فهرست
جنجال رحمتی به رختکن پرسپولیس کشیده شد
جنجال رحمتی به رختکن پرسپولیس کشیده شد

جنجال رحمتی به رختکن پرسپولیس کشیده شد

آی‌اسپورت- بازیکنان پرسپولیس تا به حال سید جلال را تا این حد عصبانی ندیده بودند. هیچ کدام از مخاطبان فوتبال نیز به خاطر ندارند سید جلال حسینی را تا این حد عصبانی به مانند دقایق پایانی دربی 84 دیده باشند. در پایان دیدار استقللال-پرسپولیس سید جلال با عصبانیت به سمت رحمتی رفت. سید جلال به قدری از به صدا درآمدن سوت پایان بازی عصبانی بود که با سرعت به سمت رحمتی رفت چرا که معتقد بود پس از اخراجش اتلاف وقت کرده تا داور سریع تر سوت پایان را به صدا در بیاورد.  یکی از داغ ترین بحث های رختکن پرسپولیس مهدی رحمتی بود. رحمتی پس از اخراجش در دقیقه 91 بیش از سه دقیقه در زمین حضور داشت در حالی که در زمان اخراجش دو دقیقه تا پایان وقت های اضافه زمان باقی مانده بود. اما پس از خروج رحمتی از زمین علیرضا فغانی تنها 15 ثانیه بعد سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا پرسپولیس شانس بازگشت را از دست بدهد. با توجه به انجام شدن هر سه تعویض استقلال، مجید حسینی مدافع آبی پوشان درون دروازه استقلال قرار گرفته بود و پرسپولیسی ها در پایان بازی معتقد بودند اگر همان دو دقیقه اتلاف وقت رحمتی هم گرفته شده بود می توانستند کار را به تساوی بکشانند. بازیکنان پرسپولیس در رختکن رحمتی را مقصر شکست خود می دانستند و اعتقاد داشتند او با جنجال در دقایق پایانی دربی، رفتار ناجوانمردانه ای از خود نشان داده است.

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-02-13 01:24:00
نظر دهید

۷ نظر
Ali
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۸
رحمتی همیشه مظلوم نما و رقت انگیزه با رفتارای اعصاب خرد کنش!
۸
آبتین
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۳
اگر به نظر باشه که گل حسینی هم ممکنه خطا باشه. اگر اگر هیج کمکی نمیکنه. نتیجه مهمه. ده سال دیگه کسی نمیگه چی شد. چی نشد. این داستان هم همیشه برای همه تیم ها هست. پرسپولیس نیمکت ضعیفی داره و تو آسیا هم به مشکل بر می خوره. تیمی که بدون کامیابی نیا این بلا سرش بیاد اونم مقابل تیم جوونی که کلی هم بازیکن نداشت، دیگه نباید دنبال بهانه باشه.
۶
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۴۲
من فکر کنم پل پرسپولیس ناجوان مردانه بود و نتیجه عادلانه سه یک بود سید جلال با خطا گل زد و بعد با تمارض زیمنه اخراج رحمتی را مهیا کرد فغانی داور بین المللی است و بهترین داور آسیا اما در لیگ ایران نمیتونه خوب قضاوت کنه دلیلش شاید حاشیه های فراوان لیگ باشه در هر صورت آرزوی موفقیت برای داور بین المللی ایران دارم .
۹
حسین
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
لنگی ها قلم به دست شدند
۸
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
اگه رحمتي اون رفتار آماتوروار رو نميكرد و اگه داور خطاي سيد جلال رو توي گل دوم ميگرفت الان 3-1 باخته بوديد ....الكي زرزر نكنيد
۷ ۱
استقلال
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
حالا پماد بگیر بچه جوووووووووووووووون :))))))))))))))))))))))))))))))
میثم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
رفتار ناجوانمردانه رو فدراسیون با انتخاب فغانی انجام داد تا ب مانند بقیه بازی ها این بازی رو واسه تیم محبوبشون در بیارن ولی فدراسیون نمیدونست ک خدایی هم اون بالاست . "گل سید جلال 100 درصد خطا بود بنا ب گفته 5 تا از کارشناسای داوری ب جز نصیرزادتون"
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر