فهرست
نگرانی پرسپولیس؛ بازی دفاعی نفت
نگرانی پرسپولیس؛ بازی دفاعی نفت

نگرانی پرسپولیس؛ بازی دفاعی نفت

آی اسپورت – پرسپولیس در آزادی و مقابل تیم انتهای جدولی نفت مسجد سلیمان کار سختی ندارد. اما عبدالله ویسی سرمربی نفت نشان داده که در بازی دفاعی تبحر خاصی دارد. در ترکیب نفت موسی کولیبالی مدافع مورد علاقه ویسی رهبر خط دفاعی است میلاد میداوودی در خط حمله و حکیم نصاری، دو مهره تهاجمی نفت در این دیدار هستند(البته میلاد به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده). در سه دیدار گذشته ، نفت موفق به گلزنی نشده مشکلی که در این دیدار هم نقطه ضعف اصلی این تیم است. بدون تردید میداوودی که در زدن ضربات ایستگاهی تخصص دارد می‌تواند طلسم گل نزدن نفت را بشکند.

 پرسپولیس در تقابل با تیم‌هایی همچون نفت که به دنبال بازی بسته و دفاعی هستند نشان داده ضعف دارد. تغییر تاکتیک پرسپولیس و استفاده از مهارت‌های فردی بشاررسن و سیامک نعمتی همراه با بازی ترکیبی گادوین متشا و علی علیپور کلید موفقیت پرسپولیس در این دیدار است. استفاده از ضربات ایستگاهی یکی دیگر از راهکارهای پرسپولیس برای رسیدن به گل است که شاگردان برانکو در هفته‌های گذشته چندان در این تاکتیک موفق نبودند.

۹ ۱  
آی اسپورت
2018-08-17 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
با شخصیت ترین و منصف ترین و فهمیده ترین شخصیت فوتبال ایران،
محمدخان به عنوان یه پرسپولیسی به ایرانی بودن شما افتخار میکنم متاسفانه هرروزه باید شاهد کارشناسی افردای در شبکه سه باشیم که بویی از کارشناسی نبردن و هنوز بین مرز مربی و بازیکن بودن دست و پا میزنن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر