فهرست
طوفان دقایق پایانی استقلال بدون بدنساز در آسیا
طوفان دقایق پایانی استقلال بدون بدنساز در آسیا

طوفان دقایق پایانی استقلال بدون بدنساز در آسیا

آی اسپورت- استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 10 گل زد و 5 گل خورد. اگر دقایق این گلهای رد و بدل شده را وارد یک بازی فوتبال 90 دقیقه ای کنیم، تیم منصوریان در 20 دقیقه پایانی طوفانی از گلهای زده را ایجاد می کند.

استقلال در دقیقه یک توسط کاوه رضایی گل زد (بازی رفت با التعاون) و در دقایق 13 و 17 با دریافت گل از لوکوموتیو و الاهلی  عقب افتاد. آنها در دقیقه 19 توسط جابر انصاری (بازی برگشت با التعاون) گل مساوی را زدند و کار را در یک ششم ابتدایی به تساوی 2 بر 2 کشیدند. استقلالی ‌ها در دقیقه 37 با گل فرشید اسماعیلی (بازی رفت با لوکوموتیو) گل خورده دقیقه 36 در بازی برگشت با التعاون را جبران می کنند تا نیمه اول با تساوی 3 بر 3 به پایان برسد.

در نیمه دوم، استقلال در دقیقه 46 از الاهلی در بازی رفت گل خورد. دقیقه 59 توسط کاوه رضایی به گل چهارمش رسید (بازی برگشت با الاهلی) و این نتیجه تا دقیقه 70 پابرجا ماند.

اما درست از دقیقه 70 به بعد بود که موتور استقلال منصوریان روشن شد. محسن کریمی در دقیقه 70 (بازی رفت با التعاون) امید ابراهیمی در دقیقه 74 (بازی رفت با الاهلی)، کاوه رضایی در دقیقه 76 (بازی برگشت با التعاون)، علی قربانی در دقیقه 84 (بازی رفت با لوکوموتیو)، کاوه رضایی در دقیقه 87 (بازی برگشت با لوکوموتیو) و لی آندرو پادوانی در دقیقه 89 (بازی رفت با التعاون) گل می زنند و در این بازه زمانی 20 دقیقه ای فقط الاهلی است که در بازی رفت دروازه رحمتی را باز می کند.

تیمی که تا دقیقه 70 با تساوی 4 بر 4 برابر رقبایش متوقف شده در 20 دقیقه پایانی کاری می کند که درنهایت 10 بر 5 بازی را ببرد (برتری 6 بر یک) آنهم در شرایطیکه تقریبا یک نیم فصل را بدون داشتن مربی تخصصی بدنسازی سپری کرده است.

۲۰ ۴  
آی اسپورت
2017-05-16 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Bedoune Nam
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
دوپینگ که نکرده بودند آیا؟
۱
فـضــای فــرشــینــگ
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
علی جکوزی جک تری دی خخخخخخخخخخ
۱
با دوپینگ و جک تری دی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۵:۳۴
تا کجا ؟؟ همه تیمها که شرکت تعاونی نیستن ههه
۱
کیسه، کلینیک دوپینگ ایران
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
بالاخره از اسطورشون فرناز مجیدی پیروی کردن و از معجزه دوپینگ استفاده کردن
کی بشه گندش در بیاد و به خاطر کیسه کل فوتبالمون بره زیر سوال و محروم بشیم...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر