فهرست
رقابت... و احترام
رقابت... و احترام

رقابت... و احترام

آی اسپورت - عذرخواهی محمدحسین زاهدی‌فر داور بازی پرسپولیس - فولاد از پرسپولیسی‌ها واکنش‌های بسیار تندی را به دنبال داشت که شگفت‌انگیز بود. عده‌ای حتی این عذرخواهی را هم به حمایت وزیر ورزش از یک تیم خاص ربط دادند که عجیب بود. کاش پیش از هر جمله‌ای بسنجیم که این جمله چقدر با واقعیت و منطق تطابق دارد.

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس با اشراف کامل از تکدر خاطر فوتبال‌دوستان از اظهاراتش در ویدئوهای منتشره، منت گذاشت و عذرخواهی کرد اما رضایت نداد از هیئت‌مدیره پرسپولیس برود و همین نشان می‌دهد وزیر ورزش از پرسپولیس حمایت ویژه‌ای نمی‌کند. اگر حمایت می‌کرد اصلاً رسول‌پناه مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شد و در این شرایط خیلی زود او را برکنار می‌کرد اما هیچ یک از این دو تصمیم را نگرفت. همین که رسول‌پناه در هیئت‌مدیره ماند نشان از این دارد که پرسپولیس هم در چشم وزیر مثل همه تیم‌هاست.

محمود فکری و یحیی گل‌محمدی پیش از دربی به شکلی هماهنگ نشده یک جمله را گفتند: «به فوتبال احترام بگذاریم.» همه اتفاقاتی که این روزها در فوتبال ما می‌افتد نشان می‌دهد که عده‌ای خود را جلوتر از فوتبال می‌دانند و برای همین مشکلی ندارند اگر برای منافع خود، فوتبال را قربانی کنند. به هم احترام بگذاریم حتی اگر در شدیدترین رقابت هستیم. احترام را نه در فوتبال که در زندگی روزمره هم گم‌ کرده‌ایم که اوضاع جامعه را این چنین می‌بینیم.

     
آی اسپورت
2021-01-21 13:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر