فهرست
دیسلایک روز؛ سانسور یک سوال ساده از شفر
دیسلایک روز؛ سانسور یک سوال ساده از شفر

دیسلایک روز؛ سانسور یک سوال ساده از شفر

آی اسپورت - در نشست خبری سرمربی استقلال یکی از خبرنگاران سوالی درباره اظهارات فرشید اسماعیلی بعد از بازی با العین پرسیده که مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال و مترجم شفر در اقدامی غیرحرفه‌ای از ترجمه آن سوال برای سرمربی استقلال خودداری کرده است. حال اگر سوال آن خبرنگار حاشیه‌ای بود می‌شد تا حدودی به مدیررسانه‌ای استقلال حق داد که در آستانه بازی با نساجی تا حدودی اوضاع را کنترل کند. البته تحت هیچ شرایطی مترجم شفر محق به چنین اقدامی نیست و همه سوال‌ها را باید بدون کم و کاست برای شفر ترجمه کند و عین پاسخ‌های او را هم انعکاس دهد تا سرمربی استقلال در جریان واقعیت‌ها قرار بگیرد اما روندی که در این سال‌ها طی شده بیشتر حول محور هدایت سوال‌های اصحاب رسانه و پاسخ‌های شفربه سمت دیگری بوده است.

خبرنگار از سرمربی استقلال سوال کرده که طبق گفته‌های اسماعیلی بعد از بازی با العین آیا شما (وینفرد شفر) به این بازیکن دستور داده‌اید که در مقابل مدافعان العین بیشتر دریبل بزند تا خط دفاع این تیم به هم بریزد که این سوال ساده ترجمه نشده و مدیر رسانه باشگاه استقلال که دیلماج شفرهم هست به سوال‌کننده گفته که پرسش‌ها باید حول محور بازی باشد! اگر مدیررسانه‌ای باشگاه به پرسش و پاسخ حول محور بازی‌ها علاقه وافری دارد بهتر است نگاهی هم به اظهارات سرمربی استقلال بیندازد که بارها پیش و پس از بازی‌ها جریان سوال‌ها را به سمت دیگری برده و درباره مسائل فرعی سخن گفته و حتی درباره ترافیک تهران هم بارها اظهارنظر کرده است.

این نوع برخورد در نشست خبری از سوی مدیررسانه‌ای باشگاه استقلال با اصحاب رسانه هرگز زیبنده باشگاه استقلال نیست و اخلال ایجاد کردن در مسیر سوال‌ها شان باشگاه استقلال را زیرسوال می‌برد که مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال باید از چنین رفتارهایی دوری کند و در مسیر صحت و درستی گام بردارد. هرچند که برخورد دوگانه با رسانه‌ها در سال‌های اخیر به شدت در باشگاه استقلال باب شده که شاید ریشه این مسائل حضور یک فرد به عنوان مترجم و مدیررسانه‌ای در باشگاه استقلال باشد.

ایران ورزشی

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-03-15 16:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاهین کیا
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
راست می گویند جلوگیری از امکان ایجاد بحران و تنش در استقلال توسط میرزابنویس ها هرگز زیبنده مدیر رسانه ای استقلال نیست بگذارید ما بحران سازی کنیم بگذارید دوبهم زنی کنیم بگذارید حاشیه درست کنیم تا تیم استقلالدر بحران فرو رود و تیم محبوبمان قهرمان لیگ بشود زیبنده نیست این کارها واقعا!
۱
پرفسور دلالویچ
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
نه، ریشه در ناهارنگاری و باند رسانه ایی داره که هر روز مافیاییتر میشه و هیچ نهادی قصد ورود نداره. روزی که دلالویچ با ۴تا ساندویچ کیبوردتون رو خرید و یه حرکت ۳۶۰ درجه ایی زدید و کمکش کردید کیروش رو کله کنه، فاتحه اصحاب رسانه خوونده شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر