فهرست
ادعای پدیده؛ وزارت بازی با استقلال را لغو کرد
ادعای پدیده؛ وزارت بازی با استقلال را لغو کرد

ادعای پدیده؛ وزارت بازی با استقلال را لغو کرد

آی اسپورت – مجتبی سرآسیایی مدیر تیم فوتبال پدیده مشهد در گفتگویی تلفنی با برنامه نود، درباره تعویق دیدار تیمش در برابر استقلال صحبت کرد. او مدعی شد که این بازی در راستای حمایت وزارت ورزش از باشگاه استقلال لغو شده است. سرآسیابی گفت: «این اتفاق خارج از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مدیریت شد و تصور ما (مجموعه باشگاه پدیده مشهد) بر این است که از سوی وزارت ورزش و جوانان این فشارها وارد شد. به نظرم علت اقدام آنها هم این بود که استقلال زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان بوده و شاهرگ حیاتی این تیم به این وزارتخانه وصل است. این رایزنی و مسئله ناخوشایند از طرف باشگاه استقلال اتفاق افتاد و برای تعویق بازی تلاش هایی کردند. سازمان لیگ فوتبال هم تعویق این دیدار را منوط به تصمیم باشگاه پدیده مشهد دانست که ما نیز حدود یک هفته درگیر این مسئله بودیم. با وجود رایزنی و ارتباطات مختلف، باشگاه پدیده حاضر نشد تا این بازی به تعویق بیفتد زیرا به طور قانونی تعویق این بازی تنها با موافقت تیم مهمان امکان پذیر بود.» 

 

 

۴ ۱۱  
آی اسپورت
2018-11-13 11:22:00
نظر دهید

۱۱ نظر
وزیر پرسپولیسی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
ادعا نیست عزیزم فتاحی خودش گفت
6
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
با چه زبونی بگن کیسه تیم سوگلی حکومته؟؟؟؟؟ البته حق دارن کلی هزینه کردن واسه این بی مصرفا دیدن سهم شون از اسیا و حذفی که فقط یه موز بود لااقل تو لیگ یه کاری براشون بکنیم چون از پدیده میباختن، فاتحه کیسه خونده بود. جالب تر اینکه منتظر رضایت تیم پدیده هم نموندن اول بهانه رو انداختن گردن مسئولان ورزشگاه ازادی اونا که موافقت کردن گفتن نیروانتظامی قبول نکرده، نیرو انتظامی هم تکذیب کرد و گفت به خاطر سوگلی تون اقتدار ما رو زیرسوال نبرید.
البته قبلا هم به بهانه ملی پوش زیاد بازی با صنعت نفت رو بدون رضایت لغو کرده بودن ولی پرسپولیس مجبوره در نبود ملی پوشان بزرگسال و امید بازی کنه!!!!
KEAN
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶

۱
...
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
زحمات یه تیم رو به خاطر طفیلی اویزون و ناکام فدراسیون به باد میدن
KEAN
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
این هوچی گری هارو از بلال یاد گرفتن،نیروی انتظامی به شورای تامین نامه زده گفته بخاطر مهمانهای زیاد خارجی ما نمیتونیم در اون تاریخ بازی برگزار کنیم،شورای تامین هم بازی رو لغو کرده ،باز این احمقا اصرار دارن،آخه بگو پدیده چیه که شاخ و شونه کشیدنش چی باشه،نیم فصل دوم برای سقوط نکردن باید تلاش کنید،همه اینکارا انجام میشه تا بگن وزیر از استقلال هم حمایت کرده،تا بوی گند تبعیض و ظلمش به استقلال و حمایت همه جانبه از لنگ حکومتی کمی تعدیل بشه
۷ ۱
کیسه چرک
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
نیرو انتظامی تکذیب کرد کیسه کش. پدیده هم همون تیمیه که کیسه کشا از ترسش رفتن پیش وزیر گریه کردن که بازی نکنن. قبلا هم از ترس فرار کرده بودین چیز عجیبی نیست ببینیم چندتا بازی دیگه میتونید با گریه ازش فرار کنید. فتاحی دیشب گفت کیسه کشا درخواست دادن با فشار وزارت ورزش هم بازی لغو شده
KEAN
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
«سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت: به دلیل حضور تیم فوتبال کاشیمای ژاپن در تهران و برگزاری دیدار این تیم با پرسپولیس در روز شنبه، از شورای تامین خواستیم دیدار استقلال و پدیده که قرار بود روز جمعه در استادیوم تختی برگزار شود، به زمان دیگری موکول شود»،،،حالا خودتو بزن به حماقت بگو‌ وزیر بازی لغو کرده،وزیر اگه بازی لغو کن بود برا ما که اول فصل تیمو نابود نمیکرد،کاشیما یه بازیش لغو نشده اینا حقشون میدونن بازی ها لغو بشه اونم بدون موافقت تیمای حریف،هوچی گری تو ذاتشونه،حسینی میگه نگاه ملی به ما نشد،کل کشورو بسیج کرده بودن صدا سیما سرود حماسی براشون پخش میکرد وزارت کل ورزشو رها کرده بود چسبیده بود به سوگلی،میگه از کاشیما حمایت ملی شداز ما نشد،نهایت پررویی و دریدگی رو ببینید ،میگه اگه حمایت میشد با پرواز چارتر میرفتیم ،آخه بگو احمق مگه کاشیما با چارتر اومد؟،فیفا جریمشون کرده بخاطر جعل سند و استفاده از بازیکن غیرقانونی که براشون قهرمانی اورد اینا دارن مظلوم نمایی میکنن قانون درست اجرا میشد وزارت پشتتون نبود میذاشتن استقلال شکایت کنه که قهرمانیتونم میگرفتن ازتون،هوچیگری دریدگی و پررویی از نمادهای بارز ایناس
۵ ۱
کیسه متوهم
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
یادش بخیر صداوسیما بعد بعد پلی اف کیسه سرود ملی پخش میکرد خخخخ
«نصرالله پژمان‌فر، نماینده مردم شهرهای مشهد وکلات با انتقاد از لغو بازی استقلال و پدیده مدعی شده که نیروی انتظامی هیچ مخالفتی با برگزاری بازی استقلال و پدیده نداشته است. پژمان‌فر با اعلام اینکه مسائل مطرح شده را از طریق نیروی انتظامی پیگیری کردیم؛ گفته است:« با تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شد که چنین موضوعی که نیروی انتظامی توان برگزاری بازی استقلال و پدیده را نداشته است، صحت ندارد و سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران نسبت به این موضوع مکاتبه‌ای انجام دادند و به‌شورای امنیت استان اعلام کردند که هیچ‌گونه مشکلی در خصوص امنیت نداریم و به‌صراحت این موضوع را اتهام به نیروی انتظامی می‌دانیم. من این موضوع را به‌طور قاطع در مجلس پیگیری می‌کنم.»
اصلا این بازی رو واستون لغو کردن چندتا بازی دیگه میتونن لغو کنن تا رنگ صدرجدول رو ببیند؟
وکیل مدافع کاشیما شده درحالیکه مسئولان پدیده بابت لغو بازی شون با سوگلی صغیر و جیغ جیغو شاکی هستن. بابا فتاحی دیشب اعتراف کرد شرم کن کیسه کش
###
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
کدوم ادعا؟ مگه فتاحی اعتراف نکرد؟ دیگه نبینم یه کیسه کش پررو بیاد از مظلومیت حرف بزنه
کسری
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
جالبه تو کشوری که اجلاس کشورهای اسلامی برگزار میشه و سران غیر متعهدها و بقیه و این همه رییس و رووسا کشورهای دیگه میان نیرو انتظامی اینطور بیانیه نمیده و بازیهای لیگ به منوال خودش برگزار میشه اونموقع این شورت از دست داده ها میان میگن مهمانها زیاد هستند و نیروانتظامی نامه داده!!جل الخالق!!نیرو انتظامی هم مثل وزیر مگه اون هم دولتی نیست !!؟؟خوب دیگه بدتر چرا نیرو انتظامی داره بهتون لطف میکنه؟؟موقع سران کشورهای اسلامی ) یا مراسم دیگه دولتی که قریب پنجاه کشور سرانش میان چرا بازیها به روال خودش هست؟؟کم چرت بگو شورت از دست داده .
...
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
این روزها حال کیسه کشا وخیمه تا حالا به چیز تخیلی که بهش چنگ مینداختن رو ظرف یه مدت کوتاه از دست دادن. جالبه که فتاحی میاد اعتراف میکنه از طرف وزارت ورزش توصیه شده بازی لغو بشه این کیسه کشا میگن نیرو انتظامی لغو کرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر