فهرست
بمب تازه ژنرال؛ کاوه در سپاهان؟
بمب تازه ژنرال؛ کاوه در سپاهان؟

بمب تازه ژنرال؛ کاوه در سپاهان؟

آی اسپورت - سپاهان بعد از جذب محمدرضا حسینی، حالا به دنبال یک مهره سرشناس دیگر است. آنها که نسبت به ماندن کی‎روش استنلی در اصفهان مطمئن نیستند، قصد دارند کاوه رضایی را به نصف جهان ببرند. مهاجمی که فصل خوبی را در لیگ بلژیک پشت سر نگذاشت و بازگشتش به ایران این شایعه را سر زبان‎ها انداخت که او دوباره در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

اگر چه از استقلال و پرسپولیس به عنوان گزینه‎های او نام برده می‎شد اما انگار سپاهان جدی تر از دو تیم پایتخت به دنبال کاوه است. روزنامه خراسان ورزشی درباره این موضوع نوشته: «بر اساس شنیده‌ها سپاهان مذاکرات خوبی با مدیربرنامه کاوه رضایی و باشگاه بروژ بلژیک داشته و در صوت توافق طرفین، کاوه به لیگ ایران برمی‌گردد تا یک فصل قرضی در اختیار سپاهان باشد. البته کاوه که 2 سال دیگر با بروژ قرارداد دارد مورد توجه باشگاه خنک بلژیک هم قرار گرفته و در واقع سپاهان رقیب سرسختی برای تصاحب کاوه رضایی دارد.»

سپاهان به جز داشتن رقیب بلژیکی برای جذب کاوه یک مشکل دیگر هم دارد و آن مخالفت همسر کاوه با بازگشت او به فوتبال ایران است. البته شاید پیشنهاد اصفهانی‎ها به کاوه آنقدر خوب باشد که این مهاجم، قید بازی در اروپا را حداقل برای یک فصل هم که شده بزند.

۲ ۶  
آی اسپورت
2019-06-09 20:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
Milad6&4
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۰۹
و همچنان تیم سپاهان پنجمین تیم در بودجه هست!!!!!!
۴
Mojtaba
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۹
یعنی اگه قیمت رضاینامه و قرارداد کاوه تو بلژیک 1 میلیون یورو باشه برای سپاهان حدود 15 میلیارد تومان أب می خوره
مبارکه!!!
۱ ۱
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۰
بازم کمتر از 110 میلیارد لونگگ و 48 میلیازد برانگوه ااست
۴
شله
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۸
الان اون شله زرد بی عقل میاد میگه شله پنجمین تیم تو هزینه اس
۱ ۱
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۱
جوجه بی عقل پارسال پنجمین تیم بود امسال اولین تیم خواهد بود تا شما بسوزید مردیم از خوشی
۴
سپــااهان
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۵
جدایی رضایی از بروژ قطعی شد

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت «voetbal24» بلژیک، عملکرد کاوه رضایی در اولین فصل حضورش در کلوب بروژ اصلا قانع کننده نبود به همین خاطر او بزودی این باشگاه را ترک خواهد کرد.

بروژ در نقل و انتقالات تابستانی بابت او 5 میلیون یورو پرداخت کرد اما عملکردش قانع کننده نبود. جونیور وربرک، کارشناس باشگاه بروژ می گوید: برخی از بازیکنان به بزرگترین شکست تبدیل شدند. نمی توان این عملکرد رضایی را نادیده گرفت. گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه نتوانسته حتی یک گل برای تیمش بزند. سرنوشت او با باشگاه در شرایط کنونی تمام است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر