فهرست
۴ بازیکنی که در آستانه ترک یوونتوس هستند
۴ بازیکنی که در آستانه ترک یوونتوس هستند

۴ بازیکنی که در آستانه ترک یوونتوس هستند

آی اسپورت - یوونتوسی ها از همین روزها خود را برای آغاز بازار نقل و انتقالات زمستانی آغاز می کنند. در شرایطی که سران یووه نام هالند را در لیست بازیکنان مدنظرشان قرار داده اند، مدیران بینکونری کاملا هم در جریان جدایی های احتمالی از رختکن تیمشان قرار دارند. طبق گزارش منتشره در توتوسپورت، تعدادی از بازیکنان یوونتوس که در فصل جاری روی آنها زیاد حسابی باز نمی شود، قصد دارند تا در بازار زمستانی تورین را ترک کنند. این چهار بازیکن عبارتند از : ماریو مانژوکیچ، امره جان، پرین و روگانی.

جدایی مانژوکیچ از رختکن یووه محتمل تر از سایر گزینه هاست. اودر بازار نقل و انتقالات تابستانی هم در آستانه ترک یوونتوس بود ولی درنهایت دراین تیم ماند. حالا و با توجه به تراکم مهاجمان در رختکن تیم ساری، این سرمربی ایتالیایی استفاده چندانی از مانژوکیچ نمی کند واین بازیکن کروات تا به امروز حتی در یک بازی رسمی هم برای تیمش به میدان نرفته است و شواهد و قراین حکایت از آن دارد که او اولین بازیکنی است که در بازار زمستانی رختکن یووه را ترک خواهد کرد و احتمال زیاد به منچستریونایتد خواهد رفت.

با انتقال آرون رمزی و رابیو به رختکن بینکونری، جایگاه امره جان هم درترکیب یووه حسابی متزلزل شده و این روزها تیمهای میلان و بوروسیا دورتموند به دنبال جذب او هستند. اما تکلیف روگانی به اندازه دو هم تیمی دیگرش روشن نیست چرا که در صورت جدایی امره جان، او احتمالا فرصت بازی کردن برای یووه را خواهد یافت. از سوی دیگر در شرایطی که کیه لینی همچنان مصدوم است، ساری ترجیح می دهد که یک جایگزین مطمئن برای او در قلب خط دفاعی تیمش داشته باشد.

     
آی اسپورت
2019-11-30 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر