فهرست
اینزاگی: آماده‌ترین تیم اروپا را شکست دادیم
اینزاگی: آماده‌ترین تیم اروپا را شکست دادیم

اینزاگی: آماده‌ترین تیم اروپا را شکست دادیم

آی اسپورت - لاتزیو شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا دست به کار بزرگی زد و با تحمیل شکست 2 بر یک به میزبانش اینتر، این تیم را نه تنها حذف کرد بلکه به 9 پیروزی متوالی‌اش در تمامی رقابت‌ها هم پایان داد.

سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو پس از این بازی به خبرنگاران گفت: «تنها چیزی که در این بازی بابتش افسوس می‌خورم، این است که بعد از 70 دقیقه می‌توانستیم 4 یا 5 گل پیش بیفتیم. ما موقعیت‌های فوق‌العاده‌ای را از دست دادیم. این بازی جدال یک لاتزیوی فوق‌العاده برابر آماده‌ترین تیم اروپا و ایتالیا بود. ما شخصیت‌مان را نشان دادیم و بازی‌مان را ارائه کردیم. بعد از اخراج استفان رادو تحت فشار قرار گرفتیم اما به لطف مسئولیت‌پذیری و شخصیت فوق‌العاده بازیکنانم به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. برابر تیمی که در حال حاضر در ایتالیا و اروپا قویترین است، ما با شایستگی پیروز شدیم. تنها نکته منفی‌ این بازی این است که از فرصت‌های خوب‌مان برای افزایش اختلاف و قطعی کردن پیروزی‌مان استفاده نکردیم.»  

لاتزیو در مرحله بعد باید با برنده دیدار تیم‌های آ اس رم و چزنا بازی کند.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 10:55:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
نمیدونم چه رسمیه هر تیمی هر تیم رو شکست میده میگه اونا قوی ترین تیم اروپا هستن یعنی الان لاتزیو اینتر رو برده می تونه همه تیم های دیگه شکست بده اگه این طوری هست سهمیه بگیرید بیان اروپا تا بهتون بگیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر