فهرست
فکری به همه شاکیان بازی می‌دهد
فکری به همه شاکیان بازی می‌دهد

فکری به همه شاکیان بازی می‌دهد

آی اسپورت - علی روزی که وریا غفوری از تعویض خود ناراحت شد و مستقیم از وسط زمین به منزل رفت، همه انتظار داشتند فکری برخورد قاطع انجام دهد اما این اتفاق رخ نداد. روزی که رشید مظاهری صراحتاً گفت برنامه های فکری روی دروازه بان ها فشار زیادی می‌آورد، همه انتظار داشتند فکری برخورد کند اما باز هم این اتفاق نیفتاد حالا هم مهدی قایدی پس از ۱۱ روز به تمرینات استقلال برگشته و با توجه به عقبه فکری هیچ بعید نیست که او هم مقابل مس رفسنجان بازی کند!

از نظر منطقی قاعدتاً فکری حتی نباید قایدی را به رفسنجان ببرد اما مسئله اینجاست که تک تک بازی های باقیمانده برای سرمربی استقلال حکم فینال را دارد و به هیچ وجه نمی‌خواهد ریسک کند بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود محمود فکری مقابل مس رفسنجان از رشید مظاهری و وریا غفوری و حتی مهدی قایدی استفاده کند. او دیگر در موقعیتی نیست که جوان‌گرایی کند و تجربه نشان داده که بنا به دلایلی که حتماً برای خودش محترم است، چشمهایش را بر روی برخی از خطاهای بازیکنان استقلال می بندد.

شاید اگر هر مربی دیگری بود حداقل از حرف‌های رشید مظاهری ناراحت می شد اما فکری باز هم به این دروازه بان بازی داد و بر همین اساس می توان حدس زد که در بازی دوشنبه هم کوچکترین ریسکی نکند و تمام ستاره های استقلال را به میدان بفرستد از وریا غفوری گرفته تا رشید مظاهری و دیاباته و مهدی قایدی که فقط با یک جلسه تمرین خود را مهیای دیدار با مس رفسنجان می‌کند. 

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-02-27 22:45:00
نظر دهید

۱ نظر
Bidad
يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۳۳
خخخخخخخخخ کجات سوخنه آقای نویسنده؟؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر