فهرست
خوشحالی کالدرون؛ امیری عجب بازیکنی است!
خوشحالی کالدرون؛ امیری عجب بازیکنی است!

خوشحالی کالدرون؛ امیری عجب بازیکنی است!

آی اسپورت - گابریل کالدرون که تصور نمی‌کرد وحید امیری این‌قدر آماده و سرحال باشد در بازی دوستانه تیمش در چند نوبت او را تشویق کرد و به اطرافیانش گفت: «وحید امیری عجب بازیکن خوبی است. او همان بازیکنی است که من می‌خواستم.» نکته‌ای که بیشتر توجه گابریل کالدرون را به خود جلب کرد شم گلزنی بالای وحید امیری بود. این ستاره ملی‌پوش به‌راحتی گل می‌زد تا به سرمربی آرژانتینی یادآوری کند توانایی بازی در خط حمله را نیز دارد. وحید امیری در ابتدای لیگ شانزدهم نیز که پرسپولیس با کمبود مهاجم مواجه شده بود گل‌های سه امتیازی و حساسی برای برانکو زد و نشان داد می‌تواند در خط حمله کارایی داشته باشد. همچنین امیری در بازی درون‌تیمی عصر دوشنبه هماهنگی خوبی هم با علی علیپور، مهاجم اول پرسپولیس داشت و به خوبی یکدیگر را در زمین پیدا می‌کردند. به نظر می‌رسد چنانچه پرسپولیس نتواند مهاجم خارجی ششدانگ و مناسبی پیدا کند آنگاه کالدرون می‌تواند روی وحید امیری به عنوان زوج علی علیپور حساب ویژه‌ای باز کند.

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2019-07-18 09:45:00
نظر دهید

۳ نظر
Princem
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۴
شک ندارم این مطلبم در راستای مطالب تطهیر کننده و توجیه کننده ی عرب در راستای اقداماتشه. عجیب نیست هر بازبکنی که جدید گرفتن باعث ذوق زدگیه کالدرون شده ولی همه ی این بازیکنا توی باشگاه قبلیشون نیمکت نشین بودن!!!
۷ ۱
6
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۳۹
تو که تیمت سابقه بازیکن گرفتن با وجود یک سال بیکاری رو داره بهتر نیست درباره نیمکت نشینی حرف نزنی؟ مورد داشتیم اسم بازیکن مازادمون رو گذاشتین بمب
علی
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۹
فقط خواستم بگم تو بازی درون تیمی امیری و علی‍پور تو یک تیم نبودن! اسنادش هم گزارش متنی و تصویری سایت باشگاه پرسپولیس. سایت یک ناظر کیفی لازم داره با این نویسنده های تخیلی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر