فهرست
چشم استقلال و پرسپولیس به بازی فولاد
چشم استقلال و پرسپولیس به بازی فولاد

چشم استقلال و پرسپولیس به بازی فولاد

آی اسپورت – بازی عقب‌افتاده فولاد خوزستان و پیکان از هفته بیستم لیگ برتر امروز در اهواز در حال برگزاری است. این بازی علاوه بر دو تیم فولاد و پیکان برای سرخابی‌های پایتخت هم اهمیت دارد و چشم کادر فنی و هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال به این بازی است.

فولاد در صورتی که از بازی امروز خود مقابل پیکان امتیار بگیرد به رده دوم جدول صعود می‌کند. هواداران پرسپولیس اما امیدوارند این اتفاق نیفتد تا فاصله این تیم با تیم دوم جدول، همان 16 امتیاز باقی بماند و رویای آنها برای قهرمانی در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به واقعیت نزدیک‌تر شود.

استقلالی‌ها هم نیم نگاهی به بازی امروز دارند. حامد لک، یوسف وکیا، رحیم زهیوی، سینا مریدی، عبداله کرمی، آرش افشین و فرشاد جانفزا 7 بازیکن دو اخطاره فولاد خوزستان هستند که اگر در بازی امروز مقابل پیکان اخطار بگیرند، بازی با استقلال در هفته بیست و چهارم را از دست خواهند داد. تقریبا هر 7 بازیکنِ دو اخطاره هم جزو بازیکنان اصلی و کلیدی فولاد هستند که غیبت آنها مقابل استقلال می‌تواند به سود آبی‌پوشان پایتخت باشد. باید منتظر ماند و دید که در پایان بازی، هواداران کدام تیم پایتخت، از اتفاقات بازی امروز فولاد و پیکان راضی خواهند بود.

۳    
آی اسپورت
2018-02-15 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر