانه
سعید
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
جالبه این همه مقاله ضد پرسپولیس...واقعا هدفتون چیه؟؟؟لطفا سعی کنید قلمتون پاک باشه
آسمونم قرمزه
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
دوغته بنوش!
۷
فرهنگ
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۰۲
من می خوام بدونم بازیکنی که تا چند وقت پیش داشته تو دسته دو بازی می کرده و هیچکسی اونو نمی شناخته و الان داره میاد تو تیم اول پرسپولیس برای شما نویسنده نامحترم مهم شده؟؟ قصد و نیتتون چیه از این خزعبلاتی که می نویسید؟ ترس از قهرمانی پرسپولیس مثل خوره افتاده به جونتون. نشستن رو نیمکت که هیچی توپ جمع کن پرسپولیس هم شدن افتخاره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر