فهرست
بارسلونا و رد شانس جذب کریس رونالدو!
بارسلونا و رد شانس جذب کریس رونالدو!

بارسلونا و رد شانس جذب کریس رونالدو!

آی اسپورت - در طول دو دهه اخیر، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ستاره های بی چون و چرای دنیای فوتبال بوده و همه عناوین و افتخارات ممکن را درو کرده اند. بسیاری از هواداران فوتبال تصور همبازی شدن این دو فوق ستاره را بارها در ذهن خود مرور کرده اند و حالا خوان لاپورتا، رئیس پیشین بلوگرانا ادعا کرد بارسلونا قبل از پیوستن کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد، فرصت داشته این بازیکن را به خدمت بگیرد، اما این شانس را رد کرده و از این تصمیم پشیمان هم نیست.

خوان لاپورتا گفت: «ما در آستانه به خدمت گرفتن رونالدینیو و رافا مارکز بودیم. مدیر برنامه رافا مارکز همچنین کریستیانو رونالدو را به ما پیشنهاد داد و او در آن زمان در اسپورتینگ لیسبون بازی می کرد. یکی از اطرافیان مارکز گفت که آنها بازیکنی دارند که برای فروش او با قیمت 19 میلیون به منچستریونایتد توافق کرده اند، اما حاضرند او را به قیمت 17 میلیون به ما می فروشند. اما ما پیش از این و در آن مقطع روی رونالدینیو سرمایه گذاری کرده بودیم. کریستیانو بیشتر در گوشه ها بازی می کرد. ما تصور می کردیم در آن پست بازیکنان خوبی داریم، بنابراین شانس خرید رونالدو را رد کردیم و از این تصمیم پشیمان هم نیستیم.»

کریستیانو رونالدو در آن مقطع راهی منچستریونایتد شده و شش سال فوق العاده را در اولدترافورد سپری کرد. اما در ادامه ستاره پرتغالی راهی اسپانیا و نه بارسلونا، که رئال مادرید شد و عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه را نیز از آن خود کرد.

     
آی اسپورت
2021-01-13 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر