فهرست
پیشنهاد وسوسه‎انگیز به رامین
پیشنهاد وسوسه‎انگیز به رامین

پیشنهاد وسوسه‎انگیز به رامین

آی اسپورت – در حالیکه مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرگزاری برنا شایعه مذاکره این باشگاه با رامین رضاییان را رد کرده و گفته مدافع تیم ملی در فهرست خرید تیم محبوب تبریزی نیست گویا پشت پرده خبرهای دیگری است. خبرآنلاین جزئیات پیشنهاد جدید تراکتورسازی به بازیکن فصل گذشته اوستنده را منتشر کرده و نوشته:" این باشگاه به رامین رضاییان پیشنهاد ۷ میلیاردی داده است. این باشگاه حاضر است مبلغ سه میلیارد در همین اول کار به رامین پرداخت کند. تبریزی‌ها به این بازیکن گفته‌اند می‌تواند به ترکیه برود و پیش‌قسط خود را بگیرد و سپس برای امضای قرارداد به ایران سفر کند. رامین، اما دوست دارد در اروپا بازی کند و هیچ بعید نیست در صورتی که پیشنهادی از این قاره دریافت نکند، به ایران بازگردد و در لیگ برتر بازی کند. شنیده می‌‎شود باشگاه تبریزی قصد دارد یکی، دو بازیکن خود را از لیست کنار بگذارد و بازیکنان جدیدی را جایگزین کند و این نشانه‌ای از اتفاقات پشت پرده است."

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-08-21 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Down with tirakhtor
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
عاخه چرا میخواین تیراختورو محبوب جلوه بدین؟هوادارای پانتورکش یه عده وطن فروش بزدلن که فقط ازدورفحش میدن،جایی که بایدصداشون دربیاد جیک نمیزنن عوضش توورزشگاه ها میدونن تاحدودی مصونیت دارن زبونشون درازمیشه.خیلی حال بهم زنو املن،چیپ وعقب افتاده
قارتال
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۹
معلومه آخه رو از ته دل فریاد زدی پهلوان مجازی ، صفتی که در نام کاربریت ازش استفاده نمودی کاملا برازنده ی خود [...] گرامیت میباشد .
۴
حامد
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
متن کاربر Down with tirakhtor را ای اسپور چرا منتشر کرده
این دیگه انتقاد نیست، توهین و فحاشی و نفرته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر