فهرست
شوک روز؛ محمد نادری به استقلال پیوست
شوک روز؛ محمد نادری به استقلال پیوست

شوک روز؛ محمد نادری به استقلال پیوست

آی اسپورت - باشگاه استقلال بعد از مذاکرات متعدد با محمد نادری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به توافق رسید و این بازیکن با امضای قرارداد یک ساله راهی استقلال شد. این در حالی است که پرسپولیس هم مذاکراتی را برای تمدید قرارداد نادری انجام داده بود اما این بازیکن در نهایت استقلال را انتخاب کرد. هرچند انتقال نادری از پرسپولیس به استقلال همانند دیگر انتقال‌های بین دو باشگاه در گذشته خیلی جنجالی نیست ولی ضربه بزرگی به تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی است که به تازگی شجاع خلیل زاده را در خط دفاعی از دست داده‌اند.

 

مهر 

۵ ۳  
آی اسپورت
2020-10-23 13:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Bidad
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۲۶
بدرد استقلال نمیخوره،اشتباه مسلمه
۲
اقلیت تاس
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۴۴
چه کسی بین دو میلیارد و هفت میلیارد اولی را انتخاب میکنه؟؟؟ این بازی کثیف مال امروز و دیروز نیست.متاسفانه هواداران پرسپولیس در تهران که عکس العملی ندارن وگرنه کمی غیرت داشتن تا حالا باشگاه را روی سر رسول پناه خراب میکردن تا وزیر بیشرف هم دست از این بازی کثیفش برداره...نویسنده های پرسپولیسی هم که روزه سکوت گرفتن و به خاطر نفع شخصی یا دشمنی با یحیی و افشین و ... حرفی نمیزنن تا این نمایش مضحک بالانشینان ادامه داشته باشه..هر کاری برای فراری دادن یحیی هم کردن که هنوز موفق نشدن..بیشرفهای کیسه تنان ، کسانی مثل تقوی و طباطبایی و صادقی،نویسندگانی مثل جعفربی مخ و بانواشکریز و سرافرازیان و نوریفر و هواداران ابله تر از اونها حالا تو ک و ن ش و ن عروسیه،فارغ از اینکه اونها باید خواب قهرمانی را ببینند،تا حسرتشون از ده سال عبور نکنه امکان نداره به قهرمانی نزدیک هم بشن،چون خدای پرسپولیس بزرگترین انتقامجویان هست...یک سری هوادار احمق پرسپولیس هم ک خوشی زده زیر دلشون و تلاش و فداکاری و جنگندگی سربازان ارتش سرخ را نمیبینن وارد این بازی کثیف شدن و از رسول پناه حمایت میکنن و بازیکنان را زیاده خواه مینامند،آخه احمقها این بازیکنها که پول زحمت نکشیده و جامهای نگرفته را طلب نمیکنن،وقتی بی افتخارهای تاسیون قراردادهای آنچنانی میبندن و هر سال با اسم رمز وزیرپرسپولیسی حتی به منابع مالی پرسپولیس هم رحم نمیکنن چطور انتظار دارید بهترین مدافع آسیا ۳_۲ میلیارد قراردادش باشه؟؟ وقتی کیسه برای نادری هفت میلیارد میده.وقتی دانشگر با سیزده میلیارد تمدید کرده و علی کریمی فیک تقاضای بیست میلیاردی داره،قراردادهایی که حتی صدای بازرسی را هم درآورده.اون هم برای یک سری بی افتخار شکست خورده..کجا تیم فینالیست را به جرم موفقیت از هم میپاشونن و هزارویک مشکل سرراهش قرار میدن؟؟؟ چون یک سری حرامزاده اینجا نونشون در اسم رمز وزیر پرسپولیسی هست..من با افتخار پرسپولیسیم و از کادرفنی و بازیکنهای باشرفش حمایت میکنم،اونهایی که حرفشون را داخل زمین زدن و میزنن.هر چقدر هم سنگ به این قطار بزنید از حرکت نمی ایسته
محمد
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۱۸:۳۸
اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید. بابا مسعود اگه نبود شما خواب قهرمانی و امکانات عالی را نمی دیدید. کمی انصاف چیز خوبی است. تمام ایران و آسیا از کثافت کاری حاکمان و با مسعودتون دارن حرف میزنن حالا با رفتن 4 تا بازیکن به زمین و زمان فحش میدین؟ هی هی بخواب تا سوزش کمی کم بشه شاید کمی جفاهای 7 ساله دولت روحانی به استقلال را حس کنید که هرساله بهترین ستاره ها و مربیان را از استقلال دور کردن و با کمک دست های پشت پرده جام‌های اسنپی براتون گرفتن و استقلال را به مرز نابودی کشاندند.
لطفا کمی مودب باشیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر