فهرست
دستور به انصاری‌فرد؛ از کالدرون حمایت کن!
دستور به انصاری‌فرد؛ از کالدرون حمایت کن!

دستور به انصاری‌فرد؛ از کالدرون حمایت کن!

آی اسپورت - دوشنبه دوم تیرماه گذشته بود که ایرج عرب به اتفاق مهدی محمدنبی و علی رغبتی با پرواز ساعت ۹ صبح تهران را به مقصد استانبول ترک کردند. اینکه این سفر چرا انجام شد و چه دلیلی داشت دوستان مذاکره با گزینه‌های جانشینی برانکو را در تهران انجام ندهند را نمی‌دانیم. اما آنچه می‌دانیم این است که مدیران پرسپولیس در آن مقطع با نفراتی از جمله آنته چاچیچ کروات، والتر زنگا ایتالیایی، الکساندر نوری ایرانی- آلمانی، ماسیمو کاررا ایتالیایی، دی‌بیاسی ایتالیایی، تاکیس لمونیس یونانی، گابریل کالدرون آرژانتینی و... مذاکره کردند.

در ادامه از سه مربی به عنوان گزینه‌های نهایی نام برده شد که ماسیمو کاررا به دلیل درخواست مالی بالا (بین یک و نیم تا ۲ میلیون یورو) از لیست مربیان خارج شد و تاکیس لمونیس هم نتوانست مدیران پرسپولیس را برای جانشینی برانکو متقاعد کند. بر همین اساس گابریل کالدرون ارزان‌تر گزینه اصلی شد. بالاخره این مربی ۵۹ ساله آرژانتینی که سابقه مربیگری در تیم‌های باشگاهی قطر، الوصل امارات، الهلال عربستان، الاتحاد عربستان، بتیس اسپانیا و تیم ملی بحرین را دارد به عنوان سرمربی پرسپولیس برگزیده شد. این مربی ارزان‌تر حالا نتوانسته انتظارات را در پرسپولیس برآورده کند و هواداران هم خواستار برکناری او شده‌اند. در چنین شرایطی طبیعی است محمدحسن انصاری‌فرد با وجود حمایت ظاهری در پی انتخاب گزینه مناسب‌تری باشد، اما شنیدیم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سه مخالف در هیئت مدیره دارد!

لطفاً تعجب نکنید، اما شنیدیم ایرج عرب، علی رغبتی و مهدی محمدنبی که با خرد‌جمعی (سه نفره) گابریل کالدرون را به عنوان جانشین برانکو انتخاب کردند حالا از محمدحسن انصاری‌فرد خواسته‌اند از سرمربی آرژانتینی حمایت کرده و فکر برکناری او را از سر بیرون کند! این در حالی است که ایرج عرب، علی رغبتی و حتی مهدی محمدنبی هیچ یک در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی زیر بار انتخاب خود نرفته و این قضیه را گردن دیگری می‌اندازند. به عبارت ساده‌تر وقتی با ایرج عرب صحبت می‌کنید مدعی می‌شود مهدی محمدنبی و رغبتی این مربی آرژانتینی را انتخاب کردند. علی رغبتی می‌گوید ایرج عرب و مهدی محمدنبی روی انتخاب کالدرون اصرار ورزیدند. همچنین مهدی محمدنبی معتقد است اشتباه ایرج عرب و علی رغبتی، گابریل کالدرون را سرمربی پرسپولیس کرد!

اینکه انتخاب گابریل کالدرون روی نفوذ بیشتر و اصرار کدام‌یک بوده اهمیتی ندارد. به طور حتم انتخاب اشتباه باید اصلاح شود و دوستان حداقل جلوی پای انصاری‌فرد که نقشی هم در آوردن کالدرون نداشت، سنگ نیندازند!

 

خبر ورزشی

۴    
آی اسپورت
2019-12-02 16:59:00
نظر دهید