فهرست
چک: آینده‌ام در آرسنال مشخص نیست
چک: آینده‌ام در آرسنال مشخص نیست

چک: آینده‌ام در آرسنال مشخص نیست

آی‌اسپورت- پیتر چک مطمئن نیست که بعد از پایان این فصل هم در آرسنال باشد. پیتر چک که در این فصل روزهای خوبی را هم در آرسنال نداشته و هنوز نتوانسته خودش را با سبک امری تطبیق دهد، درباره آینده‌اش در آرسنال مطمئن نیست. این در حالی است که کمتر از ۱۲ ماه به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده و هنوز پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد به وی ارائه نشده است. چک ۳۶ ساله در این‌باره می‌گوید:

«من در فصل آخر قراردادم با آرسنال هستم، بنابراین فکر می‌کنم آینده‌ام به این بستگی دارد که در طول فصل چه طور عمل کنم و چه قدر آماده باشم. آن وقت خواهیم دید چه خواهد شد. وقتی بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌کنید، می خواهید ترکیب تیم را تقویت کنید و بهبود بخشید. اکنون هم برند در تیم حضور دارد؛ او هر روز تمرین می‌کند و رقابت در درون دروازه شکل گرفته است. من هم باید هر روز سخت تمرین و تلاش کنم تا مطمئن شوم مربی من را انتخاب می‌کند؛ البته که بحث رقابت و آمادگی نیز مطرح است. مسئله دروازه‌بانی موضوعی پیچیده در فوتبال است، چرا که فقط یک نفر درون دروازه قرار می‌گیرد، بنابراین رقابت سخت‌تر و پیچیده‌تر است. در حال حاضر من بازی می‌کنم و امیدوارم مربی از شرایطم راضی باشد.»

«نمی‌دانم تا کی به بازی کردن ادامه خواهم داد، ولی انگیزه همیشه مسئله مهمی در بازی‌ام بوده و هست. هیچ‌وقت با ۹۵ درصد انگیزه به میدان نمی‌روم، باید همیشه ۱۰۰ درصد انگیزه داشته باشم. بنابراین تا زمانی که انگیزه و انرژی برای بازی داشته باشم، به بازی کردن ادامه خواهم داد.»

 

نود

     
آی اسپورت
2018-09-20 00:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر