فهرست
طعنه همیلتون به رزبرگ: کمتر همدیگر را دیدیم!
طعنه همیلتون به رزبرگ: کمتر همدیگر را دیدیم!

طعنه همیلتون به رزبرگ: کمتر همدیگر را دیدیم!

آی اسپورت- راننده انگلیسی فرمول یک در مصاحبه‌ای اعلام کرد که همیشه دوست دارد مقام قهرمانی جهان در فرمول یک را حفظ کند تا اینکه بخواهد مانند نیکو رزبرگ بازنشست شود. بعد از بازنشستگی ناگهانی نیکو رزبرگ از فرمول یک، بحث‌های زیادی درباره دلیل این مساله و نقدهایی به این اتفاق صورت گرفت. رزبرگ درست پنج روز بعد از رسیدن به مقام قهرمانی جهان در فصل 2016، اعلام بازنشستگی کرد. او اعلام کرد آمادگی مبارزه برای یک قهرمانی دوباره نیست.

همیلتون بعد از خداحافظی رزبرگ اعلام کرد که از این اتفاق تعجب نکرده. او در این باره گفت: ناراحت‌کننده است که او نمی‌تواند برای پس گرفتن این مقام دوباره بجنگد. این انتخاب اوست و من به آن احترام می‌گذارم. با این حال من نگاه دیگری دارم. دو سال گذشته قهرمان جهان شدم. من اینطور هستم، همواره توانایی‌ام را باور دارم. اگر بدانم که می‌توانم دوباره قهرمان شوم، از فرصت استفاده می‌کنم. مسابقه دادن را دوست دارم. دوست دارم که با دیگر مسابقه‌دهندگان به چالش کشیده شوم. ما 18 سال مسابقه دادیم.

دو سه سال اخیر که رزبرگ و همیلتون رقیبان هم بودند رابطه دوستانه آنها کمرنگ‌تر شده. همیلتون درباره رابطه‌اش با رزبرگ گفت: امسال ما هر کدام کار خود را می‌کردیم. مشکل زیادی نداشتیم. کمتر همدیگر را دیدیم.

۱    
آی اسپورت
2016-12-05 16:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر