فهرست
شفر در کنفرانس: پنالتی را باید پاتوسی می‌زد
شفر در کنفرانس: پنالتی را باید پاتوسی می‌زد

شفر در کنفرانس: پنالتی را باید پاتوسی می‌زد

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود بعد از باخت تیمش به پرسپولیس مدعی شد که قرار بود ضربه پنالتی را پاتوسی بزند! صحبت های سرمربی استقلال را در نشست خبری بخوانید:

از هواداران عذرخواهی می کنمبه یاد دارم که ۳ ماه قبل وقتی بحث دربی می شد، هیچکس انتظار مسابقه بین تیم اول و دوم جدول را نداشت. ما خیلی تلاش کردیم و بد بازی نکردیم و تنها یک موقعیت کرنر به حریف دادیم و گل خوردیم. فرصت های زیادی داشتیم و ضربه پنالتی گل نشد. فوتبال همین است و همه هواداران استقلال ناراحت هستند زیرا دربی برای آنها خیلی مهم بود. دربی را واگذار کردیم اما شانس قهرمانی را نه. مطمئن هستم که بر می گردیم. ما دیروز یک تیم داشتیم و امروز یک تیم زیرا وریا و دانشگر از ترکیب ما خارج شدند. وقتی روی چمن مصنوعی تمرین کنید، این اتفاق می افتد و دیگر روی زمین چمن مصنوعی نمی رویم. همه تیم ما ناراحت هستند و از هواداران خوب خود تشکر می کنم و از آنها عذر خواهی می کنم. همه تیم باید برای فصل بعد بماند. اکنون ۸۰ درصد چیزی که می‌خواهیم هستیم ولی با حفظ تیم فصل آینده صد در صد هستیم.

داوری منصفانه بود

به داور و کمک های او برای قضاوت منصفانه ای که داشتند، خسته نباشید می گویم. داوری کار سختی است و نباید مرتب به او حمله کرد. عملکرد داور همانگونه شد که دیروز پیش بینی کردم و به ایشان تبریک می گویم.

پنالتی را باید پاتوسی می‌زد

نمی توانم به وسط زمین بروم و بگویم تو باید پنالتی بزنی. پاتوسی باید پنالتی را می زد اما اسماعیلی توپ را گرفت و پنالتی را زد و ما باید این را در جلسات داخل تیم حل کنیم، نه اینجا. من نمی دانم رحمتی چه چیزی به اسماعیلی یا پاتوسی گفت. برای من مشخص بود که پاتوسی باید پنالتی بزند و من نمی توانستم به داخل زمین بروم. شاید یک زمان بازیکنی اعتماد به نفس خوبی دارد اما برای ما مشخص بود که پاتوسی باید پنالتی بزند و این موضوع را حل می کنیم اما کسی جریمه نخواهد شد.

مطمئنم به جدول برمی‌گردیم

 ما یا می توانیم ادامه دهیم و یا برگردیم. به بازیکنان داخل رختکن گفتم ما هنوز در لیگ شانس داریم اما باید همه با هم باشیم. بازیکنان می توانند بابت نتیجه و نه بابت بازی ناراحت باشند و گریه کنند اما ما باید برای بازی بعد کنار هم بایستیم. کار ما سخت است و دربی به اندازه قهرمانی مهم بود و من مطمئنم که بر می گردیم.

مصاحبه قبل از بازی بچگانه بود

مشکل این بود که قبل از بازی مصاحبه بچه گانه انجام شد. دربی در همه کشورها سخت است و ما باید خیلی مراقب باشیم. فوتبال شماره یک است و ما باید ساکت باشیم. آدم ها کار خود را انجام می دهند و امیدوارم بیرون زمین، هواداران مانند دوست و برادر از ورزشگاه خارج شوند زیرا این موضوع برای فوتبال ایران مهم است. درباره این دربی در آسیا و دنیا صحبت می شود و این موضوع بسیار مهم است.

۴ ۶  
آی اسپورت
2019-03-30 19:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ایمان
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
شفر تا پایان فصل باید رحمتی را کنار بزاره تا در کار مربیگری تیم دخالت نکند
محمد
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۶
رحمتی شوفر رو برمیداره

باند سفتا بیکار نمیشینه
محسن
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۵
رحمتی،فهمیده ریده.خودش دست جلو میگیره و قهر میکنه میره
۹
محسن
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۰۷
آقای شفر به درستی از مصاحبه بی جا و مسخره منشا قبل بازی انتقاد میکنه ولی باید اون موقع جلوش رو می گرفت .یک توصیه به شفر: هرچه زودتر مهدی رحمتی رو کنار بگذار دخالت امروزش برای تعویض پنالتی زن از عادت های وی برای دخالت در کار مربیان است . استقلال امروز به عدم قاطعیت شفر در مدیریت بازیکن ها و تیم و هم چنین تعویض های عجولانه و تیم شلخته اش باخت . پرسپولیس هم با مدیریت و برتری برانکو در امر مربی گری و بازی بابرنامه به پیروزی رسید و مبارکمان باشد
۷
....
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۳۵
آقای شفر پس تو چکاره ی تیم هستی!!وای به حالت اگه رحمتی برات تصمیم بگیره‌.بزار و برو
۵
444
يكشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۰۵
حالا منشا جوان بود مصاحبه کرد تو چرا با هزارسال سن رفتی جلوی هوادارای رقیب و شال تکون دادی؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر