فهرست
اتهام خشونت عليه حيوانات به نامزد رونالدو
اتهام خشونت عليه حيوانات به نامزد رونالدو

اتهام خشونت عليه حيوانات به نامزد رونالدو

آی اسپورت- جورجینا رودریگس همسر جوان کریس رونالدو شاید تا قبل از آشنایی با کریس زندگی کم حاشیه و بي‌دردسری داشت ولی از زمانی که زندگی مشترکش را با ستاره پرتغالی رئال آغاز کرده به شدت زیر ذره‌بین ریزبین و نکته‌سنج منتقدان است. حالا او به خاطر به تن کردن یک کت با کلی حرف و حدیث روبه‌رو شده و انتقادات زیادی از او مطرح شده است. او که سه هفته پیش زایمان کرد و دختر خودش و کریس را به دنیا آورد این روزها هواداران زیادی دارد که دائما به تمجید و تحسین از او مي‌پردازند و تیپ او را مورد ستایش قرار مي‌دهند. ولی در این میان منتقدینی هم دارد و حالا به خاطر پالتوی پوستی که در جریان مراسم توپ طلا به تن کرده و عکسی را از خودش منتشر کرده بود به دردسر افتاده.

جورجینای 23 ساله که شنیده مي‌شود در سال 2018 قرار است جشن ازدواجش با کریس را برگزار کند در هنگام سفر به پاریس برای همراهی رونالدو در مراسم توپ طلا، کتی از جنس پوست متعلق به برند سیلوینا ماروتی را به تن داشت که قیمت آن حدوداً 3600 یورو است. او در جریان این مراسم این کت را با پیراهنی مشکی استفاده کرد.

انتشار تصاویری از جورجینا با این کت جنجالهای زیادی را حتی بین فالوورهایش به راه انداخته‌‌؛ چراکه جنس پوست این کت، پوستی طبیعی است و بدین ترتیب دوست داران محیط زیست و حیات وحش او را به خشونت علیه حیوانات متهم کرده‌اند.

طراح این کت در صفحه رسمي‌‌اش در اینستاگرام نوشت که کتی که جیو به تن داشته طراح اوست و مدل میلان این کمپانی است. او در صفحه‌‌اش دراینستاگرام نوشتجورجینا کت مدل میلان ما را در مراسم توپ طلا به تن داشت. این فوق‌‌‌العاده استو این پست را با 17 هشتگ منتشر کرد که یکی از آنها «فشن پوست» است و بدین ترتیب ذکر کرده که جنس پوست این کت، از پوست طبیعی است و از ترکیبات مصنوعی استفاده نشده.

برخی از کاربران درانتقاد از جورجینا در استفاده ازپوست طبیعی حیوانات و پوشیدن چنین کتی نوشته اند:

*او پول کریس را دارد ولی خیلی بي‌کلاس است. این کت فاجعه است.

*ولی چه کسی کت پوست مي‌پوشد؟ این وحشتناک است

*لطفاً جورجینا، بگو که پوست این کت، طبیعی نیست.

*قتل

*صنعت پوست حیوانات ظالمانه‌ترین صنعت ممکن است. این بي‌دانشی است که اجازه مي‌دهند تا این تعداد حیوان را قربانی کنند که تو بدرخشی و برجسته باشی.

*حیوانات را در زندان‌های کوچکی نگه مي‌دارند و با الکتریسیته نابودشان مي‌کنند تا ولع برخی انسان‌ها را برآورده کنند. این ظالمانه است.

غزال زیاری> خبرورزشی

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-12-14 17:00:00
نظر دهید

۱ نظر
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
زن های خارجی خیلی زیباتر از زنهای ایرانی هستن ولی در عوض خیلی از زن های ایرانی توهم زیبا بودن رو دارن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر