فهرست
از کی‌روش چه می‌خواهیم؟ شعبده‌باز ما
از کی‌روش چه می‌خواهیم؟ شعبده‌باز ما

از کی‌روش چه می‌خواهیم؟ شعبده‌باز ما

آی‌اسپورت- ما از کارلوس کی‌روش چه می‌خواهیم؟ او برای ما کیست؟ آیا ما یک متخصص دوست‌یابی یا آیین سخنرانی استخدام کرده‌ایم؟ نه. او برای ما نه اریک فروم است و نه دیل کارنگی؛ قرار نیست که برای ما نقش یک روانشناس یا جامعه‌شناس را بازی کند، که اگر می‌کرد، چه خوب بود. کارلوس کی‌روش همیشه همین بوده، حتی زمانی که حرف‌های تندش قند در دل‌های جمعی آب می‌کرد و ذوق می‌کردند که چگونه شمشیر در دست می‌گیرد و حمله می‌کند، به اسدی، به کفاشیان، به رحمتی و... حالا هم همین است؛ دارد حمله می‌کند، هر چند که این بار شمشیرش را بر عکس در دست گرفته و هر مصاحبه‌اش زخمی کاری می‌زند بر محبوبیتش.

اما یادمان نرود که او این جا نیامده که خوب حرف بزند، به موقع حرف بزند؛ او آمده است که تیم خوبی را بسازد و بهترین نتایج را برای فوتبال ایران بگیرد؛ کاری که در همه دوران حضورش در فوتبال ایران خوب و درست انجام داده و هنوز هم امید ماست در جام جهانی. او هنوز هم بزرگترین متخصصی است که می‌تواند حریفان را سورپرایز کند.

آقای کی‌روش ما مصاحبه‌های تو را نمی‌خوانیم. اگر هم خواندیم لبخند می‌زنیم اما تو در بازی با مراکش باز هم مثل همیشه همان شعبده‌بازی باش که از درون کلاهش یک یوزپلنگ سرحال بیرون می‌آورد. آن وقت همه طعنه‌ها و متلک‌هایت را از یاد می‌بریم و در کنار هم شادخواهیم بود. این تیم ملی ماست؛ مگر می‌شود به خاطر چند جمله تند دوستش نداشته باشیم؟

@afshinkhomand

۲۴ ۹  
آی اسپورت
2018-06-09 21:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
بی طرف
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
هر وقت در برابر یک حریف قدرتمند نتیجه گرفت اونوقت این رفتار رو توجیه کنید که حتی اون موقع هم تکرار این نوع مصاحبه ها زشت هست.
روستایی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
نیست که ما اصلا عادت نداریم به این جور حرف زدنها
از بس که بازیکنان و مربیان و کارشناسان و رسلنه ها و کامنتهای مردمی همه همه مودب و با نزاکت هستند فوری بهمون برمی خوره !
مخصوصا این خارجیهایی که دوزار سواد درست و حسابی ندارند و بدون هیج کارنامه ای میان و سرمایه های ملت مارو چپو میکنند.

ما که عادت به بخور بخورها نداریم ، همش در کمال ادب و قربونت برم فدات شم به سر می بریم یه تو به کسی نمی گیم اصلا فحش بلد نیستیم بگیم
حالا این پرتغالیه اومده میگه ما شصت سال از اروپا عقبیم ، بیخود کرده ،
خودش شصت سال از اروپا عقبه ، اون نمی خوادبهمون سواد فوتبال یاد بده بره حرف زدن یاد بگیره
اصلا بیاد از ما یاد بگیره
امید از تفت
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
خیلی جالبه وقتی که اکثریت به این کیروش آلرژی پیدا کردند، مدام با مطلب در مورد کیروش روی مخ مردم رژه میرید. بابا از این کیروش بکشید بیرون
كسري
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
بازهم ميگم چرا بايد اين [آقا] بياد اينجور حرف بزنه و [آدم‌هایی] مثل اون وحيد و همين روستايي [...] خيليهاي ديگه ميان حمايت ميكنن .چرا بايد اين اقا كينه هاي درونيشو بروز بده و هر چي بخاد به مخالفينش بگه ولي ازش نخايم كه تو چهارچوب اخلاقيات صحبت كنه مثلا همين روستايي مياد ميگه اصل دانش هست كه بازهم تو دانشش با هفت سال كار و هر چي هم خواست جور بود بازدهي انچناني هم نداره،نشون به اون نشون كه استراليا با فن مارويك در عرض شش ماه چه پيشرفتي داشته و ميتونه تو جام جهاني نتايج عالي بگيره همون فن مارويكي كه عربستان رو تو سختترين گروه به مرحله ي بعد برد پس كيروش با هفت سال كار شاقي نكرده و بايد هم نتيجه بگيره و هماهنگ باشه،بله دانش اصل هست ولي اخلاقيات اوالويت دارن ايشون يعني جناب سي كيو همين بوده كه هست،جايي كه رييس فدراسيون پرتغال با ديدن رييس فدراسيون ايران تعجب كرده كه چه جوري تونسته با كيروش بسازه،خبر نداره [آدم‌هایی] مثل وحيد و خيلي هاي ديگه هم هستن كه كلا ياد گرفتن بزنن تو سرشون .نه جناب كيروش با هفت سال كار ميبايست بهتر از اينها كار كنه نه اينكه به قول اسكولاري فقط ٥٠ متر عقب زمين رو كار كنه و تو خط جلو كاري نداشته باشه .
روستایی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۰۹
استرالیا به همون دلیل پیشرفت کرده که ما نکردیم ،
ما همه جوره از استرالیا و کره و ژاپن عقبیم.
مثل این می مونه که رسول خادم بره پرتغال و بعد از هفت سال بگن چرا نتونستی تو المپیک طلا بگیری در حالی که مثلا بنا رفته آذربایجان و تونسته چندتا مدال بیاره !
امید
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
ما از کیروش چیزی نمیخواییم کیروش مارو گذاشته سر کار با تیم اتبوسیش که مهاجم رو مدافع کرده :))
بابا جمع کنید کیروش کیروش .. بعضی وقت ها ادم فک میکنه پولی چیزی گرفتن
قارتال
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۲۴
اتفاقا برانکو جواب امثال شمارو بعد حذف از جام جهانی 2006 بخوبی داد که گفت:ببخشید که به مکزیک و پرتغال 5تا نزدیم ،هرچند اون حرفش درون برهه بدجور گران اومد برای اهالی فوتبال من جمله خود من اما اگه جنس همه ی طرفداران تیم ملی ایران از جنس توباشه همین جواب بهترین پاسخه به امثال جنابتان.
محسن
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
آقا جان ما بعد از کیروش کبیر باید منتظر شعبده‌بازی برای رفتن به جام جهانی فوتبال 2022 قطر باشیم، ضمن اینکه چطور یکماه قبل برای تیم ملی هیچ کاری، حمایتی. ..نکردیم که برنامه‌ریزی آماده سازی اینطور مختل نشه
قارچلو لیپی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۲
کیروش ترکیب اصلی رو بازی نمیداد که اسپانیا پرتغال نتونن آنالیزمون کنن؟

بنده خدا خیلی قضیه رو جدی گرفته. بابا اونا شیرشونم نیست که با ما بازی دارن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر