فهرست
قرارداد آقای گل برابر با بعضی از لیدرها!
قرارداد آقای گل برابر با بعضی از لیدرها!

قرارداد آقای گل برابر با بعضی از لیدرها!

آی اسپورت - آقای گل فعلی لیگ برتر از باشگاه استقلال خوزستان است. وحید خشتان ستاره جوان و نوظهور آبی های دیار کارون که از لیگ دسته دوم و با صلاحدید داریوش یزدی به تیم قهرمان لیگ پانزدهم فوتبال ایران پیوست و با گلزنی مقابل تیم‌های پدیده مشهد، ماشین‌سازی تبریز و صنعت نفت آبادان با 4 گل زده به تنهایی در صدر جدول گلزنان رقابت‌های لیگ هجدهم قرار گرفت.

خشتان تنها در دیدار تیمش مقابل پرسپولیس که با تساوی صفر بر صفر انجامید، موفق به گلزنی نشد و نکته جالب اینکه او در فصل گذشته در دفاع راست  قرار داشت و با تغییر پست در تیم آبی‌ها و قرار گیری در پست هافبک راست توانسته تمامی گل‌های تیمش در لیگ هجدهم را به ثمر برساند.

قرارداد این بازیکن برای حضور در استقلال خوزستان برای یک فصل کمتر از 50 میلیون تومان است و نکته جالب اینکه قرارداد لیدرهای تیم باشگاهی هم تا حدودی نزدیک به  آقای گل لیگ برتر است.

یکی از لیدرهای تیم باشگاهی مطرح در فوتبال ایران ادعای جالبی مطرح بیان کرد: «از باشگاه برای لیدر بودن پولی دریافت نمی‌کنیم و حتی در طرح‌های موزاییکی نیز کمک مالی می‌کنیم. البته باشگاه‌های کم هوادار برای حضور هواداران، در هر بازی میانگین بین 600 تا یک میلیون تومان پول به لیدرها می‌دهد. البته برخی از لیدرها هم کارمند باشگاه هستند و در مسابقات به عنوان لیدر در ورزشگاه‌ها حضور می‌یابند و از تیم‌هایشان پول می‌گیرند.»

باشگاه خبرنگاران 

۲    
آی اسپورت
2018-08-18 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر