فهرست
اوسیانو: کسی بهتر از من و کی‌روش، پرتغال را نمی‌شناسد
اوسیانو: کسی بهتر از من و کی‌روش، پرتغال را نمی‌شناسد

اوسیانو: کسی بهتر از من و کی‌روش، پرتغال را نمی‌شناسد

آی‌اسپورت- مربی تیم ملی فوتبال می‌گوید هر چند حریفان اروپایی تیم ملی در جام جهانی مهم هستند اما بازی اول ایران در روسیه از همه چیز مهم‌تر است.  اوسیانو کروز در پایان تمرین پنج‌شنبه تیم ملی گفت: در این اردو سه بازی تدارکاتی پیش‌بینی شده که برابر سیرالئون، الجزایر و تونس انجام می‌شود. می‌خواهیم بازیکنان را با فشار زیاد آماده کنیم تا بتوانیم قبل از جام جهانی، لیست ۳۴ نفره را اعلام کنیم. این اردوی ما یکی از مهم‌ترین اردوهای تیم ملی است اما متاسفانه به دلیل مسائل لجستیکی نمی‌توانیم فعلا تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. تا وقتی لیست ۳۴ نفره اعلام نشود کار ما ادامه دارد و باید با قدرت به کار خود ادامه دهیم.

انتخاب سیرالئون به منظور شبیه‌سازی تیم مراکش: ما هم چنین فکری داریم و با تفکر قبلی تمام حریفان تدارکاتی ایران را انتخاب کردیم. بازی سیرالئون برابر ساحل عاج و چند تیم دیگر را دیده‌ایم و می‌دانیم که چقدر می‌توانند به ایران فشار بیاورند.  در درجه اول باید در نظر داشته باشیم که فوتبال اروپا چند قدم از آسیا بالاتر است. ضمن این که دو تیم قدرتمند اروپایی  هم‌گروه ایران در جام جهانی هستند. هم‌گروه دیگر ما مراکش است که از تیم‌های قدرتمند آفریقایی است. این تیم بدون شکست به جام جهانی راه پیدا کرده و آنها در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته‌اند. ما باید با آمادگی بالا برابر آنها حاضر شویم. هر قدر حریفان ایران کار می‌کنند ما باید دو برابر کار کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

« این که بازی با سیرالئون به خاطر بازی با مراکش انتخاب شده باشد، صحت ندارد برای تمام تیم‌ها بازی اول همیشه مهم‌ترین بازی است چرا که اگر در آن ببازند، صعودشان دشوار می‌شود. فقط تیم‌های قدرتمند هستند که با وجود شکست در بازی اول شانس صعود به مرحله بعد را دارند. به همین دلیل بازی اول برای ما حکم فینال را دارد.

من سرمربی تیم زیر ۲۱ سال پرتغال بودم و کی‌روش هم هدایت بزرگسالان را بر عهده داشته است بنابراین ما پرتغال را خیلی بهتر از بقیه می‌شناسیم. ما برای سایر حریفانمان هم دغدغه داریم و در زمان مناسب روی تیم‌های پرتغال و اسپانیا هم کار خواهیم کرد اما چون بازی اولمان مقابل مراکش است فعلاً فقط به آن فکر می‌کنیم پس از آن می‌توانیم یک بازی از اسپانیا و دو بازی هم از پرتغال ببینیم و با شناخت کامل مقابل آنها قرار بگیریم.»

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-03-15 22:41:00
نظر دهید

۵ نظر
kjh
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۴۶
یاد کف دست قطبی میفته آدم ...:))
dgcatalog.com
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
با اینکه میدونید که موافق کی روش هستم اما تا تیتر را خوندم یاد همین جمله ی شما افتادم.
اون داره بی تجربگی میکنه! این حرف درصدی از انگیزه ی تیم را کم میکنه!
۲
**
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
الان مصی و خصی میان دوباره اراجیف مینویسن
۴
داود
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
سیرالئون مثله مراکشه از دید این مربی!! حتما بازی با سوریه شبیه سازی با بازی پرتغاله!! بازی با ازبکستان هم مثله بازی با اسپانیاست!!
۲ ۱
ميشکين
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
اگه با دقت بخونيد ميگه ما برای انتخاب نهايی بازيکنان بايد در اين اردو بازيکنان را زير فشار بگذاريم، اين تيم های آفريقايی تيم هايی هستند با بازيکنانی سريع و قدرت بدنی بالا. و عليرغم ضعف های ديگرشان حداقل می توانند بازيکنان را به دويدن زياد وا دارند تا روشن شود قدرت بدنی شان در چه وضع است. و او می گويد بخاطر بسياری از کاستی ها، ما بايد با قدرت بالا در بازی ها شرکت کنيم تا شانسی داشته باشيم. اينکه اسپانيا و پرتغال را از بحث خارج می کند به دليل تمرکز بالا روی بازی اول است....فراموش نشود امتياز گرفتن از بازی اول بدون امتياز گرفتن از بازی دوم و سوم به جايی نمی رسد. مطمئن باشيد کيروش به سادگی از تيم پرتغال نخواهد گذشت و اسپانيا را آزار خواهد داد... از نظر تيم فنی بازيکنان ايران برای بازی اول بيش از همه به تمرکز و دقت احتياج دارند، و برای بازی دوم و سوم به اعتماد به نفس و شجاعت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر