فهرست
پیش بینی فرانسوی‌ها از یازده‌تای ایران در روسیه
پیش بینی فرانسوی‌ها از یازده‌تای ایران در روسیه

پیش بینی فرانسوی‌ها از یازده‌تای ایران در روسیه

آی ‌اسپورت - سایت فرانسوی  CNews Matin، در گزارشی به بررسی شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت. در گزارش این سایت به اطلاعاتی درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و پیش‌بینی از عملکرد این تیم در جام جهانی روسیه اشاره شده است. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بدون هیچ اشتباهی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این مسابقات راه پیدا کرد. این تیم در حالی که در صدر گروه خود قرار داشت راهی جام جهانی شد. ایران در گروهB  جام جهانی قرار گرفت. این چهارمین بار در تاریخ فوتبال ایران است که به جام جهانی می‌رود.

مربی تیم ایران

کارلوس کی‌روش که از نظر تکنیکی بسیار با تجربه است، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را هدایت می‌کند. کی‌روش در سال ۲۰۱۰ با کشور خود پرتغال و در سال ۲۰۱۴ با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به جام جهانی رفته است و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سومین حضور او به عنوان مربی در جام جهانی خواهد بود. تحت مربیگری کارلوس کی‌روش تیم‌ ‌ملی ایران به عنوان اولین تیم آسیایی راهی جام جهانی شد و تقریبا این تیم هیچ اشتباهی در دور انتخابی نداشت.

ستاره تیم‌ ‌ملی ایران ‌

سردار آزمون که به نظر از وارثان علی دایی است در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران حضور دارد. تکنیک این بازیکن مورد تحسین قرار گرفته است. او با حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ کار بین‌المللی خود را آغاز کرد. او در حال‌ حاضر در تیم رابین کازان روسیه بازی می‌کند.

افتخارات تیم‌ ‌ملی ایران

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران چار بار در سال‌های ۱۹۷۸ ، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ به جام جهانی راه یافته است. البته این تیم هیچ وقت از دور اول صعود نکرده است.

لقب تیم‌ ‌ملی

تیم‌ ایران به "تیم‌ ‌ملی" (Team Melli) معروف است.

چگونگی انتخاب تیم ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸

ایران بدون اشتباه در صدر گروه خود به جام جهانی راه یافت.

ترکیب احتمالی ۱۱ نفره ایران جام جهانی

بیرانوند، غفوری، حسینی، پورعلی گنجی، حاج صفی، عزت اللهی، جهانبخش، ابراهیمی، امیری، طارمی، آزمون

گروه ایران

ایران در گروه B جام جهانی قرار دارد و با پرتغال، ‌اسپانیا و مراکش هم گروه است.

امید تیم ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

ایران با قهرمانان اروپا همچون پرتغال، ‌اسپانیا هم گروه شده است. بنابراین این تیم وظیفه سنگینی بر عهده دارد. ایران و مراکش با هم رقابت می‌کنند تا در گروه آخر نشوند. پس این دو تیم تلاش خواهند کرد تا کار را برای دو تیم بزرگی هم گروهی خود سخت کنند.

۳    
آی اسپورت
2017-12-25 17:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر