فهرست
مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون
مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون

مهلت یکساله پرسپولیس برای پرداخت طلب نیلسون

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس که در فصل گذشته پرونده‌های حقوقی بسیار زیادی داشت تمام آنها را پرداخت کرد و در حال حاضر تنها به نیلسون کوریا، دروازه بان بزریلی پیشین خود بدهکار باشد. با این حال باشگاه پرسپولیس تمرکز خود را بر روی پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان داخلی معطوف کرده است تا آنها را به حداقل برساند.

این‌طور که شنیده می‌شود نیلسون حدود یک سال پیش به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فیفا شکایت کرده بود و با توافق صورت گرفته با وکیل خود در حال دریافت طلب‌هایش در اقساط مختلف است.

گرشاسبی، در پاسخ به این پرسش که آیا پرونده شکایت نیلسون و مسعود همامی بسته شده یا خیر، این‌طور می‌گوید: «تقریباً همه پرونده‌های ما بسته شده است. 32 پرونده خارجی داشتیم که تنها یک مورد آن باقی مانده است. اعتراضی در این خصوص به فیفا ارسال کردیم و برای بررسی دادگاه  CAS، یک سال به ما مهلت داده‌اند. چند مورد داخلی داریم که این موارد باید اثبات شود. مثلاً افرادی از باشگاه طلب دارند، اما از دادگاه نامه آمده که این‌ها بدهی دارند و تا ما نگفته‌ایم، بدهی آنها را پرداخت نکنید. سایر مطالبات تسویه شده و پرونده پرسپولیس از بدهی‌ها پاک شده است.»

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-10-14 20:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی لنگ
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
یکسال؟؟؟ همین فردا وزیر دستور میده با ارز ثانویه بدهی تیم لجن حکومتی به نیلسون پرداخت بشه. به هر حال وزیر کار دیگه ای جز حل و فصل مشکلات تیم کثیف لنگ که نداره
۲
sirvan.f
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰
هر وقت از این مصاحبه ها میکنن تموم تنم میلرزه،دوباره فاجعه ای تو راهه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر