فهرست
عادل به فوتبال خیانت می‌کند؟
عادل به فوتبال خیانت می‌کند؟

عادل به فوتبال خیانت می‌کند؟

آی اسپورت- نسبت ما با عادل فروسی‌پور شبیه نسبت‌مان با حسن روحانی است. عبور از عادل، تلاش برای ناکار کردن و آرزوی نابودی برنامه نود حاصلی نخواهد داشت و حتی یک قدم هم ما را به جلو نخواهد برد. انتقادات متنوع بینندگان نود از او و برنامه‌اش سر جای خود هست و در مقاطع مختلف ممکن است اوج و فرود پیدا کند، اما اگر کسی ادعا کند که برنامه نود و کارگردان و همه‌کاره آن به فوتبال بد می‌کنند یا فایده‌ای به حال فوتبال ندارند، در مشاعر یا نیت‌اش باید شک کرد.

پس از برنامه هفته گذشته نود و کلنجار عادل فردوسی‌پور با علی‌اکبر طاهری، مدیرعامل سابق پرسپولیس، هجوم به برنامه نود شدت گرفته است. بخشی از این انتقادات قابل درک است. این که عادل تاکتیک مناسبی برای مقابله با حریف اتخاذ نکرده و در مقابل او آچمز شده است. طاهری –احتمالا یا ظاهرا- یکی از دوستان رسانه‌ای را کنار خود نشانده و از شناخت او روی عادل استفاده کرده تا برنامه نود را به نفع خود تمام کند. در مجموع همه امتیازات برنامه به حساب طاهری واریز نشده اما طبیعی است که عده‌ای ضعف و دستپاچگی عادل را شماتت کنند. برخی به درستی او را به خاطر دست و پا زدن و لابه‌اش برای آوردن طارمی به برنامه مورد عنایت قرار داده‌اند، که باز هم نکته قابل تأملی است. اما  توقعات و حملات غیرمنصفانه یا ساده‌دلانه است.

این که برنامه نود باید همه داشته‌هایش را خرج کند تا فوتبال و باشگاه‌ها در گرفتن حق پخش تلویزیونی برنده شوند، از درایت و آشنایی منتقدان حکایت نمی‌کند. نود زیر بلیت صدا و سیما فعالیت می‌کند و نمی‌تواند علیه مالک خود شورش کند. فایده‌اش چیست. عادل فردوسی‌پور همیشه تلاش کرده تا از کوچکترین منافذ استفاده کند و حرفش را بزند و ایده‌هایش را روی آنتن ببرد. حرف‌ها و ایده‌هایی که در بسیاری از موارد خوشایند مدیران سازمان متبوع او نبوده‌اند. او کم هزینه نداده. گاهی تا پای تعطیلی برنامه رفته و بعضا مدت‌ها به محاق رانده شده. اما کج‌دار و مریز کارش را جلو برده و می‌برد. انتظار این که خودکشی رسانه‌ای کند و بزند به سیم آخر، چه فایده‌‌ای خواهد داشت؟ چه تضمینی وجود دارد که چنین رفتاری حاصل قابل قبولی داشته باشد و اگر عادل نباشد چه نصیب ما و فوتبال خواهد شد.

بخشی از انتقادات به عادل فردوسی‌پور هم از طرفداران پرسپولیس می‌آید که بی‌ارزش‌ترین وجه ماجراست. طرفداران متعصب ممکن است از هر خطا و فسادی در باشگاه، دانسته یا ندانسته، دفاع کنند و این دلیل نمی‌شود که رسانه هم، راه و نگاه آنها را دنبال کند. طرفداری که اغلب روشن‌بینی لازم را ندارد، هیجان‌زده و مطیع لیدرهای حقوق‌بگیر تیم است، یا اساسا از روی افراط و خودخواهی نظر می‌دهد، دلش می‌خواهد برنامه در مقابل مشکلات باشگاه و مدیران به ظاهر موفق‌اش سکوت کند. این هوادار از هر انتقادی بوی رقابت و دسیسه می‌شنود و فکر می‌کند اگر طرح مشکلات باشگاه، یک شب پیش از بازی در جام حذفی بوده، لابد فتنه‌ای در کار است. رفتن به راه این هوادار که مشکلی را از فوتبال حل نمی‌کند و به اصلاح و توسعه منجر نخواهد شد. اما مشکل هم او نیست؛ هوادار پس‌فردا همه‌چیز یادش خواهد رفت و به شعار دادن به نفع تیمش مشغول خواهد شد. مشکل کسانی هستند که حرفی برای گفتن دارند اما انتقادات و انتظارات‌شان ممکن است کاراترین دستگاه رسانه‌ای فوتبال کشور را از نفس بیاندازد.

انتقاد جدی به عادل فردوسی‌پور اگر هست، بیشتر در حوزه‌هایی است که او سکوت کرده، نه جایی که دارد، به درست یا غلط، با لکنت یا فصاحت، حرفش را می‌زند. ایراد بزرگ عادل جایی است که او به دلیل روابط شخصی، ترس، دلبستگی یا هر عامل دیگر در مقابل تصمیمات و ایرادات رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی سکوت و تازیانه‌اش را غلاف می‌کند. عادل به یک یا همه دلایل بالا حاضر نیست تاج را به سؤال بگیرد و این ضربه به فوتبال مملکت است. او حاضر نیست ایده‌ها و رفتار کی‌روش را با دیده انتقادی نگاه و به تحلیل آن همت کند و این بی‌رحمی به تیم ملی و فوتبال ملی است. برنامه نود برای چنین کارهایی نه محدودیت دارد و نه عاجز است. عادل را برای این چیزها باید نکوهش کرد. باید به باد انتقاد گرفت و به جلو راند. نه به خاطر اشتباهات لحظه‌ای‌اش یا جاهایی که دست او بسته است. موضع ما با عادل بی‌شباهت به نسبت‌مان به روحانی نیست. گزینه‌ای بهتر از او نداشته‌ایم و توقعات منطقی و شدنی‌مان از او بالاست.

فرهنگستان فوتبال

۲۴۶ ۴۱  
آی اسپورت
2017-12-23 14:13:00
نظر دهید

۴۱ نظر
نوید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
خوب چرا فقط در مورد پرسپولیس؟؟

چرا بازیکنای سرباز رو تراکتور هوایی کرد یه کلمه نگفت؟؟

چرا نگفت منصوریان وام گرفته استقلال پولش رو میده؟؟

این وقتا عادل لال میشه
Hasan
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
نویسنده محترم من یک سوال دارم آیا انسانی سالم می تواند هیجده سال در یک سیستم فاسد دوام بیاورد
عارف abadan
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
دقیقا حرف من همینه چرا فقط پرسپولیس ? چرا اون موقع که کیروش تمام مربیان ایرانی رو یکجا اخراج کرد و شخصیت ما ایرانی ها را به سخره گرفت کسی چیزی نگفت? چرا وقتی منصوریان اول فصل گرونترین تیم لیگ رو بست و هر بازیکنی که برانکو روش دست گذاشت با 2 برابر قیمت خریدش کسی چیزی نگفت ? چرا درباره وام 4 میلیاری و اختلاس منصوریان چیزی گفته نشد? چرا فقط آقای طاهری چون از حقوق من هوادار دفاع کرد و از حق باشگاه نگذشت و درباره حق پخش تلوزیون که در تمام دنیا 70 درصد منافع باشگاه رو تعمین میکنه حرف زد و جلوی آقای داورزنی ایستاد باید اینجور ازش انتقاد کنند نه آقای رحمانی ما پرسپولیس هستیم ما قهرمانی رو به هر قیمتی نمیخوایم ما اینقدر قهرمان شدیم و بازیکن بزرگ داشتیم و داریم که نیاز به فساد و تبانی نداریم مطمعن باشید اگه فساد هست علیه ماست نه به نفع ما تا زمانی که برانکو هست موفقیت های پرسپولیس ادامه داره و به امید خدا دهان همه یاوه گویان بسته میشه
سامان
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۰۹
پرسپولیسیها و استقلالیها همینطور تراکتوری های عزیز که همیشه به عادل اعتراض داریم چرا تو نظر سنجی اخر سال که عملکرد برنامه نود هست رای منفی نمیدید همیشه بالای۹۵ درصد رای موافق داره تا وقتی هم که اینر داره صدای اعتراض رو نمیشنوه چون به اون ۹۵ درصد نگاه میکنه و کار خودش رو میکنه
۳
قباد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
طرفداران پرسپوليس عادل رو تا زمانی میخوان ک منافع شون رو تامین کنه، لنگی ن دیگه
منصف
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
آقاي نويسنده شما رسماً به مخالفين برنامه نود توهين كردي! من جواب توهين شما رو نميدم و اميدوارم بقيه دوستان هم چيزي بهت نگن! اما شما كه با چنين جزميتي دارين از عادل و نود طرفداري ميكنين لطفاً بگيد كه دستاورد اين برنامه براي فوتبال كشور چي بوده؟! فقط خواهشاً به صورت مستند و با دليل و مدرك بيان بفرماييد!
بله من هم قبول دارم كه اين برنامه پربيننده است اما ميدونيد چرا ؟؟! چون تو شهر كورها آدم يه چشم پادشاهي ميكنه! چون هيچ برنامه ديگه اي در رابطه با ورزش وجود نداره كه ملت نگاش كنن! شاهد مدعاي بنده همين افت فاحش بيننده هاي اين برنامه ست كه واقعاً از دست اين آقا و برنامش خسته شدن.
بازم سوالم رو تكرار ميكنم كه لطفاً به صورت مستند ومستدل خدمات نود رو به جامعه ورزش كشور بيان بفرماييد.
NN
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
در پایان این مناظره نیز مجری نود نشانه هولناک دیگری از هم‌گرایی‌اش با جریان حاکم بر جامعه ایرانی بروز داد؛ آنجا که از بین متقاضیان ورود به بحث، صرفا «صلاحیت» علی دایی را تایید کرد و دست به یک یارکشی بزرگ علیه طاهری زد. ما که از دست‌مان در رفته، اما کاش خود عادل بگوید تا الان چند ساعت از همه قسمت‌های تاریخ برنامه نود صرف بحث در مورد مطالبات شخصی علی دایی شده است؟ یک بار طلبش از فدراسیون، یک بار طلبش از پرسپولیس، یک بار طلبش از صبای قم و همینطور الی آخر. درشبی که باید مهم‌ترین مسایل مدیریتی باشگاه پرسپولیس روشن شود، چرا علی دایی روی خط می‌آید تا راجع‌به طلب صد میلیون تومانی‌اش از باشگاه -که آن هم به خاطر پرداخت مالیات پول قلنبه‌ای بوده که از پرسپولیس گرفته- داد و فریاد کند؟ این خوی گزینش‌گر عادل که از بین 10 متقاضی حضور در بحث ناگهان علی دایی را انتخاب می‌کند، چقدر شبیه بقیه جاهای تلویزیون و اصولا کشور ماست؛ مثلا بخش خبری بیست‌وسی که از بین هزاران پست و توییت علی و کریمی و باران کوثری، فقط همان یکی را می‌خواند که در انتقاد از دولت یا فلان جناح است! کاش حداقل فردوسی‌پور دیگر بساط یارکشی و تایید صلاحیت را کف برنامه‌اش پهن نمی‌کرد. ما به اندازه کافی از این بابت تاوان داده‌ایم!
رحمانی بهتره به فینگلیش نوشتن ادامه بدی(ایگنور)
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
گویا فرهاند عشوندی ، سیامک رحمانی ، علی کربلایی ، فرشاد کاس نژاد و... را در لپ لپ یافته و نویسنده کرده اند.
اصلا ما می گوییم طاهری 100 درصد مقصر است اما این رحمانی بی سواد قدرت و شعور درک این مطلب را ندارد که چه طور ناعادل از یک دزد و حرف هایش به عنوان سند و مدرک استفاده میکند.؟ می خواهی طاهری را نقد کنی،نقد کن اما نه بوسیله یک دزد که در برنامه زنده با پررویی تمام می گوید من هیچ بدهی بانکی ندارم.
از طرفی پرداختن به یک فساد جهت سرپوش گذاشتن به یک فساد بزرگتر هیچ جای توجیه ندارد. البته این مطلب هم در مغز نداشته رحمانی و رفقا نمیگنجد.
شاهین
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۷
گزینه ای بهتر از روحانی نداشتید ؟ جهانگیری ماست بود ؟ مطمئنم خاتمی هم بیاد میگید گزینه ی بهتری نداشتیم
حامد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
[این که برنامه نود باید همه داشته‌هایش را خرج کند تا فوتبال و باشگاه‌ها در گرفتن حق پخش تلویزیونی برنده شوند، از درایت و آشنایی منتقدان حکایت نمی‌کند. نود زیر بلیت صدا و سیما فعالیت می‌کند و نمی‌تواند علیه مالک خود شورش کند.]
همون فایده‌ای رو داره که "شورش" کیروش علیه "مالک" خود- رئیس فدارسیون و وزیر ورزش- داره! چطور اونجا کیروش بابت پرخاش و حمله و شورش علیه مدیریت فاسد بالای سرش تقدیس میشه اما به فردوسی پور که میرسه تغییر "استاندارد" می‌دید و شورش علیه مالک ارزش و فایده نداره؟
کامران
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
مشخص بود چقد منصفانه به قضیه پرداختین...
حق پخش حق فوتبال هست چه عادل بخاد چه نخاد...
باشگاه ها اگه رو پای خودشون بایستند شماهم دیگه خیلی کم خیبر حاشیه خواهین داشت
ترس شما از اینه
امین
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
عادل نه تنها خیانت می کند بلکه جنایت می کند بعد جنایتش را مقابل دوربین تطهیر می کند و بعد نبش قبرش می کند، دو هفته تریبون دادن به یک مفسد اقتصادی و تخریب موفق ترین مدیر چند سال اخیر پرسپولیس و سکوت مرگبار درباره هوچی گری های کیروش و زنده کردن اختلافات قدیمی پیشکسوتان و هزاران نمونه دیگر فقط گوشه ای از خیانت های این بشر است. من فقط یکم حسودیم میشه به هواداران استقلال، چون استقلالی ها نسبت به پرسپولیسی ها چند سال زودتر شناختنش.
Mn
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
بنده خودم به عنوان یک هوادار متعصب کاسه صبرم از دست فساد امثال رویانیان و طاهری و خیلی آقایان دیگر پره...ک فقط هم شامل پرسپولیس نمیشه کاملا مثال هاشو تو حتی تیم های کوچک شهرستانی هم میشه دید... چرا حکومت دست از سر باشگاه ها برنمیداره تا کار خودشون رو خورشون پیش ببرن
حرف حساب
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
میخواستم یه مطلب بلبند بالا بنویسم ولی نه حوصله اش بود نه انگیزه اش! چرا که به قول معروف کسی رو که خودشو به خواب زده نمیشه بیدار کرد! فقط بگم که رفتارهای کیروشی پور در قبال ماجراهای پرسپولیس برانکو و کیروش قشنگ تضاد و تناقض داره! مشکل اصلی پرسپولیسیا با این مرتیکه همینه! وگرنه فردوسی پور .. کی باشه که بخواد رو پرسپولیس رو زمین بزنه!!؟؟
Hasan
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
بی ارزشترین بخش ماجرا نوشته مسخره شماست
majid
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
درسته لنگی بازی درمیاره ولی بودنش خیلی بهتر از نبودنشه!
فرزاد مهریار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
ایده اصلی مطلب شما درسته اما توهین شما به هواداران مظلوم پرسپولیس جدا ناجوانمردانه است . من هوادار دقیقاً همین چیزها رو از عادل می بینیم و از دستش عصبانی و ناراحت و ناامید میشیم . اینکه روا ندارد در شب بازی تیم ملی با چین از علت کنار گذاشته شدن دستیاران ایرانی کارلوس حرف بزند و آن را حاشیه سازی می داند و می گوید در موقعیت حساس کنونی به صلاح نیست اما دقیقاً در مورد پرسپولیس موقعیت حساس نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا را قبول ندارد و از کالچو پولی و رفتن یوونتوس به دسته پایین تر در شب فینال جام جهانی ۲۰۰۶ حرف می زند . لکنت می گیرد وقتی مفسد کبیر اقتصادی هدایتی نیم ساعت دروغ می گوید ولی همکارانش که می بینند مدیری در قامت طاهری حداقل اسناد مالی اش در مورد هدایتی درست است و حرفی نمی زند تا مبادا داورزنی و شیرازی و باند فاسدش برنجند .
**
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
از دستش عصبانی باش تا جونت در بره.
ساشا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
خطاب به نویسنده دوزاری"بخشی از انتقادات به عادل فردوسی‌پور هم از طرفداران پرسپولیس می‌آید که بی‌ارزش‌ترین وجه ماجراست." فکر کردیدی تئوری قرن رو مطرح کردی یا فکر کردی فروید یا هانتیگتونی .ها !!!!!!!!!، تو و امثال تو کاسه لیسانان امثال فردوسی پور و یاران . انصارش هستید ؛ وقتی حب فردوسی پور چشماتو کورکرده شما اشتباه می کنید به هواداران میلیونی پرسپولیس توهین می کنی!!!!!!!!
قلم فروش
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
طاهری قطعا در یک سری از مسائل اشتباه کرده و احتمالا باعث ضرر مالی به پرسپولیس هم شده ولی دمش گرم کاری کرده که عادل و جیره خواراش چند روزه قلم ها رو گرفتن به دست و دارن ماله می کشن. تا حالا هیچ کس نتونسته بود اینطور دست عادل رو رو کرده باشه.
بازم میگم دمش گرم حتی اگر دزد باشه
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
نمیدانم نسبت ما با عادل چیست ولی اینقدر می دانم که هجمه ای علیه ایشان نیست ؛
بعض هواداران سرخ گمان میکنند طاهری یعنی خود پرسپولیس و اگر کسی از طاهری سوال جواب کند به پرسپولیس خیانت کرده؟!

اگر طاهری خطایی نکرده چرا از محاسبه وحشت داشت ، معلوم بود که کسی به ایشان یاد داده بود که چطوری پرسشگرانه وارد بحث شود.
کلا یاد گرفتند مسئولان جواب را با سوال از سر بگذرانند دیگر علنا کسی حاضر به جواب دهی نیست ؛
آخر حق پخش چه ربطی به حساب کتاب کردن یک باشگاه دارد ؛
از فردا چون تلویزیون حق پخش نمی دهد من کارمند باید هرکاری دلم خواست بکنم.
اگر مزایای من عقب افتاد حق دارم کارم را در قبال بیماران با کاهلی انجام دهم.
با این روش و عقیده ی جناب طاهری تمام باشگاههای ما می توانند همین را بگویند به خاطر حق پخش هر کاری دوست داشتند بکنند ؟!
یکی جواب بدهد اگر آقای طاهری قصد جواب گویی نداشت چرا پای تلفن آمد می توانست پیغام دهد برنامه ی نود را به رسمیت نشناخته و به خاطر موقعیت تیم در برنامه شرکت نمی کند.
ایشان با نیت کوبیدن عادل و مبدل شدن به قهرملن مردم پای خط آمدند ولی ما قهرمانان پوشالی زیاد دیدیم.
یووه در سال جام جهانی از لیگ ایتالیا سقوط کرد ؛ یووه ! ایتالیا!

آنوقت ما در این مملکت به هرکس بگویی چرا می گوید حق پخش!
اکنون شاید خیلی از مربیان و مدیران عامل باشگاهها خوشحالند که جمعیت احساسی ، دارند وانمود میکنند عادل و نود مسبب مشکلات ورزش ما هستند .آنهایی که ما و شما میدانیم در تمام این سالها از نود وحشت داشتند
و یکبار دیگر

"نود در ایده آل ترین حالت ، شبیه پرستار خبره ایست که گاهی دلیل تب را می فهمد و مسکن یا تب بر می دهد و آرامش کوچکی هدیه میکند ؛
انتظار جراحی سر و گردن و قلب و عروق از یک پرستار ، توقع بیجای مریض و همراهان اوست."
حمید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
1-بعضی هواداران سرخ گمان میکنند طاهری یعنی خود پرسپولیس و اگر کسی از طاهری سوال جواب کند به پرسپولیس خیانت کرده؟!
ما فکر نمی کنیم طاهری یعنی خود پرسپولیس، ولی وقتی یک نفر داره برای منافع فوتبال می جنگه حمایت نکردن ازش بی انصافیه. اگه این جوری باشه که بخوایم برای حمایت از کسی دوسیه 100 ساله زندگی کسی در بیاریم که ببینم معصوم هست یا نه که اصلا در طول عمرمون از هیچ کس نباید حمایت کنیم.

2-اگر طاهری خطایی نکرده چرا از محاسبه وحشت داشت ، معلوم بود که کسی به ایشان یاد داده بود که چطوری پرسشگرانه وارد بحث شود؟
طاهری از محاسبه وحشت نداشت. حتی خود عادل هم به پاک دست بودن طاهری اعتراف کرد. طاهری فقط گفت توی برنامه 90 این کا رو نمی کنم.

3-آخر حق پخش چه ربطی به حساب کتاب کردن یک باشگاه دارد ؟
ربطش رو خیلی ساده توضیح میدم. یک حساب کتاب ساده ریاضیه. شما 200 تومن درامد داری. همون اول یه نفر میاد مثل صدا و سیما 100 تومنش رو برای خودش بر می داره و برای شما 100 تومن می مونه. شما برای اینکه تیمتو قهرمان کنی نیاز داری 150 تومن خرج کنی. در نتیجه یا باید 50 تومن بدهی ایجاد کنی تا قهرمان بشی یا هم اینکه همون صد تومن رو خرج کنی و قهرمان نشی. تو حالت اول مقصر اصلی بدهی شما کسیه که 100 تومن شما رو بزور ازتون گرفته . تو حالت دوم هم مقصر عدم قهرمانی شما بازم همون کسیه که 100 تومن رو ازشما گرفته. در نتیجه تا موقعی که اون آقا 100 تومن شما رو نمیده شما مدیر شکست خورده ای خواهی بود. تاریخ اینو ثابت کرده. اما این بخش دردناک قضیه نیست. بخش دردناک قضیه اونجاست که دزد صد تومن شما بخواد بیاد شما رو به خاطر بی کفایتی مجازات کنه در صورتی مقصر خودشه. یک نکته هم اینجا هست. شاید شما حساب عادل رو از صدا و سیما جدا بدونی ولی من جدا نمی دونم. نه اینکه عادل از همون جنس باشه. مطمئنم نیست. منتهی به خاطر تمامیت خواهی صدا و سیما الان شرایط جوری شده که عادل باید یک راه رو انتخاب کنه. راه مردم یا راه صدا و سیما.

4-اگر مزایای من عقب افتاد حق دارم کارم را در قبال بیماران با کاهلی انجام دهم.
حق پخش مزایا نیست. حق پخش پول سرنگ، تخت خواب و آنژوکتو و بقیه چیزاست. حق پخش اصلا خود بیمارستان شماست که اگه نباشه هم مریض می میره هم شما بیکار می مونین. مگه فوتبال ما در حال مرگ نیست.
5-از فردا چون تلویزیون حق پخش نمی دهد من کارمند باید هرکاری دلم خواست بکنم؟
اگر از اون پول حقی داشتی باشین (که قطعا به عنوان پرستار ندارین و من نفهمیدیم چطوری حق پخش رو به حرفه خودتون ربط دادین) هر کاری که نه، ولی قانونا خیلی از وظایفتون ملغی میشه.
5- یکی جواب بدهد اگر آقای طاهری قصد جواب گویی نداشت چرا پای تلفن آمد می توانست پیغام دهد برنامه ی نود را به رسمیت نشناخته و به خاطر موقعیت تیم در برنامه شرکت نمی کند؟
از اول هم قرار بود نیاد و تا وسطای برنامه هم نمی دونستیم که میاد یا نه. منتهی مگه عادل با پخش مصاحبه هدایتی اجازه این کار رو داد؟ خود شما اگر طاهری به حرفای هدایتی جواب نمیداد چه قضاوتی در موردش می کردین. درست بعد از اتمام مصاحبه هدایتی پسر داییم بهم پیام داد و گفت بدتر و بی عرضه تر از افتخاری همین طاهریه. اخر برنامه من بهش پیام دادم دیدی که بی عرضه نیست.
6-ایشان با نیت کوبیدن عادل و مبدل شدن به قهرملن مردم پای خط آمدند ولی ما قهرمانان پوشالی زیاد دیدیم.
شما مختاری هر کسی رو به عنوان قهرمان انتخاب کنی یا نکنی. من البته هیچ وقت کسی رو به عنوان قهرمان نگاه نمی کنم که بخواد پوشالی باشه یا اهنین. من از طاهری به خاطر مواضعش دفاع می کنم اما قهرمان من نیست. من عاشق تاریخم و سرگذشت خیلی از چهره های بزرگ رو خوندم ولی هیچکدومشون قهرمان من نشدن نه گاندی، نه روزولت نه انیشتن نه ماندالله، نه عشق فرزاد مهریار چه گوارا. اصلا از بچگی هم نداشتم. حتی از 5 سالگی هم قهرمان نداشتم. با این وجود حمایت خودمو از طاهری اعلام می کنم. در حال حاضر!


پرسپولیس واثعی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
یک _ تمام قد به شما احترام می گذارم و قلبا تشکر میکنم و از ته دلم کیف کردم از جوابهای شما که عالی بود چه قبول داشته باشم چه نداشته باشم.خدا میداند.

دو _ ببین آقا ی عزیز
منظور من این بود که طاهری با پرسپولیس یکی نیست با حق پخش یکی نیست ، ایشون نباید چند چیز را باهم قاطی می کرد من اصلا جناب طاهری را مدیر عامل بدی نمیدونم اما در پاسخگویی ضعیف عمل کرد.
حق پخش و مسائل دیگر جای خود ولی باید به ابهامات دوره ی خود پاسخگو می بود.
اگر نود را صالح نمی دانست نباید پشت خط می آمد پرسپولیس خود به تنهایی تریبونی قوی و بی همتاست در سایتها و فضای مجازی فرصت دفاع داشت.
در ضمن عادل با دعوت از هدایتی وزن برنامه را خودبخود کاهش داده بود و اگر طاهری کمی هوشیاری می داشت ، نمی آمد جواب یک معلوم الحال را بدهد.اما ایشان آمدند نه به خاطر شفاف کردن افکار هواداران ، بلکه به گمانم ترس از بازیکنان تیم و احیانا واکنش آنها اورا واداشت تا در بحث وارد شود.
بزرگترین اشتباه طاهری همین حضور تلفنی اش بود و آنهم نه در جواب خواست هواداران که از غیظ هدایتی

هدایتی شاید جایگاهی بین بازیکنان داشته باشد که میدانیم چرا ولی بین مردم کمترین حسن شهرت را دارد.

دوست عزیز من
ایشان با کلید واژه ی حق پخش حق ندارد از مسئولیت پاسخگویی فرار می کرد.

ایشان بیاید باصداقت تمام هزینه ها را بگوید و در آمدها را هم و البته اگر اشتباهی داشت بگوید ، ما که از اروپا نیامدیم می فهمیدیم که راست و دروغ حرفهایش کجاست.
ما توقع نداریم که جناب طاهری یا هر مدیر عامل دیگری از یک تیم ورشکسته و نا امید با اوضاع مالی نابسامان دسته گل تحویل بدهد ، می فهمیم که خواسته کاری بکند و تا کجا موفق بود و بقیه اش هم دیگر دست ایشان نبود.

به اندازه ی بود باید نمود /
خجالت نبرد آنکه ننمود و بود .
اما این واکنشهای هیجان انگیز ما در فضای مجازی می ترسم مسئولان را دلخوش به پشتبانی هواداران کرده از کاری که باید انجام دهند بازدارد و دیگر کسی به من و شما پاسخگو نباشد.
می ترسم که طوری شود که کسی جرآت نکند به این دو باشگاه نگاه سوال انگیز داشته باشد و خدای نکرده اعتماد ما نتایج تاسف بار داشته باشد.
بهتر است حداقل بما جواب بدهند.


آنتی شومن
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
تو نماد یه هوادار ابلهی! از همون هوادارها که امثال فردوسی پور باهاشون حال میکنند و هر برنامه یه جوری فربیبشون میدن! فکر میکنی منطقی هستی ولی در واقع ساده لوحی! هر چی پرسپولیس کشیده از هواداران و مدیرانی بوده که مثل تو فکر میکردند! جواب سیاست رو با صداقت دادن عین حماقت است!!
حرف حساب
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
حمید جان کسی رو که خودشو به خواب زده نمیتونی بیدار کنی! بیخیال! بذار با بلاهت خودشون خوش باشند! پرسپولیس به این جور هوادار بی خاصیت نیاز نداره! طرف حتی اینقدر نمیفهمه که چرا این همه هجمه بر علیه طاهری راه انداختند و داره برای ما وظایف پرستار رو توضیح میده! به قول انیشتن: "دو چیز را پایانی نیست اولی جهان هستی و دومی جهالت بشر که البته در مورد اولی مطمئن نیستم!"
۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
آنتی شومن و حرف حساب
همان طور که شماها فکر میکنید عاقل و زرنگ و بیدارید و خیلی می فهمید ؛
دیگرانی که مخالف شما فکر میکنند هم همین ادله را دارند و شما را اینطوری می بینند.

اما آیا از توهین های بی پایان خسته نشدید ؟
آیا وقتی انسان حرف مخالفی شنید و جواب نداشت باید اهانت کند؟
آیا فکر نمی کنید حتی یک لال هم می تواند توهینهای شما را بازگرداند؟
پرسپولیس این همه هوادار دارد آیا شما چند نفر اینجا نماینده ی همه ی پرسپولیسی ها هستید ؟
من هیج ادعایی نکردم و ندارم نه ادعای بیداری و نه ادعای هوشیاری و نه ادعای ادب و زرنگی ، هیچی هیچی!

تعجبم از شماست که چقدر ادعای فضل و دانش و هوش و عشق دارید
حمید
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۳
به آنتی شومن و حرف حساب:
ببینین دوستان. من موقعی که کامنت کسی رو جواب میدم و یا خودم کامنت می ذارم سه تا مخاطب مختلف رو همزمان مد نظر قرار میدم. اول کسی که دارم جوابشو میدم دوم بقیه کاربرها و سوم نویسنده مقاله. بنابراین حتی اگه مطمئن باشم که نمی تونم طرف رو متقاعد کنم باز هم اون دو گروه دیگه رو می تونم تحت تاثیر قرار بدم. الزاما هم قرار نیست کسی رو متقاعد کنم. دوست دارم کاربرها بیان هم استدلال های منو بخونن و هم استدلال های طرف مقابل رو و خودشون قضاوت کنن. در ضمن، اگر می خوای رو کسی تاثیر بذاری اولین اصل مهم اینه که عصبی نباشی، تیکه به مخاطبت نپرونی، حرف از لنگ و کیسه و اینجور چیزا نزنی. برای همینه که همیشه خنثی حرف می زنم. ( البته بجز مواردی مثل اسپانسر دزد و ابر دزد و صدا وسیما که هر چی دلم می خواد بهشون می گم چون برام اثبات شده است که پولمونو می دزدن و در ثانی می دونم تیکه پروندن به این جور افراد و گروه های شدیدا منفور مقبولیت کلامت رو بیشتر میکنه). خلاصه اینکه به این دلایله که اینقدر مسرانه بحث می کنم بدون اینکه به مخاطبم بی احترامی بکنم. در کنار اینها از همراهی تون ممنونم.

به پرسپولیس واقعی:
فکر می کنم هر چی لازم باشه گفتیم. هم شما و هم من. و از این بیشتر صحبت کردن فایده نداره و تکرار مکرراته. فقط می تونیم برگردیم و بیشتر به سئوال و جواب های هم دیگه فکر کنیم. هم شما و هم من. در ضمن واقعا متاسفم اگر ناخواسته باعث شدم مورد بی احترامی قرار بگیرین.

روز و شب همه دوستان خوش باشه
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
نمیدانم نسبت ما با عادل چیست ولی اینقدر می دانم که هجمه ای علیه ایشان نیست ؛
بعض هواداران سرخ گمان میکنند طاهری یعنی خود پرسپولیس و اگر کسی از طاهری سوال جواب کند به پرسپولیس خیانت کرده؟!

اگر طاهری خطایی نکرده چرا از محاسبه وحشت داشت ، معلوم بود که کسی به ایشان یاد داده بود که چطوری پرسشگرانه وارد بحث شود.
کلا یاد گرفتند مسئولان جواب را با سوال از سر بگذرانند دیگر علنا کسی حاضر به جواب دهی نیست ؛
آخر حق پخش چه ربطی به حساب کتاب کردن یک باشگاه دارد ؛
از فردا چون تلویزیون حق پخش نمی دهد من کارمند باید هرکاری دلم خواست بکنم.
اگر مزایای من عقب افتاد حق دارم کارم را در قبال بیماران با کاهلی انجام دهم.
با این روش و عقیده ی جناب طاهری تمام باشگاههای ما می توانند همین را بگویند به خاطر حق پخش هر کاری دوست داشتند بکنند ؟!
یکی جواب بدهد اگر آقای طاهری قصد جواب گویی نداشت چرا پای تلفن آمد می توانست پیغام دهد برنامه ی نود را به رسمیت نشناخته و به خاطر موقعیت تیم در برنامه شرکت نمی کند.
ایشان با نیت کوبیدن عادل و مبدل شدن به قهرملن مردم پای خط آمدند ولی ما قهرمانان پوشالی زیاد دیدیم.
یووه در سال جام جهانی از لیگ ایتالیا سقوط کرد ؛ یووه ! ایتالیا!

آنوقت ما در این مملکت به هرکس بگویی چرا می گوید حق پخش!
اکنون شاید خیلی از مربیان و مدیران عامل باشگاهها خوشحالند که جمعیت احساسی ، دارند وانمود میکنند عادل و نود مسبب مشکلات ورزش ما هستند .آنهایی که ما و شما میدانیم در تمام این سالها از نود وحشت داشتند
و یکبار دیگر

"نود در ایده آل ترین حالت ، شبیه پرستار خبره ایست که گاهی دلیل تب را می فهمد و مسکن یا تب بر می دهد و آرامش کوچکی هدیه میکند ؛
انتظار جراحی سر و گردن و قلب و عروق از یک پرستار ، توقع بیجای مریض و همراهان اوست."
۳
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
"بخشی از انتقادات به عادل فردوسی‌پور هم از طرفداران پرسپولیس می‌آید که بی‌ارزش‌ترین وجه ماجراست. " بی ارزش ترین مطلب یه نویسنده بی ارزش. هواداران نمی فهمند و شما عقل کلی!!؟ دوره جنجال و حاشیه سازی برای باشگاه و از آب گل آلود ماهی گرفتن تموم شده. امثال شما نویسنده ها از حقوق بگیر از اون لیدرهای حقوق بگیر هستند. لیدر چیه!؟ لیدر کدومه!!؟ ما توی فضای مجازی بحث می کنیم نه ورزشگاه. من هنوز سر حرفم هستم. کیروشی پور باید محاکمه بشه. چرا دولت و دادستانی در مقابله اتهام بزرگ فردوسی پور سکوت کردند!!؟ کیروشی پور الان باید توی زندان باشه. کیروشی پور میگه دولت به ترکیه و اردوغان باج داده تا ریزه طلبش را ببخشه. باید ثابت کنه دولت چه باجی داده و گرنه بخاطر اقدام علیه حاکمیت ملی ایران، به زندان بره و برای همیشه ممنوع الکار بشه. من واقعاً تعجب می کنم چرا هیچ مقام رسمی در قبال این اتهام، موضع رسمی خود را اعلام نکرده
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
یکی این روانی رو ببره بستری کنه.
رحمانی ایگنوریانی و کامبک کننده عشق انگلیسی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
نویسنده های دوزاری با مطالب دوزاری جهت دفاع ازارباب
نوید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
عادل به فوتبال خیانت میکند چون فوتبال سیاست نیست ، فوتبالی ها سیاسی نیستند،عادل با سیاسی ها فوتبالی رفتار نمی کند، با مدیرها فوتبالی رفتار نمیکند عادل اگر برنامه اش از جنس فوتبال است از زبان فوتبال به جنگ طاهری و دولت و مجلس برود، عادل ان شب خدعه کرد ، نیرنگ زد، سفسطه کرد ، چون فوتبالی برخورد نکرد، عادل حق نداشت خودش را صاحب اختیار همه‌ی بیننده ها بداند، عادل تا زمانی به رفتار فوتبالی برنگردد به فوتبال خیانت میکند.
حمید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
این که همون ابتدای متن منتقدین را فاقد مشاعر می خوانین آدم رو یا احمدی نژاد و یا حتی علم الهدی می ندازه که روی تریبون مخالفین رو گوساله و بزغاله خطاب می کنن. از این بی احترامی تون (و سایر بی احترامی هاتون مثل اینکه نظر هواداران پرسپولیس بی ارزشه) می گذریم و به بزرگی خودمون می بخشیم. اما قضاوتم در مورد عادل که پیش با یکی از مخاطبین همین سایت مطرح کرده بودم:
درست چند ماه پیش عملکرد عادل فوق العاده بود. ورزشگاه امام رضا رو عملا عادل افتتاح کرد.در بحث قرارداد برهان مبین هم عادل خیلی خوب کار کرد. همون موقع بود که من یه خورده نگران عادل شدم. چون وقتی شما اینقدر مثبت عمل می کنی و جور همه رو میکشی و همه پرونده ها رو بررسی می کنی طبیعتا یه روزی می رسه که همه از خودشون می پرسن عادل چرا به اصلی ترین مشکل فوتبال که حق پخشه ورود نمی کنه. بنابراین از همون موقع حدس هایی در مورد اینکه موفقیت موقتی عادل می تونه عاملی بشه برای ضربه زدن به خودش داشتم. البته واقعا فکر نمی کردم اون روز اینقدر زود برسه. ولی به هر حال رسیده. عادل این چند وقت دیگه اون عادل قدیمی نیست. کاملا درک می کنم شرایط کارکردن توی صدا و سیما رو. اما وقتی روسای عادل هیچ نرمشی نمی کنن و هیچ راه حل میانه ای رو بر نمی تابند اون وقته که عادل که در همه این سالها به مثابه یک راه حال میانه بوده دیگه کارکرد خودش رو از دست میده. یعنی این که عادل باید انتخاب کنه. این که بالاخره می خواد شریک دزد باشه یا همره قافله؟ و متاسفانه نشانه هایی که من دارم رصد می کنم مثبت نیست. بنابراین همه تلاشم رو به نوبه خودم می کنم که اونقدر عادل رو روش فشار بذارم تا مجبور بشه رویکردشو عوض کنه.
خلاصه این که اینها دلایل من برای حمایت از طاهری در مقابل عادل و به خصوص صدا وسیماست. در واقع ارزیابی من اینه که اگر طاهری مقابل صدا و سیما پیروز بشه این بزرگترین برد فوتباله. این وسط خیلی هم مهم نیست که عادل می مونه یا میره یا بیننده شو از دست میده. همون طور که طاهری هم مهم نیست. من نه عاشق طاهری و عادلم و نه ازشون بدم میاد. من فقط جوش فوتبال رو میزنم و ارزیابیم از شرایط اینه که الان حمایت از طاهری حمایت از فوتباله.
nima bagheri
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
موقع رو شدن فساد افتخاری و منصوریان تو 90 استقلالی ها اومدن گفتن که عادل داره توطئه می کنه بر علیه استقلال،دم عادل گرم که بی توجه به عربده کشی های نوجوون های لمپن سرخابی داره کار خودش رو درست پیش می بره،فقط افسوس برای این بچه های سن پایین لات سرخابی که اینجور ابزار دست مدیر های به اصطلاح «ارزشی» و «پاکدست» ی چون افتخاری و طاهری و تاج و ... شدن
۲
حمید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
1-چرا نمی تونه شورش کنه؟ چون به فکر منافع خودشه یا چیز دیگه؟ همین فردا بره پیش رئیس صدا و سیما و بگه اگه حق پخش فوتبال رو ندن من دیگه نیستم. یا استعفاشو قبول می کنن یا حرفشو. اگر حرفشو قبول کردن که مشکلات تا حدی حله. اگر هم استعفاشو قبول کردن هیچ مشکلی ایجاد نمیشه. عادل یک سرمایه اجتماعی بسیار مهم برای جامعه فوتباله و نباید خودشو حیف اون آدم خورا بکنه. یک لحظه تصور کن عادل در اعتراض به رفتار صدا و سیما استعفا کنه و تصمیم بگیره برنامه شو ببره روی اینترنت. قول میدم ده ها شرکت با اسم رسم و معتبر و خوشنام حاضرن اسپانسرش بشن. تمام زیر ساخت ها از قبیل اینترنت رو هم بهش میدن. اگه بگه سالی 2 میلیارد دستمزد می خوام اون رو هم بهش میدن. آخه برای چی خودشو اینقدر ارزون فروخته. عوض اینکه توی تیم آدم خورا باشه در کنار ما فوتبالیا قرار می گیره و بخدا قسم هم من و هم بقیه حاضریم همین گلویی رو که الان برای طاهری پاره می کنیم برای عادل پاره کنیم.
2- فضای فوتبال مملکت علی رغم همه معایبش باز همه از سایر عرصه دمکراتیک تره. آزادی بیان رسانه های ورزشی ایران در کشور و چه بسا در منطقه بی نظیر و مایه غبطه خبرنگاران سایر حوزه هاست. علاوه بر اون ساختار ادارای فوتبال هم با همه معایبش باز همه از سایر حوزه ها دموکراتیک تره. ده ها و صدها انتخابات در فوتبال داریم که توی هیچ کدومشون نظارت استصوابی نیست. توی هیچکدوم از این انتخابات ها هم هیچ هموطن زرتشتی رو رد صلاحیت نمی کنن. تیم های بعضا دولتی هم دست کم به ارگانی نسبتا مردمی وصل میشن. فقط و فقط یک نقطه اتصال بین فوتبال و دیکتاتوری و استبداد هست که در مرکز این نقطه عادل خان فردوسی پور قرار گرفته. الیته وقتی میگم عادل منظور عادل و شبکه گسترده همکارانشه که تا موقعی که عادل توی اون خونه فساد کار می کنه به نوعی برده صدا و سیما هستند. ای کاش عادل و شبکه اش از اون خراب شده بیاد بیرون تا فوتبال ما بشه همون جزیره کوچولو و معصوم برای تجلی خواسته های مردم در میانه اقیانوس بی انتهای استبداد.
3- تقریبا همه اون هایی که طرف طاهری رو گرفتن قبول دارن که طاهری هم اشتباهات بزرگی داشته. این یعنی اونها اونجوری که شما فکر می کنین متعصب نیستن. بی ارزش هم نیستن. کم سن و سال هم نیستن. فقط خیلی ساده و راحت درک می کنن که از اون دارالفساد صدا و سیما چیزی نصیب مردم نمیشه. درست بر خلاف عادل که این مساله رو درک نمی کنه. به قول چرچیل سخت ترین کار دنیا فهموندن یه مساله به کسی است که اون کار که منافعش رو به خاطر بندازه. بنابراین ما در این ماجرا طرف طاهری می گیریم. نه این که عاشق طاهری هستیم نه این که خیلی آدم خوبیه.بلکه به یه دلیل دیگه که باز هم باید اون رو از چرچیل پرسید وقتی که می گفت برای شکست دادن هیتلر حتی حاضرم با شیطان معامله کنم!
4- شاید با خودتون فکر کنین که چرچیل چقدر آدم فهمیده و زرنگی بود. و چه جملات آموزنده داشت اما تنها زرنگی که چرچیل داشت و شما در این متنتون هیچ نشانه ای ازش نشون ندادین، این بود که مردمشو خوب شناخت و رفتارهاشونو بازگو کرد. در واقع چیزهایی که چرچیل بعد از یه عمر طولانی برامون گفته همون چیزایی بوده که مردم سال ها داشتن اونا رو زندگی می کردن. ای کاش شما و عادل خان هم اندکی ازش یاد گرفته بودین.
آنتی شومن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
تو هم حمید خان دچار بیماری خود شیفتگی هستی.اینجا جای بروز و نمایش عقده ها نیست.که میخوای نشون بدی چقدر سرت میشه.این حرفهای تو را بچلونی اخرش یک کلمه درست وحسابی در نمیاد.اینجا جای مقاله نوشتن نیست باسواد
حمید
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۳:۱۳
به آنتی شومن:
ببین. با هم دعوا که نداریم. اگه ناراحتی کامنت های منو نخون. مجبورت که نکردم. در ضمن برای اینکه خیالت راحت بشه من هیچ احساس تکبری ندارم از این به بعد هر چی دلت خواست منو اسم ببر. بخدا فحش بدی راضیم.و تعریف کنی همونقدر راضیم. من مخلص تو و بقیه هستم. روزت خوش شبت خوش تر.
۱
حمید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
درست بر خلاف شما من عقیده دارم شرافتمند ترین عادلی که دیدم درست در همون لحظاتی بود که به قول شما دچار ضعف و دستپاچگی شد!!!
انصاف چیز بدی نیست
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۱
در جواب به اون دوست عزیزی که از خدمات نود به فوتبال میپرسه باید بگم خودتو به خواب نزن برادر .این برنامه خدمتاش به جامعه و فوتبال صد برابر هر برنامه ی دیگه ای بوده.خیلی از ایتماش باعث شده به پیشکسوتانی که فراموش شدن یا مناطق محرومی که عاشق فوتبالن کمک شه .یه اعدامی رو شب اعدام از مردن نجات داده با صحبت با اولیای دم ‌.پرده از فساد خیلی ها برداشته .جریان انتقال تیما به شهرستان ها و خیلی چیزای دیگه.منم قطعا به عادل نقد دارم .از نیاوردن نام شجاعی تا نگفتن مشکلات کیروش و حق پخش.اما خیلی بی انصافید که تمام زحمات عادل واسه فوتبالو یادتون رفته .لیاقت ما همون امثال شفیع و همکاراشان که از همه تعریف کنن و بگن به به همه چی اکیه.دوستانی که میگن طاهری نمیخواست تو نود جواب بده میشه سرشونو مثل کبک نکنن زیر برف و بفرماین توی این چند ماهی که از جریان طارمی و گولچ گذشته چرا یه بار توی هیچ کجایی نیومد جواب بده چی بوده ماجرا.هیچ جوابی واسه سوالای عادل ندااشتو هی طفره میرفت.از نظر ایشون فیفا کلا دچار سو تفاهم شده توی تمام حکماش و حق با پرسپولیسه کاملا.من اون شب به عنوان یه طرفدار ۲۰ ساله ی پرسپولیس از این که ایشون مدیر عامل تیم محبوبمه به شدت خجالت کشیدم.بهترین نتایجو گرفته دمش گرم.ولی به چه قیمتی?جعل اسناد و دزدی اشکار و پیچوندن فیفا و بالا کشیدن پول تمام طلبکارا......‌یه کم انصاف داشته باشید.شما باید از خداتون هم باشه عادل بین این همه تیم الان گیر داده به پرسپولیس و داره باعث میشه دست دزدا از این تیم کوتاه شه.گرچه قبلا هم فساد خیلی از تیمای دیگه و رو کرد.عادل خدماتش به فوتبال ما صد برابر اشتباهاتشه
قدیمی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۲
جدا از تمام بحث هایی که شده چند نکته تو ذهنم هست که مینویسم 1- چرا باید شب بازی الهلال اون برنامرو برای پرسپولیس میچید یعنی این آقا که توجیه میکنه همه مطلب طارمی رو کار کردن ما هم نشون دادیم ، تاثیر برنامه خودش رو بایه روزنامه که 5 هزار تیراژ داره مقایسه میکنه 2- چرا دوباره شب بازیه جام حذفی در صورتی که تو بی برنامگی محض و غیر قانونی و تو روز کثیف تر از قبل بازی رو برگزار کردن و باعث شدن تماشاچیا نیان استادیوم به طاهری گیر داد و شرایط تیم رو ملتهب کرد، شاید هم خیلی تلاش میکنه که تو این زمان که برانکو میخواد تمدید کنه بتونه رو ذهنش تاثیر بزاره و پشیمونش کنه 3- خود طاهری گفت از مطالب برنامتون تو دادگاه استفاده میکنن ولی دوباره تو دوره ای که ای اف سی دنبال حذف تیمهای ایرانی هست کلی خوراک برای ای اف سی در مورد طلبکارا جور کرد. 4- هدایتی به چه حقی و با کدوم مدارک این همه حرف رو تو برنامه زنده زده مگه خودش نگفت از صادقی نماینده تهران تازه به خاطر انتشار سند موثق بدهی بانکیش شکایت میکنه. چرا آقای هدایتی از رانتی که به واسطه پرسپولیس بدست آورده نمیگه......... آقای فردوسی پور برای برگردوندن قسمتی از مخاطبینت داری مابقی مخاطبینت رو از دست میدی.... در ضمن مطالب خیلی جدیت رو نگه دار برای شب بازیهای مهم پرسپولیس، دوباره کمک به حذفش کنی....
۲ ۱
حمید
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
آقای فردوسی پور برای برگردوندن قسمتی از مخاطبینت داری مابقی مخاطبینت رو از دست میدی.
خیلی خوب بود. من هم فکر می کنم. قضیه همینه و اینکه همه این ماجراها از اون رای گیری هایی شروع شد که بازیکن های پرسپولیس با اختلاف تعدادشون بیشتر بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر