فهرست
ستاره روز: تک‌تیرانداز شماره 90
ستاره روز: تک‌تیرانداز شماره 90

ستاره روز: تک‌تیرانداز شماره 90

آی‌اسپورت- گادوین منشا و نیمکت، وصله‌هایی ناجور برای هم هستند. مهاجم نیجریه‌ای، بهتر از آن است که یک ساعت و ده دقیقه از هر مسابقه را بیرون از زمین تماشا کند. او تا امروز وادار شده از چشم‌هایش کار زیادی بکشد اما قرمزها در ادامه فصل، بيشتر و بيشتر به ساق‌هاي اين مهاجم تكيه خواهند كرد. فرشته سياه، آخرين روزنه‌هاي اميدواري الاهلي براي شكست‌دادن پرسپوليس را از اين تيم گرفت. او دير به تركيب تيم‌اش اضافه شد اما برای درخشيدن، درنگ نكرد.  عربستانی‌ها هیچ فرصتی را برای مانور دادن درباره ستاره‌های تازه‎وارد و گرانقیمت‌شان از دست نداده بودند اما در پایان مسابقه، تصویر منشا بیشتر از خریدهای 21 میلیارد تومانی الاهلی به چشم می‌آمد.

گادوین مسابقه را از روی نیمکت آغاز کرد و وقتی بند کفش‌هایش را برای ورود به زمین محکم می‌کرد، پرسپولیس با دو گل قافیه را به حریف باخته بود. از اولین استارت این بازیکن در زمین اما، اوضاع به سود تیم برانکو تغییر کرد. در جنگ نامنظم پرسپولیس در لحظات پایانی بازی، منشا یک چریک تمام‌عیار بود. یک تک‌تیرانداز که می‌دانست تنها یک فرصت برای ضربه زدن به حریف دارد. او درست شبیه کاراکترهایی بود که در فصل‌های پایانی به یک داستان اضافه می‌شوند و ناگهان، همه چیز را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند. پرسپولیس بدون منشا، وقت‌اش را تلف کرد و با او، به سرنوشت بازی برگشت امیدوار شد.

مهاجم خونسرد، سختکوش و فرصت‌طلب‌ قرمزها، نشان داد که برای بازی‌های بزرگ ساخته شده. برای لحظات حساس و ثانیه‌هایی که همه خیال می‌کنند زنجیر شکست از پای تیم باز نخواهد شد.

 

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2017-08-23 15:13:00
نظر دهید

۱ نظر
برانکو
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۲
واقعا به عنوان طرفدار و عاشق پرسپولیس دلیل اینکه کمال بازی رو از روی نیمکت شروع کرد یا اینکه چرا سه چپ پا (فرشاد٬ محسن و وحید امیری) دارن هم زمان در خط هافبک بازی میکنن رو درک نمیکنم ولی از برنکو ممنونم که شخصیتی به تیم پرسپولیس داده که الاهلی عربستان با ستاره های میلیاردی نتونست کنترل بازی رو بدست بگیره و با تعویض هاش بازی رو برگردوند. از حق نگذریم شاید اگه منشا از اول در ترکیب بود در اون هوای شرجی و گرم عمان خسته میشد و مثل بقیه بازیکنها روحیش رو از دست میداد. بهر حال واقعا از برانکو ممنونم.به امید برد پرسپولیس در بازی برگطشت
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر