فهرست
اشک شوق تیموری؛ اولین بازی در آزادی
اشک شوق تیموری؛ اولین بازی در آزادی

اشک شوق تیموری؛ اولین بازی در آزادی

آی اسپورت - میثم تیموری یکی از بازیکنانی بود که در نقل و انتقالات تابستانی به تیم استقلال پیوست؛ اما به دلیل مصدومیت، چند ماه خانه نشین شد و همین موضوع اعتراض برخی هواداران را به دنبال داشت. هوادارانی که به عملکرد ضعیف باشگاه اعتراض داشتند، بی توجه به عملکرد فرد به فرد بازیکنان در فصل قبلی، نسبت به همه آن ها اعتراض می کردند و در چنین شرایطی فشار نیز روی آن ها بیشتر و بیشتر می شد.

میثم تیموری که پس از یک فصل فوق العاده با پارس جنوبی، راهی استقلال شده بود، با هزار امید و آرزو قرارداد با این تیم را امضا کرد؛ اما شرایط برایش به شکلی رقم خورد که تا بازی امشب مقابل صنعت نفت آبادان نتواند در ورزشگاه آزادی پیراهن استقلال را بپوشد. او در دقیقه 87 به جای میلاد زکی پوری وارد زمین شد که در یکی دو فصل اخیر، به دفاع چپ ثابت آبی ها بدل گشته است. تیموری اگرچه فرصت بسیار کمی برای بازی در مسابقه امشب داشت، اما در همین چند دقیقه باانگیزه نشان داد و هواداران استقلال را به ظهور رقیبی جدی برای زکی پور امیدوار ساخت.

اتفاق جالب تر بلافاصله بعد از سوت علی صفایی به نشانه پایان بازی رخ داد. جایی که تیموری روی زمین چمن ورزشگاه نشست و اشک ریخت و این موضوع بهت همه را به دنبال داشت. کسی نمی دانست دلیل گریه های تیموریِ 26 ساله چیست؛ اما لحظاتی بعد مشخص شد که در آن لحظات، اشک شوق نخستین بازی با پیراهن استقلال در ورزشگاه آزادی بر روی گونه های او جاری می شد.

ورزش 3

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2018-11-29 21:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
خخخ طفلکیا از بس نبردن عقده ای شدن
۳ ۱
حسین آبی
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۵:۳۶
حداقل از تیم زاقارت شما بهتر بازی میکنیم که همیشه فقط لا لکش زیرش میبرید و خوش شانسی همین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر