فهرست
کری کمال؛ با گل من دربی را می‌بریم
کری کمال؛ با گل من دربی را می‌بریم

کری کمال؛ با گل من دربی را می‌بریم

آی اسپورت – با استراحتی که دیشب برانکو به کمال کامیابی‌نیا داد او بدون هیچ مشکلی در دربی حاضر خواهد بود. کمال 3اخطاره بود و اگر مقابل سپیدرود به میدان می‌رفت ممکن بود اخطار بگیرد و دربی را از دست بدهد اما بازی نکرد تا به دربی برسد. حالا کامیابی‌نیا آماده بازی مقابل استقلال است. او امروز در حاشیه تمرین پرسپولیس با خبرنگاران گفتگو کرد و درباره دربی حرف زد. کمال پیش‌بینی کرد که در این بازی پرسپولیس با تک‌گل او پیروز خواهد شد. صحبت های او را بخوانید:

  • نمی‌شود پیش‎بینی کرد. بازی سختی است و همیشه شرایط خاص خودش را دارد. ما سخت تمرین می‌کنیم تا بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم. دربی تنها دیداری است که نتیجه آن به رتبه جدول ربطی نخواهد داشت. امیدوارم ما بتوانیم سه امتیاز این بازی را بگیریم.
  • در صورتی که درمیدان باشم قطعا به گلزنی نیز فکر می‌کنم. همین الان هم به این موضوع فکر می‌کنم. (او در این لحظه برای شادی گل دربی نیز گفت) من به شادی گل هم فکر کرده‌ام. برای همه هواداران سورپرایز خواهد بود. اصلا این طوری بهتر است که بازی را یک بر صفر ببریم و گلزن آن هم من باشم!
۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-09-24 21:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
هرکی کری خونده گند زده. آقای کمال خان هم بهتره حرفشو توی زمین بزنه
۴
کمال کرگدن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۹
برو بخواب باو لحاف یخ میکنه!! اگه داوری درست و عادلانه باشه تو همین نیمه اول دربی مطمئنم اخراج میشی همونطور که مقابل الدحیل باید 4 بار اخراج میشدی ولی اون ایرماتوف باهات راه اومد
۲ ۱
کرگدن بهتر از گراز کیسه کشه:))
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۳:۳۹
والله
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر