فهرست
و ناگهان این استقلال پرستاره!
و ناگهان این استقلال پرستاره!

و ناگهان این استقلال پرستاره!

آی اسپورت - بعد از یک تیر ماه سخت و عذاب‌آور که برای آبی‌های تهرانی با جدایی بازیکنان کلیدی، وضعیت بحرانی مدیریتی و مشکل در پرداخت‌ها همراه بود، مردادماه حالا ماه شیرین این تیم شده است. کادر جدید مدیریتی استقلال دو هفته طلایی را رقم زدند تا تیم شفر حالا از همه نظر برای مدعی بودن در لیگ برتر تجهیز شود و اسباب لازم برای موفقیت در فصل جاری را دارد.

سه اصلی، سه جانشین و سه جوان در خط حمله!

استقلال برای سه پست خط حمله خود ۹بازیکن در اختیار دارد. به نظر می‌رسد ترکیب اولیه شفر برای خط حمله را تبریزی، غفوری و گرو تشکیل خواهند داد اما سرمربی استقلال سه بازیکن دیگر را برای این پست در اختیار دارد. حیدری، همام و روح‌الله باقری سه گزینه دیگری هستند که استقلال برای جانشینی آنها روی نیمکت دارد و البته نباید فراموش کرد صیادمنش، آقایی و قائدی نیز در این منطقه از زمین حضور دارند و به زودی نیز محسن کریمی و داریوش شجاعیان نیز به این ترافیک اضافه می‌شوند و احتمالا مرتضی آقاخان نیز در نیم‌فصل دوم آبی‌پوش خواهد شد.

 خط هافبک؛ با کیفیت‌ها جمع می‌شوند

شفر دو هافبک دفاعی هماهنگ و درجه یک یعنی فرشید باقری و علی کریمی را در اختیار دارد؛ روزبه چشمی نیز می‌تواند در این پست به آبی‌ها کمک کند و البته استقلال خادم‌پور را نیز روی نیمکت برای این پست دارد. فرشید اسماعیلی و مارکوس نویمایر نیز بازیکنان پست ۱۰استقلال هستند تا شفر با حضور این دو و البته جوانی مانند آذری نیز دست پر داشته باشد.

خط دفاع؛ شاید نیاز به تقویت باشد

استقلالی‌ها در مرکز خط دفاعی منتظری، دانشگر و چشمی را در اختیار دارند و البته سهرابیان نیز می‌تواند در مرکز خط دفاعی به میدان برود و نشان داده کیفیت بالایی در این پست دارد. محمدی‌مهر در سمت راست دفاع حضور دارد و حیدری و غفوری نیز می‌توانند جانشین او در روزهای سخت باشند. در سمت چپ استقلال زکی‌پور و سهرابیان را در لیست خود دارد و در نیم‌فصل نیز احتمالا میثم تیموری اضافه می شود. آبی‌ها شاید در این پست نیاز به یک مدافع وسط مانند مجید حسینی داشته باشند و با بازگشت منتظری به فرم ایده‌آل، این احساس نیاز نیز برطرف می‌شود.

دروازه‌بان؛ دوستی و جنگ

استقلال در این پست نیز مانند اکثریت سال‌ها دو گزینه درجه یک در اختیار دارد که در هر تیمی می‌توانند شماره یک باشند. رحمتی هر چند اکنون دروازه‌بان اول استقلال است اما به خوبی می‌‎داند امسال نیز مانند سال گذشته باید بهترین فرم خود را داشته باشد. از سوی دیگر حسینی نیز نشان داده بسیار با پتانسیل و آماده است و می‌تواند گزینه مورد اعتماد شفر باشد.

و استقلال مدعی می‌شود

آبی‌های تهرانی با فراموشی ۲مسابقه اول و هفته‎های سخت، حالا مدعی جدی فتح لیگ برتر هستند. شاگردان شفر تقریبا در تمامی پست‌ها حداقل دو بازیکن درجه یک در اختیار دارند و می‌توانند با توجه به این وضعیت، در طول فصل با کیفیت بالایی برابر حریفان قرار بگیرند. تیم شفر البته در این مسیر به حمایت‌های باشگاه نیاز دارد و مدیران استقلال باید با پرداخت به موقع دستمزدها، تیم را از حاشیه دور نگه دارند.

لیست استقلال برای لیگ هجدهم؛

مهدی رحمتی، سید حسین حسینی، فرشاد محمدی‌مهر، وریا غفوری، خسرو حیدری، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مارکوس نویمایر، رضا آذری، مرتضی تبریزی، طارق همام، الحاجی گرو، روح‌الله باقری، اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی.

بازیکنان جوان: مهدی نوراللهی، سینا خادم پور، شاهین طاهرخانی، حیدراحمدزاده،امیرحسین کارگر.

بازیکنان تحت قرارداد: محسن کریمی، داریوش شجاعیان، مرتضی آقاخان و میثم تیموری.

ورزش سه

۷ ۱۵  
آی اسپورت
2018-08-12 14:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
محسن
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
و ناگهان بعد از فحاشی به وزیر ورزش استقلال پر شد از ستاره های میلیاردی
SA ADI
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
با این همه ستاره بازم کیسه تیمی نمیشه چون ذات خراب هواداران این تیم باعث میشه که در آخر همه مکر و حیله به خودشون برگردد خیلی دلم میخواد بدونم اون شخصی که کلیپ بازی پرسپولیس رو صدا گذاری کرد از این کارش چه حسی دارد اگه بدونه با این کارش در جنوب کشور چه تفرقه بزرگی انداخته و دعوای عرب و فارس رو دوباره شروع کرده و چه درگیری های صورت گرفته و چقدر خون ها ریخته شده......
HHEE
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
با اینحال وزیر همچنان پرسپولیسیه و کیسه کش تا جایی که بتونه جیغ جیغ و هوچی گری میکنه. بهرحال بخاطر اینکه تعدادشون طرفداراشون کمه و عقل طرفداراشون هم کمتر از تعدادشون، مجبورن زیاد جیغ بزنن که صداشون به گوش بقیه برسه:)
مکتب لنگیسم
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
نفهمی یکی از چیزاییه که تو ذاته لنگیا همیشه هست بخوایم‌نخوایم تغییرش نمیتونیم بدیم
هر چیم درباره خدماتی که وزیر بهتون کرده صحبت کنیم یاسین‌ تو گوش‌خر خوندیم
تیم ما محروم نبود از نقلو‌انتقالات بازیکن گرفت
میخواستین جعل نکنین تا الان از شدت سوزش به خاطر خرید بازیکن توسط استقلال دق نکنین خخخخ
یارو راس راس راه میره جام تقدیم تیم محبوبش میکنع بعد استقلال حکومتیه خخخخ
بازی استقلالو تراکتور چه کرده با این لنگیا
#ترس
110
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۰
این دست و پا زدن کیسه کشا برای ماستمالی کردن حکومتی بودنشون خیلی باحاله
۱
Shahin
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
کلا شما لنگیها چیز همه رو میبوسید...زیر خبر استقلال هم ول کن چیز ما استقلالیها نیستید خخخخ
حسین
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
مقاله در مورد استقلاله، بعدش هر چی لنگیه عقده ایه اینجا کامنت گذاشتن، برید به لنگ خودتو و دعواتون با لیدرها برسید
....
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
....
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۲
جمعه شب پس از پایان بازی تراکتورسازی و استقلال ، ناجی آلمانی استقلال به زبان فارسی سخت به کی‌روش کبیر تیکه و متلک انداخت. دوست دارم نظر خانم شقایق اشک ریز رو در این رابطه بدونم
۵
.
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
4 تا بازیکن استقلال جدا شدن شفر اونقدر گریه کرد و هواداراش اونقدر هوچی بازی دراوردن که 20 تا بازکین جایگزین اون 4 تا کردن حالا هم فکر میکنن نتیجه گرفتن با این تیم هنره! این تیم رو دست صمدمرفاوی هم بدی نتیجه میگیره. یادتون نره همین تیم وقتی بازیکنانش جدا شدن و 10 تا بازیکن جدید هم گرفته بود باز از سوپرجام فرار کرد.
۴
110
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
هرسال گرون ترین تیم رو میبندن و رکورد میزنن اخرش که پرسپولیس قهرمان میشه میگن ما ضعیف بودیم!!!
۴
مرتضی سلطان
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۴
درجواب شاهین.
یکی دیگه ول کن چیز بابت نبود چون اگه بود تو الان اینجا نبودی..
امیدوارم فهمیده باشی پسرم..
۱
مرتضی سلطان
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۶
درجواب شاهین..
یکی دیگه ول کن چیز بابات نبود اگه بود تو الان اینجا نبودی..
فهمیدی پسرم.؟
۱
تاج
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
واقعا این لنگی های بی فرهنگ و بی منطق چرا در باره تیمی که دو ستاره آسیایی بر سینه بازیکنانش نقش بسته
نظر میدن
اگه به فینال جام قهرمانان آسیا رسیدید اونوقت میتونید
حرف بزنید
استقلال تاج کبیر و همیشه سرور هرچی لنگپولیسه
۵ ۱
00
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
بابا بافرهنگ و بامنطق!!!! میگن خط دفاعی کیسه مشکل داره چطوره با فرهنگ و منطق همیشگی بریزین و مشکل رو حل کنید خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر