فهرست
قدردانی استقلال ۹۰ از پورحیدری؛ عابدزاده پیراهن آبی‌ را قبول نکرد
قدردانی استقلال ۹۰ از پورحیدری؛ عابدزاده پیراهن آبی‌ را قبول نکرد

قدردانی استقلال ۹۰ از پورحیدری؛ عابدزاده پیراهن آبی‌ را قبول نکرد

آی اسپورت - شاگردان قدیمی منصور پورحیدری برای قدردانی از او برنامه جالبی تدارک دیده‌اند. ناصر عباسی یکی از پیشکسوتان استقلال در این باره گفت: «به پیشنهاد آقای اولیایی قرار است تیمی را دور هم جمع کنیم که سال ۱۹۹۰ قهرمان آسیا شد و خدا را شکر که ۸۰ درصد آن تیم همه در فوتبال ایران اسم و رسمی برای خود به هم زدند. امثال امیر قلعه نویی، صمد مرفاوی، عباس سرخاب،‌ایمان عالمی، امیر موسوی نیا، فرشاد فلاحت زاده، حمید بابازاده، شاهرخ و شاهین بیانی و خیلی‌های دیگر در این فوتبال اسم و رسمی دارند و برای خودشان مربی شده‌اند. خوشبختانه همه قبول کرده‌اند که در قالب تیم ۹۰ دور هم جمع شویم. به جز  احمد عابدزاده که او هم به پرسپولیس رفته و شاید به خاطر این مسئله موضوع را نپذیرفته است.»

عباسی گفت: «تصمیم گرفته‌ایم تا شرایط منصور خان کمی بهتر شد بلافاصله با تیم‌های قدیمی مثل پرسپولیس و حتی تیم هنرمندان بازی کنیم تا به نوعی از زحمات منصور پورحیدری تجلیل شود. البته تصمیم گرفته‌ایم در تعطیلات این کار را انجام دهیم که اکثر مربیان تیم‌های لیگ برتری بتوانند در تمرینات و بازی‌ها حضور داشته باشند.»

 

کد خبر:9402

  ۲  
آی اسپورت
2016-10-04 11:54:00
نظر دهید

۲ نظر
قشقايي
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
خيلي دلش بخواد احمد عابد سوراخ
۴
یک پرسپولیسی
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
بسوز کیسه.. احمد عقاب گروه خونش به شما ها نمیخوره.. اون جزو اسطوره های ایرانه که همشون سرخ هستن و سطحش با تیم و پیشکسوتهای شما یکی نیست.. اگه خواستین نیما نکیسا یا داوود فنایی رو بهتون بدیم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر