فهرست
شجاع راضی شد در پرسپولیس بماند؟
شجاع راضی شد در پرسپولیس بماند؟

شجاع راضی شد در پرسپولیس بماند؟

آی اسپورت - در روزهای اخیر بحث حفظ شجاع خلیل‌زاده و تمدید قرارداد محمد نادری به یکی از مسائل مهم باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است و با توجه به تاکید یحیی گل‌محمدی روی باقی ماندن این بازیکنان در جمع شاگردانش، مدیران پرسپولیس هم درصدد تحقق این امر هستند. فسخ قرارداد شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس در تاریخ ۱۴ مهر سبب شد مدیران این باشگاه هم اوایل هفته مستندات خود را به کمیته وضعیت فدراسیون ارسال کنند. خلیل‌زاده از یک تیم قطری پیشنهاد جدی دریافت کرده اما به نظر می‌رسد امروز اتفاق مثبتی برای ادامه حضور وی در پرسپولیس رخ داده است.

ظاهراً سوءتفاهم‌هایی که در این مدت بین طرفین پیش آمده از بین رفته و از طرف دیگر مدیران پرسپولیس به خلیل‌زاده قول داده‌اند مشکل مبلغ  پایه قرارداد وی را حل خواهند کرد. از طرفی علی رغبتی هم امروز تماس‌هایی با خلیل‌زاده داشته و قرار است طرفین به زودی در نشستی برای نهایی شدن بقای این مدافع ملی‌پوش با شجاع مذاکره کنند. همچنین محمد نادری که در روزهای اخیر  تماس مدیران پرسپولیس را بی‌پاسخ گذاشته بود امروز در تماس با رغبتی پالس‌های مثبتی برای تمدید قرارداد خود صادر کرده و احتمال ماندن وی هم در این تیم افزایش یافته است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-10-15 20:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۵
 دوستان پرسپولیسی سلام، خواهشی دارم اول اینکه لطفا به کسی توهین نکنید حتی اگر لیاقتش را داره!! از امروز سعی کنید به متوهمین و تهمت زنندگان پاسخی ندید،میدونم سخته افتخاری که با جنگیدن و تلاش در زمین حاصل شده توسط عده ای معدود از فرط کینه و حسد به زیر سوال بره،ولی مطمئن باشید که این تیم خدایی داره که حفظ کننده اون از تمام این تهمتهاست.به امیدخدا و تلاش کادرفنی و بازیکنان و حمایت هوادار این قطار از حرکت نمی ایسته هرچقدر هم بهش سنگ بزنن.با همدیگه همدل باشید و گول شایعات فضای مجازی هم نخورید،درسته مدیریت ما قوی نیست ولی اون هم داره تلاشش را میکنه،پس هر کسی ک برای باشگاه زحمت میکشه را حمایت کنید،حق این کادرفنی و بازیکنهاست که بالاترین دریافتی را در فوتبال ایران داشته باشن،این را کارنامه شون به ما میگه.شرایط فوتبال دولتی و یک سری ملاحضات و مصلحت اندیشیها که جناب متوهم! در جریان هست متاسفانه این اجازه را نمیده..ولی برای هر کسی که رفت آرزوی سلامتی کنید و برای هرکسی که ماند قدردان باشید.زنده باد ارتش سرخ ایران
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر