فهرست
نگرانی فکری در روزهاى صدرنشينى استقلال
نگرانی فکری در روزهاى صدرنشينى استقلال

نگرانی فکری در روزهاى صدرنشينى استقلال

آی اسپورت - آبی های پایتخت در لیگ بیستم شرایط عجیبی را در فصل نقل و انتقالات تجربه کردند و با گذشت 12 هفته از بازی های لیگ بیستم هنوز هم در مورد قرارداد برخی از بازیکنان ابهاماتی وجود دارد. میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان استقلال موضوعی بود که بعد از دربی پایتخت بازیکنان استقلال به آن اعتراض کردند. به طور مثال وریا غفوری کاپیتان استقلال در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: «نمی‌دانم آیا می‌خواهند تمرکزمان را برهم بزنند که وعده می‌دهند اما در موعد مقرر نمی‌توانند آن را عملی کنند. فکر و اعصاب بازیکن قبل از دربی به هم می‌ریزد و حس می‌کند هیچ پشتوانه‌ای از سوی باشگاه پشتش نیست. همانگونه که توضیح دادم اعصاب ما به هم ریخته بود. این آقایان با سومدیریت خود و عدم پرداخت به موقع قرارداد بازیکنان ذهن بچه‌ها را درگیر کردند. فکر می کنم برخی بازیکنان استقلال پول پرداخت اجاره خانه خود را هم ندارند.همین جا اعلام می‌کنم بازیکنان استقلال هیچ پاداشی نمی‌خواهند و فقط مطالبات ما را سر موقع بدهند. می‌خواهیم حق و حقوق ما را بدهند زیرا می خواهند با طرح این پاداش ها فقط اسم خود را در رسانه‌ها بیاورند.»

این صحبت های غفوری اصلا برای مدیران استقلال خوشایند نبود و حتی صحبت هایی در مورد از احضار غفوری به کمیته انضباطی باشگاه مطرح شد که با دخالت به موقع و درست فکری عملی نشد تا مبادا در آستانه بازی مهم با تراکتور تمرکز تیم به هم بخورد. بعد از صدر نشینی و نتایج قابل قبول استقلال به نظر می رسید مدیران استقلال هر چه سریعتر نسبت به پرداخت معوقات بازیکنان اقدام کنند اما این اتفاق رخ نداد و وعده مدیران برای پرداخت درصد توافق شده عملی نشده است.

مدیران استقلال در شروع لیگ برتر به بازیکنان وعده دادند که 10 درصد از رقم قرارداد آنها در لیگ بیستم و طلب سال گذشته بازیکنان را تسویه می کنند. در چند روز اخیرهم باشگاه به بازیکنان به صورت متغیر سه، پنج و هفت درصد پرداختی داشته است و این در حالیست که شاگردان فکری روز شنبه در قالب هفته دوازدهم به مصاف سایپا خواهند رفت و این یعنی استقلال فقط سه بازی دیگر تا رسیدن به نیم فصل فاصله دارد و میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان تا نیم فصل اصلا همخوانی ندارد و از سوی دیگر شنیده می شود کادرفنی استقلال در مرحله آخر كه باشگاه پرداختى داشته، رقمى را دریافت نكرده اند.

حالا به نظر می رسد فکری علاوه بر تمرکز روی مسایل فنی برای حفظ چایگاه تیمش در صدر جدول باید مراقب بر هم نخوردن تمرکز تیمش به دلیل شرایط مالی باشد و در این میان مشخص نیست اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال چه برنامه ای برای خروج از این شرایط دارند و تا چه زمانی منتظر دریافت پرداختی مجدد از اسپانسر خواهند ماند. طبق اعلام باشگاه استقلال به محض امضا قرارداد با اسپانسر جدید 35 میلیارد تومان از حامی مالی جدید دریافت شده است و رقم کلی مورد توافق استقلال با اسپانسر در لیگ بیستم به صورت قطعی 75 میلیارد تومان خواهد بود.

۳    
آی اسپورت
2021-01-21 19:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر