فهرست
پیروزی یونایتد تقدیم به منتقدان فلینی و لینگارد
پیروزی یونایتد تقدیم به منتقدان فلینی و لینگارد

پیروزی یونایتد تقدیم به منتقدان فلینی و لینگارد

آی اسپورت- در حالی که خیلی‌ها معتقد بودند منچستریونایتد ممکن است بدون پوگبا، زلاتان و هررا در بازی با میدلزبورو به مشکل بخورد، اسم‌هایی که از هواداران در طول بازی دو تیم شنیده می‌شد بیشتر از همه لینگارد و فیلینی بود. دو بازیکنی که شاید بتوان گفت بین هواداران کمترین محبوبیت را نسبت به دیگر هم تیمی‌هایشان دارند. جالب اینجاست که همین دو بازیکن بنیانگذار پیروزی یونایتد در دیدار با میدلزبورو بودند.

یونایتد بعد از 19 هفته حضور در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس به لطف شکست آرسنال توانست به رده پنجم صعود کند و برای این دستاورد هواداران در بازی امروز باید از فلینی و لینگارد متشکر باشند. آن هم در شرایطی که شاید کمتر کسی فکر می کرد در این بازی قرار است فلینی ستاره میانه زمین باشد. حالا مورینیو باید خوشحال باشد که این بازیکن می‌تواند گزینه‌ای اضافه برای او و تیمش در رقابت‌های پیش رو باشد. او تا به حال نتوانسته مو را برای حضور در ترکیب اصلی متقاعد کند، اما بارها با بازی‌هایش نشان داده که باید بیشتر جدی گرفته شود.

هرچند مورینیو بارها گفته بود که به او ایمان دارد و حتی در سخت ترین شرایط هم پشتش ایستاده بود، شاید بهتر باشد آن هوادارانی که بارها از این بازیکن ابراز تنفر کردند حالا کمی نظرشان را تغییر دهند و متوجه شوند که او می‌تواند بازیکنی خاص برای شرایط خاص منچستریونایتد باشد. فلینی در هوا برای هر تیمی یک تهدید است. بارها هم در بازی‌ها عملکردهایی ویژه به نمایش گذاشته تا نشان دهد بازیکنی تاثیرگذار و ارزشمند است.

لینگارد هم دیگر بازیکن ارزشمند یونایتد است. او هم یکی از بازیکنانی بوده که نزد هواداران منفور بوده و البته توانسته به لطف پیشرفتی که داشته خودش را نشان داده و ثابت کند. بازیکنی که هربار توسط مورینیو در ترکیب تیم قرار می‌گرفت، اگر تیم نتیجه نمی‌گرفت از او به عنوان یکی از دلایل اصلی ناکامی و شکست یاد می‌شد. در بازی با ساوثهمپتون خیلی‌ها متعجب بودند که چرا مورینیو او را به بازی فرستاده است. اما در بازی با میدلزبورو بارها نشان داد تبدیل به مهره‌ای شده که مورینیو می‌تواند برای بازی‌هایی روی او حساب کند، مثل نیمه دوم که گلی فوق‌العاده زد و کار را برای حریف تمام کرد. گل او بود که باعث شد گلی که رودی گستده زده کار را برای یونایتد سخت نکند و باز هم برنده بازی باشد.

 شکی نیست فلینی و لینگارد باعث برتری تیمشان شدند، با این شرایط اگر هواداران یونایتد باز هم به بدبینی نسبت به این دو بازیکن ادامه دهند بی احترامی کرده‌اند. گاهی در بازی‌هایی مانند بازی امروز یونایتد بیش از قبل ثابت می‌شود که فوتبال گاهی فقط یک ورزش گروهی نیست، گاهی تیم‌هایی برنده می‌شوند که در ترکیبشان بیشتر بازیکنانی با کیفیت لینگارد و فلینی داشته باشند. این برد تقدیم به آن‌هایی که از این دو بازیکن متنفرند.

۶    
آی اسپورت
2017-03-19 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر