فهرست
پیروانی جانشین گرشاسبی می‎شود؟
پیروانی جانشین گرشاسبی می‎شود؟

پیروانی جانشین گرشاسبی می‎شود؟

آی اسپورت –  به نظر می‌رسد پروسه بازگشت احتمالی پیروانی به باشگاه پرسپولیس فراتر از عضویت در هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس باشد. همه کمابیش در جریان قانون منع به کار‌گیری بازنشسته‌ها در ورزش و دیگر نهادهای دولتی و حکومتی هستند و اگر این قانون ابلاغ شود حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس هم شامل آن خواهد شد و باید صندلی مدیریت را به فرد دیگری بسپارد. به نظر می‌رسد شایعات مربوط به بازگشت پیروانی به باشگاه پرسپولیس در راستای جانشین‌یابی برای گرشاسبی است که چند ماه دیگر باید با مدیریت سرخ‌ها به اجبار خداحافظی کند.

در شرایطی که بسیاری از افرادی که پیش از این گزینه مدیرعاملی پرسپولیس بودند، با استناد به قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها دیگر نمی‌توانند جای گرشاسبی را بگیرند، بنابراین باید فردی باشد که حداقل مشمول قانون منع استفاده از بازنشسته‌ها نشود. با توجه به سوابق و تحصیلات پیروانی و رابطه خوب او با برانکو و محبوبیتش نزد هواداران، به نظر می‌رسد او مناسب‌ترین گزینه برای جانشینی گرشاسبی است و شاید بحث بازگشت او به پرسپولیس و حضور در هیئت‌مدیره زمینه‌سازی برای مدیریت او در پرسپولیس است.

 

خراسان ورزشی

 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-08-14 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۳۷
پیروانی برای مدیدیت ناپخته هست و همون مدیر تیم باشه بهتره. توی تیم بزرگی مثل پرسپولیس باید کسی مدیر بشه که بتونه حاشیه ها را کنترل کنه. باید باتجربه تر از پیروانی مدیر بشه
۲
jabi
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
اگه بشه عالیه.ولی متاسفانه پیروانی انقدر دشمن داره تو فدراسیون و وزارت که محاله مدیرعامل بشه.چون کسی نیست که باج بده و بله قربان گو باشه.آبش با آقایون تو یه جوب نمیره.بعد این همه مشکل تراشی واسش که 5سال ممنوع کار شده حالا بیان بذارنش مدیر عامل پرسپولیس؟ تیمی که همه میخوان زمین بزننش.حالا یکی و بیارن بالا سرش که عاشقشه؟ زهی خیال باطل.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر