فهرست
طاهری و تکذیب ادعای طارمی: جعل نکردیم
طاهری و تکذیب ادعای طارمی: جعل نکردیم

طاهری و تکذیب ادعای طارمی: جعل نکردیم

آی اسپورت – علی اکبر طاهری مدیر سابق باشگاه پرسپولیس که از مدتها قبل قصد برگزاری کنفرانس خبری داشت تا درباره دوران مدیریتش در پرسپولیس صحبت کند، شب گذشته مهمان برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش بود. مهم ترین بخش صحبتهای طاهری توضیح او درباره ادعاهای مهدی طاهری مهاجم سابق این تیم بود که بخشهای مهم صحبتهای طاهری را برایتان نقل می کنیم.

*چند روز مانده به دربی نگرانی تمدید با طارمی قرار بود ما سعی کردیم قرارداد جدیدی با او امضا کنیم. مهدی طارمی نیز حتی در نشست خبری این تمدید قرارداد را اعلام کرد و حتی امضای او هم وجود داشت و وکیل او هم تائید کرد.

 * 22 تیر کسی تماس با ما گرفت و گفت می خواهید طارمی برگردد؟ گفتیم او بازیکن ماست چون با او قرارداد داریم اما لطفا بگویید خودش به ما زنگ بزند. آقای ابراهیمی نیز همین موضوعات را گفتند و من بازهم گفتم خودش تماس بگیرد. خودش تماس گرفت و من با تندی با او صحبت کردیم و گفتم تو بهترین بازیکن ما و آقای گل هستی. چرا سرت را پایین انداختی و رفتی؟! شان فوتبالیست ایرانی را پایین آوردی و میتوانستی جای بهتری بروی. طارمی گفت میخواهم به من کمک کنی و من پرسیدم تو چه چیزی امضا کردی؟ طارمی گفت از من شماره کارت خواسته اند اما من نداده ام. پس از آن گفتم ما کسی را از باشگاه میفرستیم تا بدانند تو تحت قرارداد هستی.

 * هیچ جعلی صورت نگرفته. جعل یعنی ما به جای طارمی، خودمان امضا کنیم یا نام دیگری بزنیم و مثلا طارمی ادعا کند این قرارداد با او بسته نشده است. پس از بازگشت طارمی ریزه اسپور درخواست ITC کرد اما طارمی و وکیلش گفتند ما نمیخواهیم به ریزه اسپور برگردیم. 2 مرداد آن ها درخواست کردند و ما از باشگاه به آن ها نامه زدیم که طارمی با ما قرارداد دارد. 

* ما گفتیم این بازیکن ماست و طبیعتا ما 28 تیر قرارداد را ثبت کردیم و بازی های لیگ در مرداد شروع شد. آن ها در مرداد ماه اعتراض کردند و به فیفا نامه زدند. شکایت بعدی سند های جدیدی دادند و چند ماه بعد نامه شکایت از ما به فیفا رسید. ما هم لایحه های خودمان را به همراه طارمی و وکیلش نوشتیم و ارسال کردیم.

 * فیفا بازیکن را محکوم کرد که چرا با 2 جا قرارداد بستی و به همین دلیل 4 ماه محروم و به صورت مالی نیز محروم شد. فیفا همچنین درباره باشگاه گفت شما بازیکن را اغوا و تحریک کرده اید. در حالی که ما هیچ کار نکرده ایم که تحریک تلقی شود.محرومیت ما ربطی به تاریخ قرارداد ندارد و فقط به تحریک ربط دارد.

* ابراهیمی وکیل طارمی به او گفت تو قطعا محروم می شوی و مهم نیست اول با پرسپولیس قرارداد بسته باشی و سپس ریزه اسپور یا برعکس. در نهایت تو محروم می شوی و طارمی گفت مهم نیست. چون از شرایط آنجا راضی نبود. حتی بعدا مشخص شد رضاییان هم اصرار به ماندن طارمی کرده بود اما او قبول نکرده بود.

 

 

۱۷۵ ۱۴  
آی اسپورت
2018-01-27 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
جابر
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۳۹
اون کسایی که از دوشنبه تادیشب درباره لزوم برخورد با فساد در فوتبال صحبت میکردن کجا هستن. یادمه اون اشخاص در جواب به این سوال که چرا درباره جک تری دی برخورد نشد میگفتن میخوایم برخورد با فساد رو از پرسپولیس شروع کنیم. در ضمن اون دلسوزانی که میرفتن تو پیج فیفا و ترجمه صحبتهای طارمی رو میگذاشتن و میگفتن که ما به دنبال اجرای قانون هستیم بیان ترجمه این حرفها رو هم بفرستن
...
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
جابر اون سبک مغز ها اشتباهی رفتن تو سایت بازی فیفا 2018.همین ثابت میکنه چقدر شیرین عقلن
حمید
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۴۰
چرا نصف حرفای طاهری رو نگفتین؟ چرا نظرات کارشناس حقوقی رو نگفتین؟ چرا مدارکشو منتشر نکردین؟از دیشب تا الان لالمونی گرفته بودین حالا که دیدین همه جا خبرش پخش شده و نمی تونین لا پوشونی کنین اومدین بزور نصف حرفاشو نوشتین.
ظالم کیروشی پور
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
از آی اسپرت و 90 توقع نداشته باش بیان به ضرر خودشون حرف بزنن
پدرام
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۳
نمیصرفید براشون در ضضمن هم باندیشون ظالم کیروشی پور هم ناراحت میشد
عاقا بهداشت
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۵۴
عجیبه که سعید از خوزستان هنوز نظری نداده!!! خیلی عجیبه! سعید نگرانتیم . بزن اون سنتی و صنعتی رو لامصب . بیا 50سطر کامنت بزار . بیا ولک. اصن این سایت بدون تو معنی نداره
وحید از خوزستان
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۳
رفته از فتل بگیره
حرف حساب
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
چرا اتفاقا زیر یک خبر دیگه درفشانی کرده: گفته همه میدونن که استقلال تو بازی با پارس جم بیشتر از داوری ضرر کرده! جل الخالق از این جماعتی که خودشون رو هم گول میزنند!
علی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۶
این فصل مافیای فوتبال به سرکردگی عادل استقلالی پور همه کار کردن تا پرسپولیس رو وارد حاشیه کنن تا از صدر جدول بیاد پایین. 90 چند برنامه درباره قرارداد طارمی پخش کرد. یادتون میاد 90 درباره بردن پرچم ترکیه به ورزشگاه توسط هواداران تراکتورسازی و شعارها خلیج عربی یا حماسه جک تری دی چند برنامه پخش کرد
sima
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
جالبه که تمام دروغ های بدون سند طارمی مو به مو نوشته شده ولی صحبتهای مستند طاهری اونقدر اهمیت نداره اگه همین کارا رو طاهری تو برنامه نود کرده بود آی اسپورت 20 تا مطلب در مدح مجری نود و رسالت شفاف سازیش مینوشت. البته که ما هیچ انتظاری از این ساتها و برنامه های صدا و سیما نداریم مهم پرسپولیسه که بدون توجه به این حاشیه ها داره کار خودشو انجام میده امیدوارم اون تعداد از طرفدارای پرسپولیس حداقل به خودشون بیان و با عدم شرکت در برنامه نود نشون بدن دیگه فریب مجری نود رو نمی خورن. مجری که کلی متلک به برادر برانکو انداخته و فکر میکنه اومده از سفره پرسپولیس و ایران یه چیزی برداره ولی در رابطه به با فعالیتهای کیروش و بانک سامان لال شده.
آقای غفوری عزیز بی صبرانه منتظریم یه مطلب در این زمینه کار کنید
على
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
طاهرى خيلى سعى كرد به همه علاقه مندان فوتبال بفهمونه كه چرا برنامه نود نميتونه خيلى از ايرادات و مشكلات اساسى فوتبال ما رو برطرف كنه يا حداقل تأثير مثبت قابل توجهى بزاره، بماند كه حتى در مواردى هم اثر منفى و تخريبى داشته. آنهم با وجود اينكه نزديك به دو دهه از عمر اين برنامه ميگذره و هيچ شاخص ارزش گذارى هم وجود نداره،متاسفانه خيلى ها نفهميدند، حتى برخى نويسندگان پر ادعاى آى اسپرت. نكته اصلى رويكرد ( استراتژى) برنامه نود و عادل فردوسى پور كه با توجيه جذب مخاطب (تنها برنامه اى كه در رسانه ملى مخاطب انبوه دارد) بر اصل جذابيت از طريق جنجال و كشمكش استوار است، ديدگاهى پوپوليستى كه جذابيت عامه را بر كشف حقيقت مقدم ميشمارد. مطمئنا اگر اينگونه نبود و در عوض فردوسى پور نگاهى تخصصى به موضوعات داشت، هيچ گاه به خودش اجازه نمى داد كه با دانش كم در مباحث حقوقى و اجتماعى اظهار نظر كند و مثل بسيارى از برنامه هاى تخصصى ورزشى در دنيا كه براى هر موضوعى كارشناس و متخصص همان موضوع فقط اجازه كنكاش و بررسى آن موضوع را دارد و مجرى برنامه فقط اجراى آن قسمت از برنامه را عهده دار است. نه اينكه مجرى در همه ى موضوعات از زاويه داناى كل با رويكرد خلق كشمكش و جذابيت كاذب اظهار نظر كند و گاها تسويه حساب شخصى. طاهرى تنها مديرى است كه حاضر نشد با قواعد معيوب و منسوخ عادل بازى كند و الگويى ارايه داد براى همه ميهمانانى كه پس از او به برنامه نود دعوت مى شوند.
دارمیان
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸
نکته جالب در صحبت های علی :
"حتى برخى نويسندگان پر ادعاى آى اسپرت"
بله و اونها که ادعا دارن اتفاقا حق به جانب تر مقاله میزدن
Amin
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
شناختم، دیگه آی اسپورت و باند کثیفش رو شناختم، دیگه حالم ازشون بهم میخوره
حمود
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
پرسپولیسی‌ها چگونه ۲۴ فروردین با طارمی قرارداد امضا می‌کنند اما پس از رفتنش به ترکیه ادعایی برای این که بگویند او بازیکن ما است ندارند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر