فهرست
کمال کامیابی نیا علیه شایعات نقل و انتقالاتی
کمال کامیابی نیا علیه شایعات نقل و انتقالاتی

کمال کامیابی نیا علیه شایعات نقل و انتقالاتی

آی اسپورت - غیبت کمال کامیابی نیا در ترکیب اولیه پرسپولیس در دربی نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال، هر چند در ابتدا به عنوان یک تنبیه انضباطی در راستای اخراج این بازیکن در جدال با ذوب آهن توصیف شد، در ادامه اما با ضعف تاکتیکی سرخ‌ها مقابل استقلال، با تعویض زودهنگام و حضورش همراه شد.

کامیابی نیا که از چندی پیش زمزمه‌هایی مربوط به اختلاف سلیقه یحیی گل محمدی در شیوه بازی‌اش را متوجه خود می‌دید، در فضای مجازی به عنوان یکی از بازیکنان احتمالی که در فصل آینده به همکاری با این باشگاه ادامه نخواهد داد، شناخته می‌شود.

هافبک دفاعی فیزیکی و جنگنده پرسپولیس اما تنها چند دقیقه بعد از شروع دربی و در شرایطی که استقلال از ضعف عدم جنگندگی هافبک‌ها و خالی بودن یک سوم دفاعی این تیم به خوبی سود برده بود، از سوی یحیی گل محمدی به ترکیب فراخوانده شد و یکی از نمایش‌های موفق خود را به جا گذاشت.

درصد بالای توپگیری و بازیسازی در میانه میدان باعث شد تا در نهایت او حتی زمینه ساز یکی از گل‌های تیمش نیز در این بازی لقب گیرد و اینچنین پاسخ شایعات را بدهد. با این شرایط باید دید در روزهایی که سرخ‌ها برای جذب نفرات خود برنامه روشنی ندارند و مدیران باشگاه نیز از سوی یحیی گل محمدی به ضعف در مذاکره با نفرات جدید و تمدید قرارداد با نفرات کنونی متهم شده‌اند، چه سرنوشتی در انتظار هافبک موفق سرخ‌ها طی پنج فصل اخیر خواهد بود.

 

ورزش سه 

۳    
آی اسپورت
2020-08-29 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر