فهرست
صبحانه با آی اسپورت: توافق آندو با نفت
صبحانه با آی اسپورت: توافق آندو با نفت

صبحانه با آی اسپورت: توافق آندو با نفت

آی اسپورت – اولین خبر امروز درباره آندوست. به نوشته خبرآنلاین، ندرانیک تیموریان که به دلیل محرومیت استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات نتوانست برای تیمش بازی کند امروز قراردادش را با نقت تهران امضا می کند.آندو به تمام توافقات با نفت دست پیدا کرده و در نیم فصل دوم برای تیم دایی بازی خواهد کرد.این اتفاق در حالی قرار است بیفتد که در چند روز پیش خبر رسیده بود که او مذاکراتی را با نفت تهران انجام داده است اما تا امروز چیزی قطعی نشده بود.

پیروزی یاران سوشا

تیم استرومس‌گودست نروژ که در اردوی آماده‌سازی اسپانیا به سر می‌برد دیشب در بازی تدارکاتی برابر تیم لاسک‌لینز اتریش قرار گرفت و با 2 گل به پیروزی رسید. سوشا مکانی، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم استرومس‌گودست نروژ به میدان رفت و در طول 90 دقیقه این بازی تدارکاتی دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

خوشحالی ژاوی از سفر به ایران

ژاوی هرناندز بازیکن تیم السد در بدو ورود به تهران در گفت و گویی کوتاه گفت:«همیشه سفر کردن را دوست داشته ام.همیشه دوست داشته ام کشورهای بیشتری را ببینم و با مردمان بیشتری آشنا شوم.حالا هم خوشحالم که در ایران هستم و کشور شما را می بینم.»

اشکهای کامیابی نیا بعد از اخراج

کمال کامیابی نیا که دربی رفت فصل گذشته را نیزبه دلیل محرومیت ازدست داده بود بابت محروم شدن ازبازی 24 بهمن ماه مقابل استقلال تهران به شدت ناراحت و عصبانی بود.هافبک ملی پوش پرسپولیس به قدری ناراحت بود که دررختکن تیم هیچ کس نتوانست او را آرام کند. کمال کامیابی نیا حتی با وجود اصرارو دلداری همبازیانش راضی نشد که دررختکن شام (پیتزا) بخورد.او پس ازپایان بازی بلافاصله زودترازهمه ازرختکن خارج و سواراتوبوس شد و به تنهایی اشک ریخت. کامیابی نیا باورنمی کرد به همین سادگی بازی حساس دربی را ازدست بدهد و به همین خاطرخیلی ناراحت بود و پس ازرسیدن به هتل المپیک سوارماشین خود شد و به منزل رفت.

     
آی اسپورت
2017-02-06 08:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر